dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 77
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał Sasha
    Ja się nie obrażam - z zasady

    PS
    Tylko jak ten facet pobierze te próbki - może sam? Metodą odkrywkową ?
    nie....poprzez adaptację projektu.....
    skoro nie budujesz to po cholerę wszedłeś na to forum ? To forum dla budujących domów ale nie geotechników. Znajdz forum dla geaotechników lub geologów i tam zadaj to swoje pytanie.

    Ostatecznie zawsze zostaje onet.pl
    wszedłem bo chciałem.....poniał?
    masz jakieś kompleksy czy marzy ci się cenzura na forum?

    PS. trzeba UWAŻNIE czytać cudze posty....
    PS2. poopowiadaj może jeszcze na temat "dla kogo WEDŁUG CIEBIE jest to forum"...... wesoło będzie.....
    BOHO
    Warszawa

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    ROTFL

    moja propozycja: przeczytaj uważnie jeszcze raz wszystkie posty w tym wątku, baczną uwagę zwróć na zadane przez ciebie pytanie a potem na odpowiedzi.

    Jeżeli czegoś brakuje i masz wątpliwości pytaj - a nie jak jakiś dziwak się napinasz.
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał Sasha
    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał Sasha
    Ja się nie obrażam - z zasady

    PS
    Tylko jak ten facet pobierze te próbki - może sam? Metodą odkrywkową ?
    nie....poprzez adaptację projektu.....
    skoro nie budujesz to po cholerę wszedłeś na to forum ? To forum dla budujących domów ale nie geotechników. Znajdz forum dla geaotechników lub geologów i tam zadaj to swoje pytanie.

    Ostatecznie zawsze zostaje onet.pl
    wszedłem bo chciałem.....poniał?
    masz jakieś kompleksy czy marzy ci się cenzura na forum?
    PS.trzeba UWAŻNIE czytać cudze posty....
    A i kultury trochę nie zaszkodzi. A wszyscy odpowiadali bo tak chcieli, poniał?
    Masz jakieś kompleksy czy marzy ci się cenzura na forum?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    ROTFL

    moja propozycja: przeczytaj uważnie jeszcze raz wszystkie posty w tym wątku, baczną uwagę zwróć na zadane przez ciebie pytanie a potem na odpowiedzi.

    Jeżeli czegoś brakuje i masz wątpliwości pytaj - a nie jak jakiś dziwak się napinasz.
    Ty to masz cierpliwość, pozazdrościć

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    ROTFL

    moja propozycja: przeczytaj uważnie jeszcze raz wszystkie posty w tym wątku, baczną uwagę zwróć na zadane przez ciebie pytanie a potem na odpowiedzi.

    Jeżeli czegoś brakuje i masz wątpliwości pytaj - a nie jak jakiś dziwak się napinasz.
    no tak....nie ma to jak wzorcowa wymiana myśli:

    BOHO - na działce były zasypywane kiedys doły i obawiam się, że może być to jakiś żużel hutniczy....chcę się dowiedzieć, czy nie jest to w jakikolwiek sposób szkodliwe, że np nie promieniuje....
    Sasha - Z doświadczenia: takie badania wykonują geotechnicy i aby dostać pozwolenie na budowę musisz mieć projekt zaadoptowany do twoich szczególnych warunków gruntowych....

    i co to ma niby być za odpowiedź ? ? ?

    proponuj czytać uważnie posty , a nie odpowiedać jak dziwak, co ślina przyniesie....
    BOHO
    Warszawa

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał szybkaosa
    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał Sasha
    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał Sasha
    Ja się nie obrażam - z zasady

    PS
    Tylko jak ten facet pobierze te próbki - może sam? Metodą odkrywkową ?
    nie....poprzez adaptację projektu.....
    skoro nie budujesz to po cholerę wszedłeś na to forum ? To forum dla budujących domów ale nie geotechników. Znajdz forum dla geaotechników lub geologów i tam zadaj to swoje pytanie.

    Ostatecznie zawsze zostaje onet.pl
    wszedłem bo chciałem.....poniał?
    masz jakieś kompleksy czy marzy ci się cenzura na forum?
    PS.trzeba UWAŻNIE czytać cudze posty....
    A i kultury trochę nie zaszkodzi. A wszyscy odpowiadali bo tak chcieli, poniał?
    Masz jakieś kompleksy czy marzy ci się cenzura na forum?
    a mówiłem, że etap żarcików już mieliśmy za sobą..... znowu spóźniona....
    BOHO
    Warszawa

  7. #47

    Domyślnie

    tu masz adresy stacji które badają glebę
    podstawowe badania kosztują w Lublinie 7.50 gr - spytaj jak się pobiera próbki
    http://www.schr.bip.nor.pl/?aid=5

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał gonzo29
    tu masz adresy stacji które badają glebę
    podstawowe badania kosztują w Lublinie 7.50 gr - spytaj jak się pobiera próbki
    http://www.schr.bip.nor.pl/?aid=5
    dziękuję bardzo! właśnie o coś takiego mi chodziło!

    jak widać można konkretnie podejść do tematu i pomóc bliźniemu, zamiast wyszydzania i złośliwości, które prezentują niektórzy "najlepsi doradcy....." i członkowie ich klubu wzajemnej adoracji......
    uczcie się chłopaki !
    BOHO
    Warszawa

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    A pewnie że się uczymy - cały czas
    tylko że to jest forum dla budujących swoje domy więc tematyka pytań i odpowiedzi jest również pod takim kątem.

    Ja np jak chcę się czegoś dowiedzieć o snowboardzie to nie wypisuję tego w wymianie doświadczeń ponieważ jest to forum o budowaniu i urządzaniu. Jest do tego oddzielny wątek http://forum.muratordom.pl/viewtopic...ight=snowboard

    Ja bardzo często nie potrafię do końca sprecyzować pytania ponieważ za mało wiem na dany temat, ale właśnie wchodząc na forum tematyczne mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

    Ergo: dobre sprecyzowanie pytanie, ale co ważniejsze umieszczenie go na właściwym forum pozwala zaoszczędzić sporo nerw
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    A pewnie że się uczymy - cały czas
    tylko że to jest forum dla budujących swoje domy więc tematyka pytań i odpowiedzi jest również pod takim kątem.

    Ja np jak chcę się czegoś dowiedzieć o snowboardzie to nie wypisuję tego w wymianie doświadczeń ponieważ jest to forum o budowaniu i urządzaniu. Jest do tego oddzielny wątek http://forum.muratordom.pl/viewtopic...ight=snowboard

    Ja bardzo często nie potrafię do końca sprecyzować pytania ponieważ za mało wiem na dany temat, ale właśnie wchodząc na forum tematyczne mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

    Ergo: dobre sprecyzowanie pytanie, ale co ważniejsze umieszczenie go na właściwym forum pozwala zaoszczędzić sporo nerw
    no to jeszcze raz:

    pytanie BOHO - na działce były zasypywane kiedys doły i obawiam się, że może być to jakiś żużel hutniczy....chcę się dowiedzieć, czy nie jest to w jakikolwiek sposób szkodliwe, że np nie promieniuje....
    i
    odpowiedź Sasha - Z doświadczenia: takie badania wykonują geotechnicy i aby dostać pozwolenie na budowę musisz mieć projekt zaadoptowany do twoich szczególnych warunków gruntowych....

    wypowiadanie się na OKREŚLONY temat, jest jak widać, dla niektórych pewnym problemem.... natomiast pouczanie innych CO i GDZIE mają pisać, przychodzi im dosyć łatwo.... można i tak.....

    PS.jak nietrudno się zorientować (można nawet przeczytać) temat forum brzmi: Wymiana doświadczeń..... i ja właśnie chciałem usłyszeć porady i o doświadczeniach innych w zakresie badania gruntu...... tak trudno to pojąć ?
    BOHO
    Warszawa

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    wejdź tutaj http://forum.muratordom.pl/index.php i zobacz co jest napisane nad Wymiana Doświadczeń. Napisane jest forum o budowaniu i urządzaniu.

    Czy twój wątek dotyczył urządzania u budowania? NIE.
    Czy chciano Ci pomóc bo być może niezbyt precyzyjnie zadałeś swoje pytanie? TAK

    Po prostu wszyscy zakładają że osoby przebywające na tym forum wykazują się min. choćby intelektem i zadadzą swoje pytanie w odpowiednim miejscu.

    Tak więc zamiast się pieklić zastanów się czy to nie ty zachowałeś się trochę niestosownie. Na innym forum twój wątek zostałby po prostu zamknięty.
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    wejdź tutaj http://forum.muratordom.pl/index.php i zobacz co jest napisane nad Wymiana Doświadczeń. Napisane jest forum o budowaniu i urządzaniu.

    Czy twój wątek dotyczył urządzania u budowania? NIE.
    Czy chciano Ci pomóc bo być może niezbyt precyzyjnie zadałeś swoje pytanie? TAK

    Po prostu wszyscy zakładają że osoby przebywające na tym forum wykazują się min. choćby intelektem i zadadzą swoje pytanie w odpowiednim miejscu.

    Tak więc zamiast się pieklić zastanów się czy to nie ty zachowałeś się trochę niestosownie. Na innym forum twój wątek zostałby po prostu zamknięty.
    widzę, że trudno ci idzie, ale przeczytaj raz jeszcze moje "nieprecyzyjne pytanie":

    pytanie BOHO - na działce były zasypywane kiedys doły i obawiam się, że może być to jakiś żużel hutniczy....chcę się dowiedzieć, czy nie jest to w jakikolwiek sposób szkodliwe, że np nie promieniuje....

    i twoją "precyzyjną odpowiedź":
    odpowiedź Sasha - Z doświadczenia: takie badania wykonują geotechnicy i aby dostać pozwolenie na budowę musisz mieć projekt zaadoptowany do twoich szczególnych warunków gruntowych....

    zakłądając nawet, że pytanie było nieprecyzyjne, to odpowiedź jest kompletnie na inny temat i nijak się do pytania nie odnosi..... jest jakby z innej bajki i mówi zupełnie o czym innym.... naprawdę masz takie problemy z percepcją tematu ? mi naprawdę nie chodzi o poznanie twoich wolnych myśli.... jak masz coś w temacie - pisz! jak nie - nie zaśmiecaj tematu.....

    PS.z tym zamykaniem to masz jakieś dziwne ciągotki......chyba pracowałeś w cenzurze, albo jako nauczyciel......co ?
    BOHO
    Warszawa

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    wejdź tutaj http://forum.muratordom.pl/index.php i zobacz co jest napisane nad Wymiana Doświadczeń. Napisane jest forum o budowaniu i urządzaniu.
    Czy twój wątek dotyczył urządzania u budowania? NIE
    taaaaaaaaa..... jeszcze mi napisz że mam płacić abonament TV.....

    i skąd ten moralizatorski ton? jak chcesz być konsekwentny to zobacz sobie o czym ludzie piszą na tym forum i zacznij ich pouczać.... popularność masz zapewnioną.... powodzenia....
    BOHO
    Warszawa

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    OK

    Nie rozumiesz i nie znasz netykiety więc trudno. Każde miejsce również szeroko rozumiany internet ma swoje prawa i zasady zachowania. Ty po prostu nie rozumiesz że zadałeś pytanie w złym wątku i ludzie próbowali ci pomóc mając na uwadze miejsce zadania pytania.

    Na takich jak ty mówi się dzieci neostrady. Jeżeli nie wiesz co to za określenie to podam link

    http://www.i-slownik.pl/1,1860,dziecko,neostrady.html

    i jeszcze

    http://dziecineo.prv.pl/
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  15. #55

    Domyślnie

    ja nie wiem, czy to jest dobry wątek, czy nie..... wiem , że twoje odpowiedzi były bez sensu, biorąc pod uwagę zadane pytanie......

    a propos dzieci.....jeśli na lekcji biologii, padnie pytanie z innego wątku, np. gdzie leży Wenezuela, to oczekiwana odpowiedź powinna dotyczyć położenia tego kraju, czy nadal pantofelka i jego funkcji życiowych? a może dzieci powinny wyjść natychmiast z klasy, bo to przecież "nie ten wątek".....

    jak masz jeszcze coś do powiedzenia W TEMACIE - to proszę bardzo.... jeśli nie - to żegnam....

    PS. ach te prawa i zasady...... nauczyciel jak nic....
    BOHO
    Warszawa

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    ja nie wiem, czy to jest dobry wątek, czy nie.....
    No i właśnie w tym problem, ze nie wiesz
    a propos dzieci.....jeśli na lekcji biologii, padnie pytanie z innego wątku, np. gdzie leży Wenezuela, to oczekiwana odpowiedź powinna dotyczyć położenia tego kraju, czy nadal pantofelka i jego funkcji życiowych?
    ale jeżeli zostanie zadane pytanie o silnik okrętowy to Pani biolog też powinna się wypowiedzieć?

    a może dzieci powinny wyjść natychmiast z klasy, bo to przecież "nie ten wątek".....
    to raczej pani powinna wyjść z klasy bo pewnie pomyliła lekcje

    PS
    Nie jestem nauczycielem - ale uważam, że czasem warto się trochę postarać i przeczytać zasady zachowania. Gdybyś założył ten wątek w odpowiednim miejscu odstałbyś od razu dobra i precyzyjną odpowiedź, a tak nikt na początku cię nie zrozumiał.
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    ja nie wiem, czy to jest dobry wątek, czy nie.....
    No i właśnie w tym problem, ze nie wiesz
    a propos dzieci.....jeśli na lekcji biologii, padnie pytanie z innego wątku, np. gdzie leży Wenezuela, to oczekiwana odpowiedź powinna dotyczyć położenia tego kraju, czy nadal pantofelka i jego funkcji życiowych?
    ale jeżeli zostanie zadane pytanie o silnik okrętowy to Pani biolog też powinna się wypowiedzieć?

    a może dzieci powinny wyjść natychmiast z klasy, bo to przecież "nie ten wątek".....
    to raczej pani powinna wyjść z klasy bo pewnie pomyliła lekcje

    PS
    Nie jestem nauczycielem - ale uważam, że czasem warto się trochę postarać i przeczytać zasady zachowania. Gdybyś założył ten wątek w odpowiednim miejscu odstałbyś od razu dobra i precyzyjną odpowiedź, a tak nikt na początku cię nie zrozumiał.
    był taki, co zrozumiał.... czyli jednak można.... wystarczy UWAŻNIE czytać słowo pisane.....
    a W TEMACIE coś jeszcze ?
    BOHO
    Warszawa

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    widze że stale dbasz o to, żeby poziom twoich odpowiedzi pozostał niezmienny.... gratulacje....
    BOHO
    Warszawa

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    hehehe

    a wiesz chociaż co wkleiłem ?
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony