dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 556 z 556
Pokaż wyniki od 11.101 do 11.103 z 11103

Domyślnie

Cytat Napisał titanek Zobacz post
    Globalnych ustawień chciałbym uniknąć. Wirtualne już nie stanowią problemu, bo je przyrzuciłem do innej strefy, teraz wyświetlają się tylko te zablokowane.
    Czy dobrze rozumiem ze jeżeli uzbroję z blokadami to mi się nie pokażą do sprawdzenia wejścia zablokowane i dalej one zostaną zablokowane ?
    Obawiam się, że to dotyczy tylko wejść, które dopiero zostaną zablokowane po uzbrojeniu, ale najprościej będzie po prostu sprawdzić...

Cytat Napisał titanek Zobacz post
    Ktoś parę lat temu mi tak doradził tutaj na forum i tak zrobiłem, także mleko się już rozlało Tylko dlaczego te blokady mi się dezaktywują po rozbrojeniu alarmu ?
    Tu na forum doradzali stałe blokowanie wejść? Jesteś pewien, że czegoś nie pomieszałeś? Jak Ty masz te kontaktrony montowane, że musisz je blokować?

Domyślnie

Wracam, bo instalator ostatecznie podrasował ofertę i zaproponował nam Ropam OptimaGSM-PS z panelami dotykowymi -co o tym sądzicie? Ponoć szersza integracja z kamerkami, domofonem, itp. Warto wydawać kasę na dotyk -rzeczywiście lepiej się obsługuje? Pozdrowionka!

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ElemenT

Domyślnie

Mam kolejną zagwozdkę.

Podłączoną mam bramę pod alarm tj zwarcie przewodów otwiera/zamyka bramę bramę.
    By uchylić bramę tj zrobić furtkę muszę tam się naklikać 2 razy, chciałbym zrobić sobie makro "furtka", niestety nie wiem jak zrealizować podwójne otwarcie wyjścia.

Wie ktoś może jak to zribić?

Strona 556 z 556

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia