dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 66 z 66
Pokaż wyniki od 1.301 do 1.303 z 1303
  1. #1301
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    trojka

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Skarżysko-Kamienna
    Kod pocztowy
    26-110
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cześć wszystkim.Jestem tu nowa.Jak widzę wątek ucichł.Ja mam taki właśnie dylemat i może ktoś mi doradzi.Jesteśmy 1,5 roku po ślubie-mieszkamy kątem u rodziców .Pytanie jest następujące-mam dylemat czy dobudować piętro do domu rodziców czy zabrac się za budowę nowego domu?Działkę powiedzmy ze mamy.

  2. #1302

    Domyślnie

    Witam.Zależy jakie macie relacje z rodzicami dobudowa wyjdzie taniej znacznie oraz mniej kłopotow z zalatwianiem podlaczaniem mediów poniewaz juz tam są tylko trzeba zwiekszyc przesył.poza tym taniej wychodzi duuużo przy comiesiecznych rachunkach i ogrzewaniu a i dziecko mozna w kazdej chlili podrzucic na przechowanie
    ABy do przodu

  3. #1303
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Trzmielowa

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam

    jestem tutaj nowa... zastanawiamy się aktualnie z Mężem nad dobudową poddasza. Rodzinka Nam się powiększa i przydałoby się nieco więcej miejsca. Ale trzeba mierzyć siły na zamiary.... najpierw musimy dowiedzieć się czy Nas na to stać... dlatego ogromna prosba do Ciebie Bianco i do osób ktore już się rozbudowały/dobudowały o jakich kostach mówimy? nie mówię tu o jakichś bardzo szczegółowych wyliczeniach... nasz domek to taki typowy kwadraciok... 11x10 m... z plaskim dachem... mowimy o kwocie rzedu 100 tys czy bliżej 200???? CHoć trochę naswietlcie mi tą sprawę prosze. Mowimy na razie o dobudowaniu plus media... reszta pozniej

Strona 66 z 66

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony