dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 77 z 77
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    hehehe

    a wiesz chociaż co wkleiłem ?
    a w temacie wątku?
    BOHO
    Warszawa

  2. #62

    Domyślnie

    Lubie przegladac to forum, w wolnych chwilach sledze rozmaite posty.... panuje tu przyjacielski, fajny klimat...
    Wchodze w wymiane doswiadczen, rzucam okiem... i otwieram ten temat zalozony przez BOHO.

    ....i wlasnie koncze czytac i zamiast sie zrelaksowac i jeszcze czegos dowiedziec... znow sie wkurzylem na kolejnego ignoranta.

    BOHO, przepros i wyjdz.
    Najtwardsi udowodnili, że trzeci dom buduje się dla siebie. Większość inwestorów popełnia samobójstwo w trakcie budowy pierwszego.

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Whitemag
    Lubie przegladac to forum, w wolnych chwilach sledze rozmaite posty.... panuje tu przyjacielski, fajny klimat...
    Wchodze w wymiane doswiadczen, rzucam okiem... i otwieram ten temat zalozony przez BOHO.

    ....i wlasnie koncze czytac i zamiast sie zrelaksowac i jeszcze czegos dowiedziec... znow sie wkurzylem na kolejnego ignoranta.

    BOHO, przepros i wyjdz.
    masz jakis problem? to opowiedz wszystkim...... może ktoś ci pomoże....

    a może chcesz w ten sposób zaistnieć, bo nikt inny nie chce z toba pogadać... co ? ale to nie ten portal......
    BOHO
    Warszawa

  4. #64

    Domyślnie Re: kto zrobi mi analizę gruntu?!

    Cytat Napisał BOHO
    czy wiecie kto w Wawie (jaka firma lub instytucja ) może mi zrobić analizę gruntu z działki?
    na działce były zasypywane kiedys doły i obawiam się, że może być to jakiś żużel hutniczy....
    chcę się dowiedzieć, czy nie jest to w jakikolwiek sposób szkodliwe, że np nie promieniuje....
    co możecie mi doradzić ?
    Nie wiem, ale poszedlbym do urzedy gminy/miasta i o to spytal. Oni wiedza jakimi gruntami dysponuja, a kiedys musieli sie jakos tego dowiedziec.

  5. #65

    Domyślnie Re: kto zrobi mi analizę gruntu?!

    Cytat Napisał tres34
    Cytat Napisał BOHO
    czy wiecie kto w Wawie (jaka firma lub instytucja ) może mi zrobić analizę gruntu z działki?
    na działce były zasypywane kiedys doły i obawiam się, że może być to jakiś żużel hutniczy....
    chcę się dowiedzieć, czy nie jest to w jakikolwiek sposób szkodliwe, że np nie promieniuje....
    co możecie mi doradzić ?
    Nie wiem, ale poszedlbym do urzedy gminy/miasta i o to spytal. Oni wiedza jakimi gruntami dysponuja, a kiedys musieli sie jakos tego dowiedziec.
    proszę cię..... daj spokój..... to był teren prywatny i pani z gminy widziała go, czy słyszała o nim, ostatni raz pewnie ze 25 lat temu.....
    BOHO
    Warszawa

  6. #66

    Domyślnie

    BOHO, ja nie mam - Ty masz... nawet nie umiesz go sprecyzowac.
    Jesli chcialbym zaistniec i zdobyc grono adwersarzy, poprosilbym Ciebie o adres tej dzialki, wzial kamere, rozbil tam namiot, spedzil miesiac i rzucilbym tasme na pozarcie mediom.
    Najtwardsi udowodnili, że trzeci dom buduje się dla siebie. Większość inwestorów popełnia samobójstwo w trakcie budowy pierwszego.

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał Whitemag
    BOHO, ja nie mam - Ty masz... nawet nie umiesz go sprecyzowac.
    Jesli chcialbym zaistniec i zdobyc grono adwersarzy, poprosilbym Ciebie o adres tej dzialki, wzial kamere, rozbil tam namiot, spedzil miesiac i rzucilbym tasme na pozarcie mediom.
    własciwie temat jest zakończony, bo uzyskałem satysfakcjonująca mnie odpowiedź..... nieco się spóźniłeś i nie bardzo rozumiem teraz, co chcesz osiągnąć........ale skoro masz takie ciekawe przemyślenia to pisz dalej.....

    PS. byli tacy, co zrozumieli i sam temat i pytanie, i mogli też konkretnie pomóc.... jak widać można było..... wystarczy chcieć....
    jak jednak masz kłopot ze zrozumieniem dosyć prostego tekstu w jęz.polskim, to ty masz problem, nie ja......
    BOHO
    Warszawa

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał gonzo29
    tu masz adresy stacji które badają glebę
    podstawowe badania kosztują w Lublinie 7.50 gr - spytaj jak się pobiera próbki
    http://www.schr.bip.nor.pl/?aid=5
    kurcze pieczone! robią tylko analizę chemiczną gleby, ale juz fizykochemicznej nie...... nie stwierdzą mi czy jest to czysta gleba, czy gleba + jakiś żużel....
    BOHO
    Warszawa

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał gonzo29
    tu masz adresy stacji które badają glebę
    podstawowe badania kosztują w Lublinie 7.50 gr - spytaj jak się pobiera próbki
    http://www.schr.bip.nor.pl/?aid=5
    kurcze pieczone! robią tylko analizę chemiczną gleby, ale juz fizykochemicznej nie...... nie stwierdzą mi czy jest to czysta gleba, czy gleba + jakiś żużel....
    Bardzo nam przykro z tego powodu.

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał szybkaosa
    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał gonzo29
    tu masz adresy stacji które badają glebę
    podstawowe badania kosztują w Lublinie 7.50 gr - spytaj jak się pobiera próbki
    http://www.schr.bip.nor.pl/?aid=5
    kurcze pieczone! robią tylko analizę chemiczną gleby, ale juz fizykochemicznej nie...... nie stwierdzą mi czy jest to czysta gleba, czy gleba + jakiś żużel....
    Bardzo nam przykro z tego powodu.
    no, ja myślę.....
    BOHO
    Warszawa

  11. #71
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    BOHO

    brawo !!! serio
    wszcząłeś burdę a teraz... radź sobie sam

    jesteś po prostu internetowym trollem

    żebyś nie nie obraził to proszę poczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling

    wklej sobie takii oto avatar
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  12. #72
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    BOHO.... tragedia

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    BOHO

    brawo !!! serio
    wszcząłeś burdę a teraz... radź sobie sam

    jesteś po prostu internetowym trollem

    żebyś nie nie obraził to proszę poczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling

    wklej sobie takii oto avatar
    czy to jest post w temacie wątku, czy postanowiłeś go tak bezinteresownie zaśmiecić ?

    ile razy można powtarzać? masz coś KONKRETNEGO i NA TEMAT - to pisz..... a jeśli nie to nie zaśmiecaj...... czy tak trudno zrozumieć ? a może język polski stanowi dla ciebie problem ? a może zdania złożone ? już sam nie wiem......
    BOHO
    Warszawa

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał martadela
    BOHO.... tragedia
    o kurcze! a co ci się stało ?

    PS. może masz coś w temacie ? czy tak piszesz, bo nie masz co robić?
    BOHO
    Warszawa

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Zajrzałam tu bo podobnie jak Ty muszę wykonać badania gruntu.

    Czytając ten wątek nie da się nie zauważyć Twojej agresywnej postawy, czemu właściwie atakujesz ludzi?

    Miej trochę dystansu, nie bierz wszystkiego tak do siebie. Musisz być zestresowaną osobą.

    A w temacie, mój znajomy kupił działkę na której, jak się później okazało, był gruz i śmieci różnej maści... Wezwał ekipę speców, skasowali 600zł. Oczywiście wykonali badania pod kątem przyszłej budowy. Tak się jednak zastanawiam, we Wrocławiu była wielka góra gruzu, w którym był tłuczeń rtęciowy, jak sprawdzić czy nie mamy tego świństwa na działce?

    Zlecić odwierty i poprosić o badanie gleby pod kątem rtęci?

  16. #76
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Tak
    Pozostał ci telefon do lokalnego geologa.
    http://www.pf.pl/serwis/Geolodzy,+ge...2aw-V1_YP.html
    Jeżeli nie uda ci się skontaktować z żadnym we wrocku zawsze możesz odwołać się tu: http://www.polgeol.pl/index.php?id=12
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Dzięki Sasha

    Jutro będę dzwonić do geologa który robił badania kumplowi, jak sie czegoś dowiem to dam Wam znać...

    Ps. ja na szczęście nie mam wstrętu do Googla ani do Pf

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony