dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie Re: Podobny problem.

    Cytat Napisał este44
    Witam,
    właśnie dzisiaj kupuję działkę położoną obok linii 110, pytałem gdzie mogłem i oprócz "wad" typu szum podczas upałów, albo błysków podczas burzy nic groźnego nie usłyszałem. Dom zamierzam budować w odległości około 40-50m od linii 110. Teraz mieszkam w wieżowcu na pierwszym piętrze i z tego co twierdził jeden z specjalistów z którymi rozmawiałem, przeprowadzę się w bezpieczniejsze dla zdrowia miejsce. Do tego zamierzam odgrodzić się drzewami, oczywiście w ramach przepisów 15m od linii 110 (ze względów estetycznych).
    Pozdrawiam
    Sławek
    W odległości 40-50 metrów to jedyne co może ci przeszkadzać to niezbyt estetyczne słupy, ale na pewno nic słyszeć nie będziesz.

  2. #22

    Domyślnie

    Niestety będziesz słyszeć przeskakiwanie iskry na izolatorach przy dużej wilgotności powietrza. Podczas silnych wiatrów słychać gwizdy. Nie jest tak kolorowo jakby można było przypuszczać. Ale na pewno jest lepiej niż w mieście w bloku.
    Teraz budując zacznę od dymu z komina

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomaszmackowski28

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-500
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kupiłem właśnie taki miernik do mierzenia pola elektromagnetycznego trzy osiowy z dokładną skalą. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości chętnie wykonam pomiary. lub wynajmę do samodzielnego wykonania pomiarów. Jestem z Konina z wielkopolski. Cena za wynajem to 50 zł za dzień bo miernik nie należy do zbyt tanich. Myślę ze to i tak nie dużo a pomoże rozwiać wątpliwości tel. 693 563 841 .

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony