dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 51
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item224891467_vict...z_r_s_bcm.html

    http://allegro.pl/item224894140_vict...z_r_s_bcm.html
    sajeszcze inne kolory... jest tez zólta xs ale aukcja za 9 dni sie konczy...na moje oko 38tez bedzie dobre bo one sie trszoke rozciagaja te mniejsze rozmiary... a ta sukienka ma urok takiej luznej :d

  2. #22

    Domyślnie

    scooby,
    ale jesteś uparty
    nie dość że sukienka jest kiepskim pomysłem na prezent, to jeszcze rozmiar nie taki
    zastanów się chłopie co ty wymyślasz
    ten fason musi być super dopasowany a nie luźny, na bank będzie jej odstawała na plecach, o ile w ogóle ją założy
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  3. #23
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    scooby,
    ale jesteś uparty
    nie dość że sukienka jest kiepskim pomysłem na prezent, to jeszcze rozmiar nie taki
    zastanów się chłopie co ty wymyślasz
    ten fason musi być super dopasowany a nie luźny, na bank będzie jej odstawała na plecach, o ile w ogóle ją założy
    a może to właśnie o to chodzi...

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Rozmawiałem tez z innymi i wszyscy mówia ze sukienka jest naprawde sliczna i tez mi sie tak wydaje... fakt faktem ze moge nie trafic w rozmiar ale 38 bedzie napewno nie za małe... a jak widac na zdjeciu ona jest wiązana od góry wiec troszke mozna podciagnoc tym wiązaniem biust...
    wsumie piersi tez wiem jakie ma ale o tym tak na forum lepiej nie , wogole gdyby ona wiedziala co ja tutaj krece
    uwielbiam robic niespodzianki... i nigdy niekupie prezetu pytajac sie czy takie cos moge kupic albo w ten sposob ze wybierz sobie sama a ja zaplace...bo to nie o to chodzi moim zdaniem

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Do takiej sukienki trzeba miec biust w odpowiednim rozmiarze .
    Jesli dziewczyna nosi rozmiar 34 a Ty jej kupisz sukienkę w rozmiarze 38 to na bank bedzie za duża . W dodatku będzie wyglądać tak jakby tego biustu nie miała
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Oj przeciez juz ustalone ze kupi
    Tu sie podwiaze tu sie naciagnie a tu sie upcha i bedzie gites


    A tak serio
    Oczywiscie ze sukienka JEST sliczna! tylko co z tego? To nie SUKIENKA ma byc sliczna tylko tej Pani MA BYC slicznie w niej i ma sie dobrze w niej czuc i ladnie wygladac
    - naprawde jestem ciekawa jaka bedzie reakcja obdarowanej Pani (pewnie sie "ucieszy" pytanie tylko czy szczerze) No i jestem ciekawa czy ja zalozy choc z raz . Oby!

    ps. scooby tak przy okazji - jesli faktycznie kupisz - tzn. wylicytujesz to badz tak mily i podaj cene - jestem ciekawa ile kosztuje

  7. #27

    Domyślnie

    Oczywiscie ze sukienka JEST sliczna! tylko co z tego? To nie SUKIENKA ma byc sliczna tylko tej Pani MA BYC slicznie w niej i ma sie dobrze w niej czuc i ladnie wygladac
    -
    w rzeczy samej zielonooka, w rzeczy samej

    scooby i jeszcze te ucięte metki

    pamiętam - z poczatków mojego małżeństwa - mąż kupił mi sukienkę - nie była taka plażowa - raczej zimowa.... ze dwa razy założyłam.... żeby sprawić mu przyjemność.... potem szybko "coś" jej sie stało
    więc nie zdziw się jak wyleje się na nią "przypadkiem" wino kolacyjne najlepiej czerwone

  8. #28

    Domyślnie

    scooby, ten sprzedawca ma negatywy, z których wynika, że handluje podróbkami.
    Jeśli ci to nie przeszkadza, to ok, ale zawsze lepiej wiedzieć.

    W szafie mam jedwabne spodnie - bardzo eleganckie, ale ani nie moj fason, ani rozmiar, mam "dostaną" bieliznę (w rozmiarze dla dwunastolatki), a z biżuterii kilka srebrnych wisiorków ze znakiem zodiaku. Nie znoszę wisiorków z zodiakiem, ale obdarowujący wyciągnąl wnioski, że nie lubię w ogóle biżuterii, bo tego nie noszę. Jeszcze trochę przepięknych korali dostalam, które też mi do niczego nie pasują, Ostatnio "cieszylam się" z kolczyków
    Ach, gdyby dostać równowartość w gotówce

  9. #29

    Domyślnie

    no i to są właśnie te prezenty "do szafy"
    autor wątku, mam nadzieję , zdaje sobie sprawę że to to podróbka .......
    ja to się łudzę, że on jednak nie kupi tej sukienki
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  10. #30

    Domyślnie

    scooby, a może Ty se lepiej chłopie koszulę kup w ramach prezentu i będzie po sprawie
    tylko taką, żeby się dziewczynie podobała
    Pzd
    Ania
    ignavis sepmer feriae

  11. #31
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał michall.m
    scooby, a może Ty se lepiej chłopie koszulę kup w ramach prezentu i będzie po sprawie
    tylko taką, żeby się dziewczynie podobała
    Pzd
    hehehe
    przypomniało mi się, jak kiedyś dostałam od męża w prezencie
    płytę zespołu King Crimson ... mąż cieszył się baaardzo...

  12. #32

    Domyślnie

    Mój mąż kupił mi kiedyś golf na urodziny, stwierdził że zima to nie ważne co założe
    i tak tego widać nie bedzie pod kurtką
    sam chodził w tym golfie jak sobie kupił to se chodził

    Ta sukienka jest bardzo ładna ale koniecznie musi być dopasowana, jeśli Pani która będzie ja nosić ma rozmiar S a Ty kupisz rozmiar M to niestety chyba sam będziesz w niej chodził
    Jak sie doczytałam sukienka ma wszyty biustonosz, jeśli Ta Pani ma duży biust to ok, ale jeśli ma nie za duży to będzie jej odstawac to i owo, a to nie bedzie ładnie wygladało i efekt będzie jak by biustu wogóle nie było, dodatkowa sukienka jest marszczona pod biustem.
    i jest to sukienka dla odważnych z długimi zgrabnymi nogami,ale domyślam się że Pani o której mowa ma podobne walory, ale nie lubi wyzywającego i odważnego stylu,.
    Ale ,i tak już sukienke licytujesz wiec powodzenia

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    o Jejku widze ze przejełyscie sie bardziej odemnie
    zaczne od konca :
    skorpionek1975

    Ta sukienka jest bardzo ładna ale koniecznie musi być dopasowana, jeśli Pani która będzie ja nosić ma rozmiar S a Ty kupisz rozmiar M to niestety chyba sam będziesz w niej chodził
    Jak sie doczytałam sukienka ma wszyty biustonosz, jeśli Ta Pani ma duży biust to ok, ale jeśli ma nie za duży to będzie jej odstawac to i owo, a to nie bedzie ładnie wygladało i efekt będzie jak by biustu wogóle nie było, dodatkowa sukienka jest marszczona pod biustem.
    i jest to sukienka dla odważnych z długimi zgrabnymi nogami,ale domyślam się że Pani o której mowa ma podobne walory, ale nie lubi wyzywającego i odważnego stylu,.
    Ale ,i tak już sukienke licytujesz wiec powodzenia
    hm jesli chodzi o biust to za duzy nie jest ale taki w sam raz (boshe jak ona to przeczyta)!!!
    a jaki powinien byc biust do sukienki rozmiaru M-38? :|
    a wzrost to 164 ale jak bedzie dlusza to nawet ok bo nie lubie krutkich az tak
    elutek
    hehehe
    przypomniało mi się, jak kiedyś dostałam od męża w prezencie
    płytę zespołu King Crimson ... mąż cieszył się baaardzo...
    tez rozwazałem plyte bo akurat wem czegoslucha ale ma wszytskie plyty tego wykonawcy, pomijajac ze piraty
    michall.m
    scooby, a może Ty se lepiej chłopie koszulę kup w ramach prezentu i będzie po sprawie
    tylko taką, żeby się dziewczynie podobała
    Pzd
    jak bym ja słyszal, "kup sobie cos bo nic nie masz i stale w tym samym"
    basiah2
    oj chyba kupi - nie da sobie wybic tego prezentu z głowy


    scooby a może jednak coś innego - obok jest wątek torebkowy - może coś z tego podglądniesz i znajdziesz
    albo jakiś ładny portfel? (dużo przegródek, miejsce na twoje zdjęcie , na karty??????)
    Mnie taki prezent by ucieszył..............
    juz kupilem : wiec koniec filofowania
    izat
    no i to są właśnie te prezenty "do szafy"
    autor wątku, mam nadzieję , zdaje sobie sprawę że to to podróbka .......
    ja to się łudzę, że on jednak nie kupi tej sukienki
    wychodze z załozenie ze nie wazne ze orginał i ma metke wazne zeby bylo piekne

    szklanka literatka
    scooby, ten sprzedawca ma negatywy, z których wynika, że handluje podróbkami.
    Jeśli ci to nie przeszkadza, to ok, ale zawsze lepiej wiedzieć.

    W szafie mam jedwabne spodnie - bardzo eleganckie, ale ani nie moj fason, ani rozmiar, mam "dostaną" bieliznę (w rozmiarze dla dwunastolatki), a z biżuterii kilka srebrnych wisiorków ze znakiem zodiaku. Nie znoszę wisiorków z zodiakiem, ale obdarowujący wyciągnąl wnioski, że nie lubię w ogóle biżuterii, bo tego nie noszę. Jeszcze trochę przepięknych korali dostalam, które też mi do niczego nie pasują, Ostatnio "cieszylam się" z kolczyków
    Ach, gdyby dostać równowartość w gotówce
    wsumie mój bład ze nie spojzałem na komęty, ale ta sukienka mnie rozczarowała
    a z gotowka to zły pomysl bo pomyslala by ze jestem beznadziejny ze nie mam czasu nic kupic nawet malego drobiazgu, tylko daje jej gotówke, tak to moze babcia wnukowi na urodziny robic bo napewno sie nie obrazi
    ave!
    w rzeczy samej zielonooka, w rzeczy samej

    scooby i jeszcze te ucięte metki

    pamiętam - z poczatków mojego małżeństwa - mąż kupił mi sukienkę - nie była taka plażowa - raczej zimowa.... ze dwa razy założyłam.... żeby sprawić mu przyjemność.... potem szybko "coś" jej sie stało
    więc nie zdziw się jak wyleje się na nią "przypadkiem" wino kolacyjne najlepiej czerwone
    oj jak cos takiego sie stanie to bede wiedzial dlaczego , dzieki za rade hmm ale to dało mi wiele do myslenia, bo chciałem jej to dac własnie podczas kolacji :| a to moze byc zbyt ryzykowne :|
    zielonoooka
    Oj przeciez juz ustalone ze kupi
    Tu sie podwiaze tu sie naciagnie a tu sie upcha i bedzie gites


    A tak serio
    Oczywiscie ze sukienka JEST sliczna! tylko co z tego? To nie SUKIENKA ma byc sliczna tylko tej Pani MA BYC slicznie w niej i ma sie dobrze w niej czuc i ladnie wygladac
    - naprawde jestem ciekawa jaka bedzie reakcja obdarowanej Pani (pewnie sie "ucieszy" pytanie tylko czy szczerze) No i jestem ciekawa czy ja zalozy choc z raz . Oby!

    ps. scooby tak przy okazji - jesli faktycznie kupisz - tzn. wylicytujesz to badz tak mily i podaj cene - jestem ciekawa ile kosztuje
    kupilem za 75zł nikt jej nie licytował a to dziwne :| teraz tak mysle czy by nie kupic nastepnej :| bo tez jest xs wystawiona tylko ze aukcja konczy sie w pon a wtedy ona ma ur...
    wsumie mozna kupic a jak jej bedzie za duza to powiem ze wymienie " w sklepie" a tak naprawde to bedzie nowa z allegro a z ta wieksza sie sprzeda...na pewno ktos ja kupi chocby za 65zł to i tak wiele nie strace a kupilem w bardzo rozsadnej cenie

    Do takiej sukienki trzeba miec biust w odpowiednim rozmiarze .
    Jesli dziewczyna nosi rozmiar 34 a Ty jej kupisz sukienkę w rozmiarze 38 to na bank bedzie za duża . W dodatku będzie wyglądać tak jakby tego biustu nie miała

    Maxtorka

    oj zebys racji nie miala ale pomysl juz mam kupic nastepna xs a ta sprzedac (a tak miedzy nami to wymienic )

    KONIEC

    chyba zwariuje :| [/b]

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Teraz to już nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć Wam udanego wieczoru
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  15. #35

    Domyślnie

    Ja też życze Wam udanego wieczoru,napisz nam jak podobał się prezent i czy pasował.
    oby ten gość okazał się rzetelny i przysłał prezent na czas.
    Pozdrawiam

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    " o ładny zolty kolor" moj ulubiony " (a nic zółtego wsumie nie ma :| " o sukienka dziekuje ci bardzo sliczna "
    tylko jeszcze nie przymierzyla a byl obiad a nie kolacja
    a jak lezy napisze pozniej.

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Fote zrob! a nie tu opowiadac bedziesz

  18. #38

    Domyślnie

    czekamy z nicierpliwością

  19. #39

    Domyślnie

    [quote]
    Cytat Napisał scooby
    " o ładny zolty kolor" moj ulubiony " (a nic zółtego wsumie nie ma :| " o sukienka dziekuje ci bardzo sliczna "
    i jaka dobrze wychowana

  20. #40

    Domyślnie

    scooby,
    kupiłeś też tą drugą w odpowiednim rozmiarze??
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony