dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wikula7

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Brwinów
    Kod pocztowy
    05-840
    Posty
    267

    Domyślnie

    No to faktycznie drogo - Z systemem Quick Step wyjdzie za 17 schodów ok 6800 zł na gotowca
    Monter podłóg

  2. #42

    Domyślnie

    a stolarz za te same schody ( bez barierek) policzy 7000 - 8000zł , więc bardziej opłacalne jest zrobienie drewnianych schodów, wiem bo tez się zastanawiałam nad schodami z paneli ( przy schodach z paneli wychodzi drogo montaz oraz specjalny klje, jesli się nie weźmie kleju zalecanegeo przez Quick step to nie dadzą Ci gwarancji ( przynajmniej tak mi sprzedawca z Komfortu powiedział i tez móił ze sie włąsnie nie opłaca robic z paneli bo za drewniane wychodzi tyle samo).

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wikula7

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Brwinów
    Kod pocztowy
    05-840
    Posty
    267

    Domyślnie

    A jak Ci udowodnią jaki klej użyłeś - Jeżeli bierzesz z montażem to masz : ":USŁUGA MONTAŻU WRAZ Z MATERIAŁAMI DODATKOWYMI " a nie wyszczególnione co bierzesz .
    Gwarancji na montaż udziela i tak wykonawca a nie sklep .
    Klej nie musi być żaden specjalny . Ja osobiście montowałem na klej montażowy - rozpuszczalnikowy lub na klej żywiczny - w obu przypadkach schody się idealnie trzymają po 3 latach - mam kontakt z klientami .
    Nie wiem w czym jest bardziej opłacalne zamontowanie drewnianych - droższych od laminowanych - tańszych .
    Panele na schodach nie niszczą się tak samo jak na powierzchni pokoju - jedyne co się szybciej zużyje to listwa incizo na rancie , ale zawsze ją można wymienić na nową . Cena Paneli na schody uzależniona jest od wielu czynników - ja podałem max. cenę przy kolekcji perspective , można równie dobrze zamontować Classic i będzie taniej , oprócz tego na cenę wpływa to czy są zabiegi na schodach czy są proste .
    Tutaj masz zdjęcie schodów właśnie wykonanych z paneli Quick step Classic : http://www.pokrycia-podlogowe.pl/galeria# i niczemu one nie ustępują od drewnianych a dodatkowo można różne kolory dopasować do istniejących podłóg ( np. można położyć na całej powierzchni panele i z tego samego zrobić schody) .
    Pozdrawiam
    Monter podłóg

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    michal_cobra

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    45

    Domyślnie

    A czy po jakimś czasie przy schodach z paneli nie występuje efekt skrzypienia panela o beton?

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony