dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 58 z 58

Temat: KOZY

  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A swoją drogą - nasz kochany podwórkowy kundelek, który niestety już odszedł, też miał na imię Bobik.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Oglądałem sosnobębna dziennik
    Podobają mi się pomysły.
    Innowacyjne.
    Ale i piękne.
    Oddaje cześć.
    Szanuj staruchów bo mogą doradzić wiele.
    Przekłada się na kasę.
    Pięknie masz, widziałem na innych.
    I serce masz na miejscu - bo czytałem o chorym w lesie.
    A to kawałek moich.
    Słonecznik holenderski - piękny i nieduży.
    I grill z kostki brukowej.
    Sam - sam wszystko.
    I mój dolny taras.
    Oglądam nocami burze czasem.
    Bay,Bay, na razicho
    http://foto.onet.pl/gmqsm,08884o6d89i9

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek
    Oglądałem sosnobębna dziennik
    Sosno...co?! O żesz... Ja - bęben?! Niechby to moi synowie prawie dorośli usłyszeli... Ze niby smarkata taka? No, no, może i podoba mi się... takie odmłodzenie.
    Idę oglądać Twoje. Jest tam ta owieczka miniaturka? Bom ciekawa.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ładny ogród, zadbany. Najlepsze to miejsce do siedzenia w gorące dni. Tam z prawej strony i pośrodku (przy filarach) obowiązkowo posadziłabym jakieś pnącza, najlepiej kwitnące. Zależy od jakiej to strony, milin (na S), róża pnąca (S), winobluszcz lub dziki powojnik (E lub W) - możliwości jest wiele, a obraz ogrodu, który tworzy się kiedy patrzysz z sofy, zyskałby bardzo efektowną ramę. Polecam.
    Pokaż owieczkę...
    Nie daj się prosić....
    Miała być taka fajna....
    Kosiareczka....
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Małe zestawienie:

    Zobacz kiedy budowałem i znałem to forum. Po dacie.
    Skoro budowałeś forum, to powoli Ci to szło. Przez 6 lat 760 postów. Nie wątpię, że bardzo mądrych i pełnych dobrych rad. Ale na demona operatywności nie wyglądasz.

    I tak nie zrozumiałem co ma ilość postów do budowania.
    Ilość postów buduje forum, a aspirujesz do roli jego budowniczego. Tylko tyle.

    Za moich czasów my forumowicze potrafiliśmy się spotykać nawet o 200 km od siebie.
    Za moich czasów spotykamy się z o wiele większych odległości.

    A dla Ciebie podsosnamidębami minimalnie z zeszłego roku. Stare co prawda, pozmieniało się trochę ale i tak mam satysfakcje.
    Jak będziesz już miał tak blisko daj znać.
    Już zbudowałam. Teraz buduję drugie. Nie jesteś jedyny z doświadczeniem. I nie przekręcaj mojego nicka.

    Oglądałem sosnobębna dziennik
    NIE PRZEKRĘCAJ MOJEGO NICKA.

    Wczoraj mi też taki jeden 'bardzopoważnymądryforumowicz" zarzucił że za tak długi okres bywania tutaj, to nie mam za dużo postów i chyba niczego dlatego nie wybudowałem.
    Super goście i fajnie podmalowane tu bywają czasami nie?
    Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, jestem kobietą. Niczego takiego Ci nie zarzuciłam, tylko odniosłam się do Twoich przechwałek tyczących budowania forum. A obrabianie komuś tyłka w innym wątku i słodzenie tutaj bardzo źle o Tobie świadczy. I to by było na tyle.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #46

    Domyślnie

    Co z fotkami owieczek????????????????? Bobik niedaj sie prosic!!!!!!!!!!!!!
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Nie zrozumiałaś mnie albo ja Ciebie - sosnodębna. Nie szkodzi. Forum nie budowało się ilościami zbędnych postów.
    Ono powstało i żyło sobie - nieźle całkiem tak myślę sobie nawet jak jeszcze nie wiedziałaś o jego istnieniu.
    Pewnie masz co do mnie racje we wszystkim, wiec nie ma sensu podejmować rękawicy
    Ale ja za to miałem przyjemność poznać osobiście na mojej budowie pana Paplińskiego - a Ty nie, chłe,chłe..1:1 (bez wskazania na remis)
    I artykuł fajny miałem o swoich problemach ze zdjęciami...
    No fakt, starałem sie i budowałem mocno oprócz pracy i może nie zostałem ELITĄ FORUM - ale jakoś kompleksów z tego powodu sie nie nabawiłem.
    Trudno.
    I tak pozdrawiam Cię ciepło za pomysły które obejrzałem u Ciebie. Słowo ze podobają mi się. Może coś zerżnę bez zgody autora, co? To mi wolno, czy tez nie za bardzo?

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Jeszcze dla uściślenia. Ja nie o budowaniu forum, tylko tak ogólnie - o budowaniu, wiesz tym fizycznym.No.
    Ale patrz znowóz mam jeden wpis z tego powodu więcej. Może w ten sposób zostanę kiedyś ELYTĄ?

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Jeszcze jeno. Gdzie obrabiałem ten tyłeczek? (patrz - znowu qrcze wpis - będę elita jak nic za chwilkę . Przypomnij -jeżeli możesz-gdzie to obrabianie odbywało się

    Cytat:
    Zobacz kiedy budowałem i znałem to forum. Po dacie.

    zobacz jak jednoznacznie i wyraźnie pisałem - no albo i nie masz racje. Ale chodziło o budowanie domu osobno i poznanie forum tez osobno. Ok. Niejasne było

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    BMW - podeśle na priv ok?
    żeby nie było czasem zarzutów o kryptoreklamie, tak?

  11. #51

    Domyślnie

    Dzieki za adres na wiosne kupie! mniej w d..upie krypto zyjemy podobno w wolnym kraju
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Ale musisz przyznać BMW że są piękne, prawda?
    Szczególnie te żółte.
    Nie czuć ich, z tym że barany lubią bodzonko. Siebie i tych co w pobliżu.
    No ale jakie rogi........
    Jak sie nie uda to nawet nad kominkiem mogą zawisnąć

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    a się uczepiłeś kryptoreklamy... było żartobliwie i się skończyło...
    więc waść wstydu oszczędź i nie kalaj rozejmu
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek
    Ale musisz przyznać BMW że są piękne, prawda?
    Szczególnie te żółte.
    Nie czuć ich, z tym że barany lubią bodzonko. Siebie i tych co w pobliżu.
    No ale jakie rogi........
    Jak sie nie uda to nawet nad kominkiem mogą zawisnąć
    sa piekne
    i dobrze ze niecuchna ,na starosc zrobilem sie wrazliwy na zapachy Rogi !? ja wiem czy takie wielkie!/ znam paru facetow co maja wieksze
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    owczarz

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Hodowla kóz wcale nie jest taka łatwa jak mogło by sie wydawać. Do kozy trzeba mieć specjalne podejście, gdyż są do dość psotne zwierzęta. Wszędzie włażą, wysztkiego musza spróbować, a często potrafią byc złośliwe.
    Jeśli myślisz, że będą ci kosic trawnik to zapomnij. Najpier zjedzą ci wszystkie kwiatki, potem drzewka a potem może zabiorą się za trawę.
    Można oczywiście zastosować ogrodzenie elektryczne z pastuchem elektrycznym, ale nie o to chyba chodzi. Poczytaj sobie na tej stronie kozy, tam jest dość ciekawie to opisane o hodowli kóz.

  16. #56

    Domyślnie

    dzieki -czytam B ciekawe sam hodujesz????
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Waldi!
    Jak tam decyzje co do rogaczy?
    Podjete? Zdecydowałes czy nie?
    Pozdrawiam.
    Jeżeli tak daj no jakies foto

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek
    Waldi!
    Jak tam decyzje co do rogaczy?
    Podjete? Zdecydowałes czy nie?
    Pozdrawiam.
    Jeżeli tak daj no jakies foto
    WITAJ!!! decyzje zamnie podjelo zycie!!! Miesiac temu mialem operacje ,rana sie niegoi,leze w lozku i wszystkie plany narazie odlozone.Pozdrawiam Waldi
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony