dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 26 z 50
Pokaż wyniki od 501 do 520 z 1000
  1. #501

    Domyślnie

    Sądząc po ciszy w/w temacie jest to "bardzo popularna kabina"
    Tak więc jakie macie doświadczenie w temacie kabin półokrągłych narożnych z wypełnieniem szklanym, jakie firmy polecacie tzn. najlepszy stosunek jakości do ceny.
    Pozdrawiam tomek123

  2. #502

    Domyślnie

    Mam taką, chyba jednoskrzydłowa. Chciałem kabi ale zbankrutowali. W/g mnie i wykonawców oraz znajomego z Castoramy jest b. dobra w tej cenie. Minimum plastiku, prawie samo szkło i troszkę alumnium. Pierwsze wrażenie jest b. OK a póżniej zobaczymy, kupiłem z brodzikiem w komplecie, schedpol, też OK.

  3. #503

    Domyślnie Kabina firmy Poolspa City Rondo

    Kochani ratujcie bo kabiny prysznicowe śnią mi się po nocy.
    Ostatecznie wybór padł w 90% na kabinę firmy POOLSPA CITY RONDO półokrągła 90. Czy ktoś takową użytkuje i może mi podać szerokość wejścia do kabiny. Dane które zdobyłem w sklepach i na stronach internetowych znacznie się różnią, nigdzie nie mogę takiej kabiny spotkać w naturze aby samemu dokonać pomiaru.
    Tak więc tylko w Was nadzieja
    pozdrawiam
    Tomek123

  4. #504

    Domyślnie Tez to mam

    Zakupiłam taką samą kabinę i brodzik schedpola ale jeszcze nie jest zamontowany. Kolega ze sklepu mówił że sprawują się bardzo dobrze jak na tę cenę. Resztę sprawdzimy pewnie w praktyce...

  5. #505

    Domyślnie kabina prysznicowa

    Witam wszystkich budujących.Mam pytanie.Czy ktoś z was montował drzwi szklane kabinowe do ścianki wykonanej z lukswerów.Nie wiem jak zamocować takie drzwi.przecież w szkle nie wywierce otworów na kołki rozporowe.poradzcie proszę

  6. #506

    Domyślnie

    A mocowanie jest możliwe tylko w luksferach ?? bo takie drzwi trochę warzą i chyba nikt nie zamontuje takich na luksfery może wystarczy je obrócić

  7. #507
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    My będziemy mieć szklane drzwi i ściankę z luksferów. Drzwi będą zawieszone na ścianie murowanej. Może da się tak zrobić u Ciebie

  8. #508

    Domyślnie kabina prysznicowa

    wlasnie zona się uparła żeby były otwieranena lewa stronę.a tam jest wlasnie scianka z lukswerow.zobaczę może przekonam żonę żeby otwierałły się na drugą stronę.

  9. #509

    Domyślnie

    Ja montuje takie drzwi i powiem tyle ze trudno będzie znaleźć osobę która sie tego podejmie chyba ze niema o tym pojęcia, to pracuje drzwi wazą tak średnio 30 kg dla swojego bezpieczeństwa proszę przemyśleć temat albo jak mozna zamontować przesuwne do sufitu

    Zapraszam na swoje ogłoszenie mam tam trochę zdjęć

    http://forum.muratordom.pl/lustra-dr...ar,t127132.htm

    Pozdrawiam

  10. #510
    Guest

    Domyślnie

    hello,

    mam 2 takie kabiny w domu i na razie OK. za tę cenę polecam.

    Pzdr.,

  11. #511

    Domyślnie

    Też mam taką kabinę. Jeszcze z niej nie korzystaliśmy, ale jest zamontowana i wygląda bardzo ładnie.

  12. #512

    Domyślnie kabina prysznicowa!!!! kupiona w całości z wyposażeniem czy


    Nie wiem co robić
    Kochani jestem na etapie wykończenia łazienki na poddaszu.
    Nie możemy się zdecydować czy kupić kabinę z wyposażeniem czy w częściach. tzn. położyć kafelki, zamontować panel prysznicowy i szklane drzwi!!!???
    Pomózcie, bo nie śpię po nocach.
    Boję się, że kabina z wyposażeniem będzie się częściej psuła( uszczelki, podzespoły)
    prosze was o komentarze
    Życie jest piękne, gdy żyć się umie....
    Gdy jeden czlowiek drugiego zrozumie....hm
    Dzisiaj, z tym coraz gorzej.

  13. #513
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Mam taką kabinę



    Jeszcze nie użytkuję ... ale mam ją złożoną .
    Co mogę powiedzieć ... składał ją mój mąż z moim ojcem ... wyższa szkoła jazdy ( składanie jest skomplikowane, ale natrudniej jest tak ją zasilikonować żeby nie ciekła ... mąż poprawiał ze 3 razy i nadal cieknie )... można tez zamówić montaż z zerwisu ...mojemu bratu za taką przyjemnośc policzyli 600zł .... przychodzili poprawiać dwa razy , bo też ciekła. Nie wiem, może ja mam takiego pecha - może wypowie sie ktoś kto nie miał problemów z "cieknięciem" .

    Nie wiem jak bedzie z użytkowaniem - okaże się w praniu, ładnie wygląda - ale po każdym prysznicu trzeba bedzie ją wymyć i wytrzeć do sucha bo widać każdy zaciek na ciemnym szkle i na ciemnych bokach.
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  14. #514

    Domyślnie

    Jeśli zamierzasz kupić kabinę, to przy budżecie około 3 tyś zł, zdecydowanie lepiej zakupić zabinę otwartą z panelem natryskowym, bez miernej jakości bajerów w postaci sauny czy masażera stóp. Kabina będzie się sprawowała lepiej a już na pewno będzie z nią mniej kłopotów.

    Aby na szkle nawet ciemnym pozostawało mniej zanieczyszczeń, konieczne jest opłukanie calej kabiny przynajmniej raz dziennie - chodzi o to, aby pozbyć się śladów środków myjących. Lepsze modele posiadają powlekane szkło, które ułatwia spływanie kropel wody ora zprzywieranie zanieczyszczeń czy kamienia.

    Pozdrawiam

  15. #515

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za podpowiedzi.

    Nawet nie pomyślałam o tym, że mogą zostać na szkle zacieki. A przecież to wiadoma sprawa. I szczerze mówiąc nie wiem czy każdorazowe wycieranie do sucha będzie mi odpowiadać.
    A może faktycznie zrobię ścianki w kafelkach, kupię fajny panel i szklane drzwi.
    Tylko jak z utrzymaniem czystości fug...? Czy będą bardzo się brudzić?
    Życie jest piękne, gdy żyć się umie....
    Gdy jeden czlowiek drugiego zrozumie....hm
    Dzisiaj, z tym coraz gorzej.

  16. #516

    Domyślnie

    Milano-Style
    Piękne, ale nie na moją kieszeń
    Życie jest piękne, gdy żyć się umie....
    Gdy jeden czlowiek drugiego zrozumie....hm
    Dzisiaj, z tym coraz gorzej.

  17. #517

    Domyślnie

    Powiem szczerze,ze tez miałam zamiar kupic taka kabine "w całosci" jak daggulka bo ma fajne bajery: swiatełka,radio i wogole,ale jakosc wykonania jakos nas zniecheciła...Pozatym nie chciało by mi sie czyscic tych wszystkich dysz jak zajda kamieniem...
    Dlatego na dole w łazience kupiłam kabine połokragła ze szkła czystego i do tego deszczownice,a do gory robie murowany prysznic,drzwi szklane 90 cm i chyba tez deszczownica bo panel tez ma te dysze,ktore wydaje mi sie,ze zaraz zatka kamien...Zreszta tak stało sie u mojej ciotki...
    Zdjecia dolnej łazienki juz niedługo

  18. #518
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    najlepszy (mój) test. Wchodzisz do kabiny, schylasz się, wyginasz....
    Ja wymurowałem wielką, kupiłem drzwi 90-ki i jestem rady z decyzji.
    Do tego extra panel (niewykorzystany). Muruj wygodną, dużą , drzwi, a panel takim wiesz - bez bajerów i siedziska bo szkoda kasy.

  19. #519

    Domyślnie

    ASIA tak dzis patrzałam na tą moją łazienkę i wiesz co... też mi się nie chce ciągle pucować i czyścić. Chyba sobie odpuszczę....gorzej z mężem on zakochał się w tych bajerach )
    A ja jestem realistka, bo to ja będę naginać ze szmatą
    Jutro przy niedzieli postaram się go namówić na wykafelkowanie, kupimy super panel i oczywiście cudne szklane drzwi, po których krople same będa spływac i nie zostawią smóg
    Dzięki wam kochani za pomocne opinie
    Może jeszcze ktoś napisze opinię, która umocni mnie w postanowieniu

    Życie jest piękne, gdy żyć się umie....
    Gdy jeden czlowiek drugiego zrozumie....hm
    Dzisiaj, z tym coraz gorzej.

  20. #520

    Domyślnie

    Co do tego pucowania to swieta racja bo to my musimy to robic... Ja odpusciłam sobie tez wanne z hydro...troche szkoda mi jej,ale teraz mało sie kapie bo wygodniej i szybciej pod prysznic wiec nie chciałam miec kłopotu niepotrzebnego.
    A co do drzwi szklanych w murowanym prysznicu to moge Ci podpowiedziec,ze np.w Stanach kupuja sobie zwykłe sciagaczki do wody i po kazdym prysznicu sciagaja z drzwi wode.Niewiem jak to sie sprawdza,ale wydaje mi sie,ze napewno drzwi sa czysciejsze i bez wiekszych zaciekow
    Aha! I powodzenia w przekabacaniu meza

Strona 26 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony