dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 51 z 51
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    " ok pasuje nawet ale po 5min wsumie mogła byc troszke mniejsza, bo minimalnie wisi i ze taka odwazna ta sukienka...
    ja mówie ze ok to wymienimy
    to ona to pojdzie ze mna i przymierzy bo jak bedzie za mala...
    ale ok stanelo na tym ze wymieniamy na s (ale nie wie ze z allegro jeszcze)
    a na allegro obecnie nie ma s :|
    trudno jak nie dostane to juz zostanie ta m, powiedzialą ze za rok to juz pewnie bedzie dobra
    a fotke juz niedlugo zapodam wam drogie panie

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał scooby
    to ona to pojdzie ze mna i przymierzy bo jak bedzie za mala...
    ale ok stanelo na tym ze wymieniamy na s (ale nie wie ze z allegro jeszcze)
    a na allegro obecnie nie ma s :|
    A było słuchac dobrych dusz na forum i kupić rozm,36

    Ciekawa jestem czy będzie w niej chodzić, ale i tak lato już sie skończyło więc i tak musi poczekać do przyszłago lata,musisz ją troszeczkę podtuczyć żeby pasowała do sukienki
    Pozdrawiam i czekam na zdjęcia koniecznie

  3. #43
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Eee, spóźniłem się ;( Bez wątpienia TO : http://allegro.pl/item230083520__f_c..._charming.html

    Z zasady nie kupuję żonie sukienek, bluzek itd itd bo raz : rozmiary potrafią się róznić i jedna M'ka może być inna od drugiej M'ki itd itd. A dziwnym trafem z bielizną zawsze udaje mi się trafić w rozmiar :]

  4. #44
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    niee nie nie. wogóle mi sie to nie podoba :|
    chcoiaz lubie takie fajne zeczy ... ale to hmm bialy z rózowym jakos malo sexowne jak dla mnie a jak oglodalem niektore spodniczki to sie zastanawialem jak w takim czums mozna wyjsc na ulice i wiedzialęm ze moja polowka na pewno by w niektórych napewno nie wyszla

  5. #45

    Domyślnie

    Koleżance teraz zamawiałam sukienkę orsay, ale wiedziałam jaką, ponieważ sama mi powiedziała . Na szczęście pasowała, więc prezent się udał.

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rentowna

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-076
    Posty
    24

    Domyślnie

    Ciężko kupić komuś sukienkę bez mierzenia, ja wolałabym już chyba bon na zakupy do mojego ulubionego sklepu.

  7. #47

    Domyślnie

    W sumie to zależy komu się a sukienkę. Jak komuś bliskiemu, to przecież zna się rozmiar, prawda?

  8. #48

    Domyślnie

    Oczywiście, że tak. Ja mojej mamie kupuję ubrania na prezent, tylko ona ma swój ulubiony sklep [spam] i ja tam najczęściej wybieram coś dla niej. Są tam większe rozmiary, a rzeczy są modne i eleganckie. Ostatnio wybrałem taką sukienkę, bardzo się cieszyła:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pol_pm_Sukienka-wieczorowa-Palmira-IV-elegancka-kreacja-z-gipiury-i-tkaniny--4887_1.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	48,9 KB
ID:	373225
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-04-2018 o 20:16

  9. #49

    Domyślnie

    Najlepiej, gdybyś kupił kartę podarunkową do sklepu i wręczył ją kobiecie bo często zakupiony ciuch po prostu może się nie spodobać.

  10. #50

    Domyślnie

    Ubranie to dobry pomysł. Co jak co ale kobieta nigdy nie powie, że nie potrzebuje żadnych nowych ciuchów. Uważam, że mógłbyś jej kupić jakąś ładną sukienkę na wiosnę czy letnie dni. Rozumiem, że nie masz rozeznania w tych tematach więc proponuję ci zajrzeć na [SPAM], skąd ja mam kilka pięknych sukienek z których jestem bardzo zadowolona. Cena jest rozsądna, a jakość ubrań naprawdę wysoka. To będą korzystne zakupy, a Twoją żonę na pewno ucieszą.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 26-04-2017 o 13:13

  11. #51

    Domyślnie

    A nie lepiej kupić bon podarunkowy? To na pewno się spodoba.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony