dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Producenci stropu Filigran

    Może polecić jakiś producentów stropów Filigran.

    Preferowana jest Warszawa i okolice ale ceny mają niskie to może być cała Polska.

    Zastanawiam się czy w ostatniej chwili nie zamienić stropu monolitycznego na Filigran.

    Jak tak dokładnie policzyć to Filigran wcale nie jest znowu dużo droższy.

    Dzwoniłem do 2 producentów Kratbet i Trial II jak na razie nie przyjmują zamówień bo nie zrealizowali jeszcze poprzednich.


    Strop Filigran projektują obrazu z wszystkim przepustami czy to oznacza że wybicie dziury w takim stropie jest bardzo ciężkie?

  2. #2

    Domyślnie

    w epoce HILTI wykucie żadnej dziury nie jest problemem nawet w stropie filigranowym
    Filigran to najlepszy strop dostępny na naszym rynku

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kapusta
    w epoce HILTI wykucie żadnej dziury nie jest problemem nawet w stropie filigranowym
    Filigran to najlepszy strop dostępny na naszym rynku
    Nie wiesz jakie wykończenie spodniej części stropu jest najlepsze.

    Właśnie wyczytałem o jakimś tapetowaniu

  4. #4

    Domyślnie

    z tego co wiem to każde
    szpachlowanie złączy ,zagruntowanie pow.betonu i co się komu podoba

  5. #5

    Domyślnie

    No i znowu cisza podobnie jak w przypadku pytania o nadproża roletowe.

    Czy ktoś z Was wie czym różni sie strop Filigran od stropu 2K.

    Znalazłem taki opis na temat 2K

    Charakterystyczną cechą stropu 2K jest jego rozwiązanie konstrukcyjno-technologiczne, które umożliwia projektowanie i wykonanie stropów 2K jako stropów dwukierunkowo zginanych tzn. taj, jak klasycznych monolitycznych stropów krzyżowo-zbrojonych, pomimo ich prefabrykowano monolitycznej budowy.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Witam. Kolo Warszawy filigrana robi też Budokrusz w Odrano-Woli koło Grodziska Mazowieckiego. Do 50 km transport gratis. Ceny katalogowe Budokruszu raczej wysokie, ale zawsze można się potargować.

    Pzdr

    Dawid

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzabij
    Witam. Kolo Warszawy filigrana robi też Budokrusz w Odrano-Woli koło Grodziska Mazowieckiego. Do 50 km transport gratis. Ceny katalogowe Budokruszu raczej wysokie, ale zawsze można się potargować.

    Pzdr

    Dawid

    dzabij dziękuje już mam numery telefonów będę dzwonił jutro

  8. #8

    Domyślnie

    Filigranem zajmuje się też Keramzyton - ten co ma fabrykę w Sochaczewie - ktoś ich teraz wykupił i zmienili nazwę.
    W każdym razie też szukałem filigranu i do nich trafiłem - mają jakiegoś gościa co projektuje.
    U mnie skończyło się na wykonawcy stanu surowego z dachem - jak dobrze będzie robił i da dobrą ofertę - to również wykona resztę - on martwi się o wszystko i daje na to gwarancję.
    Wracając jeszcze do filigranu to wysyłałem nawet projekty do którychś z wymienionych wyżej firm - i skończyło się na tym że .... wysłałem - żadnej odpowiedzi, pomimo, że tel. powiedzieli szacunkowe ceny, jak realizują zamówienia itp.
    pzdr
    grzechoo

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzechoo
    Filigranem zajmuje się też Keramzyton - ten co ma fabrykę w Sochaczewie - ktoś ich teraz wykupił i zmienili nazwę.
    W każdym razie też szukałem filigranu i do nich trafiłem - mają jakiegoś gościa co projektuje.
    U mnie skończyło się na wykonawcy stanu surowego z dachem - jak dobrze będzie robił i da dobrą ofertę - to również wykona resztę - on martwi się o wszystko i daje na to gwarancję.
    Wracając jeszcze do filigranu to wysyłałem nawet projekty do którychś z wymienionych wyżej firm - i skończyło się na tym że .... wysłałem - żadnej odpowiedzi, pomimo, że tel. powiedzieli szacunkowe ceny, jak realizują zamówienia itp.
    pzdr
    grzechoo

    Problem jest taki że nie mogę tej firmy namierzyć dawna strona www firmy nie działa.

    Masz może gdzieś telefon do nich

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony