dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 50
Pokaż wyniki od 521 do 540 z 1000
  1. #521

    Domyślnie

    PORAŻKA
    A$IA- niestety moja przebojowość i siła perswazji jest na dnie
    Mąż- nie przekonany!!!!
    Zakochał się w tej kabinie czy co
    Właściwie przyznał mi rację z tym PUCOWANIEM, ale stwierdził, że taką z kafelek będziemy mogli sobie zawsze zrobić. Bo jeżeli ta "wypasiona" zacznie nawalać, albo nam się sprzykszy, to poprostu ją wywalimy i wtedy pomyślimy o moim pomyśle "szklane drzwi".
    ON (czytaj Mąż) zawsze marzył o takim luksusiku ... Dlatego, to raczej mnie przekonano,,,,
    Moja mencizna twierdzi, że po pierwszym prysznicu, będę mu dziękować całując jego stopy......
    Oby miał rację, bo jak nie poczuję zadowolenia, to on będzie całował .. i to nie stopy hihihihi...

    Ale mimo wszystko A$ia będe pamietać o sugestiach co do mycia szybek, dzięki
    pozdrawiam

    P.s.może ktoś już korzysta z takich kabin, proszę podzielcie się jak się sprawują!!!
    Życie jest piękne, gdy żyć się umie....
    Gdy jeden czlowiek drugiego zrozumie....hm
    Dzisiaj, z tym coraz gorzej.

  2. #522
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie korzystam ..ale korzysta mój brat który ma dokładnie taką samą kabinę jak ja ... z bajerami . Chwali sobie , bratowa mniej- musi ja czyścić .
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  3. #523

    Domyślnie

    daggulka dzięki
    podniosłaś mnie na duchu, pocieszam sie tym, że nie tylko ja będę się z nią męczyć. Ale mężowi nie odpuszczę, bedzie brał prysznic jako ten ostatni i to na nim spocznie obowiązek czyszczenia. Wezmę go cichym podstępem
    Jak tylko kupie kabinę to się nią pochwalę.
    pozdrawiam

    A tak przy okazji CHWALCIE sie tymi kabinami, brodzikam, prysznicami...
    może zgapię jakis fajny pomysł na przyszłość
    Życie jest piękne, gdy żyć się umie....
    Gdy jeden czlowiek drugiego zrozumie....hm
    Dzisiaj, z tym coraz gorzej.

  4. #524

    Domyślnie

    Huuurrra
    Chyba stanie na moim, mąż się łamie....
    pokażcie swoje prysznice, plis
    Życie jest piękne, gdy żyć się umie....
    Gdy jeden czlowiek drugiego zrozumie....hm
    Dzisiaj, z tym coraz gorzej.

  5. #525

    Domyślnie

    Ja Ci pokaze jutro moj w dolnej łazience,bo juz skonczony prawie,to pstrykne zdjecie .
    A w gornej łazience,jak pisałam bedzie murowany z drzwiami,ale to dopiero sie robi wiec za jakies 2.tyg,moze tydzien.
    A co sie stało,ze maz sie zgodził? Czym go przekupiłas?

  6. #526

    Domyślnie

    Miało byc wczoraj,ale jest dzisiaj

    I troche sufitu

    Noi jeszcze w całosci

  7. #527
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gatek

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    141
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie kabina prysznicowa i płytki

    Mąż bedzie pierwszy raz kładł płytki i montował kabine prysznicową . Pytanie brzmi czy powinien kafelkować pod kabiną, czy lepiej jesli w tym miejscu kafelek nie bedzie?

  8. #528

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie ma to wiekszego znaczenia, lecz połozenie kafelek pod kabiną napewno da równa powieszchnię pod nosnik brodzika.Zalezy tez to od sposobu mocowania nosnika do kabiny,czyli w jaki sposób bedzie mocowany z podłozem.

  9. #529

    Domyślnie Re: kabina prysznicowa i płytki

    Cytat Napisał gatek
    Pytanie brzmi czy powinien kafelkować pod kabiną, czy lepiej jesli w tym miejscu kafelek nie bedzie?
    To zalezy jaka jest kabina . Niektore wymagaja kafelkowania pod spodem , inne niekoniecznie .

  10. #530
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Bezwzględnie kafelkuj pod brodzikiem - ten dodatkowy koszt metra kwadratowego płytek Cię nie zabije - a zawsze odizolujesz wylewkę od potencjalnej wilgoci ...

    Ja niestety nie wykafelkowałem pod brodzikiem - hydraulik jak montował odpływ z brodzika źle zamontował syfon - część wody wylewała się na posadzkę - jastrych - oczywiście cała podłoga zamokła i wilgoć wyszła na dwóch ścianach - teraz mam problem i suszenie dwóch mokrych ścian ... - jakby były płytki pod brodzikiem jastrych by nie namókł i problemu bym nie miał
    --
    Pozdrawiam

  11. #531

    Domyślnie Kabina Dante

    Poszukuję opinii na temat kabin firmy Deante. Chciałbym kupić kabinę R-GO! jaka jest jakość produktów tej firmy?

  12. #532

    Domyślnie Kabina prysznicowa

    Czy ktoś wie kto w Polsce oferuje kabiny typu walk-in. Poniżej zamieszczam zdjęcia.







  13. #533

  14. #534

    Domyślnie

    http://www.galerialazienek.pl/wiecej.php?id=515
    http://www.galerialazienek.pl/wiecej.php?id=2055
    http://www.galerialazienek.pl/wiecej.php?id=519

    To są włoskie kabiny firmy Novellini. Sam zdecydowałem się na ich produkty i są naprawdę bardzo dobrej jakości.

  15. #535

    Domyślnie kabina prysznicowa

    Witam. Poszukuję kabiny prysznicowej z drzwiami otwieranymi do zewnątrz w jakiejś rozsądnej cenie. Czy mozecie cosik polecić?Dzięki.

  16. #536
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    My kupiliśmy Torrentę, bo to był jedyny model w rozsądnej cenie, z pojedynczymi drzwiami i w rozmiarze 80. Ale są też modele z podwójnymi drzwiami i 90cm
    Tuaj link do strony: http://www.dolphi.pl/index.php?k=strony_p&m=77&ns=153

    A tutaj zdjecie "naszej" kabiny:


    Niestety jeszcze nie zamontowana
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

  17. #537

    Domyślnie KABINA bezbrodzikowa 90-tka - kilka pytań...

    Jakie polecacie? Lub:
    a - czy wybudować ściankę z kafl i kupic drzwi (ekonomiczniej?)
    b - czy kupować komplet czy też osobno ścianka, osobno drzwi?
    c - czy te kabiny, przeznaczona do montażu na brodzikach da się przystosować do zamontowania bezpośrednio na podłodze?

  18. #538

    Domyślnie

    Mam u siebie jedną kabinę z wymurowaną ścianką i drzwiami. Myślę, że nie jest to najtańsze rozwiązanie. Musisz policzyć cenę meteriałów i robociznę dla murarza i glazurnika. Ja byłem zmuszony bo mam tam skos a do tego kabinę wyposażyłem w saunę parową więc musiała mieć też zamknięty "dach". Napewno jeśli kupisz drzwi to musisz się zdecydować na ściankę do nich pasującą czyli zapewne będzie to ten sam producent i seria. A co do montażu bez brodzika, to musisz się dowiedzieć bo podobno nie każdą kabinę da się tak zamontować. Myślę że w sklepie w którym będziesz robić zakupy doradzą Ci dobrze. Niestety nie mogę podać gdzie możesz się dowiedzieć bo wczoraj tak zrobiłem i ktoś potraktował to jako reklamę i usunął post. Wracając do tematu, jestem zwolennikiem montowania brodzików, ponieważ są łatwiejsze w utrzymaniu czystości.

  19. #539

    Domyślnie

    Poszukaj w produktach Novellini. Wczoraj wkleiłem tu link gdzie można takie kupić ale ktoś go usunął. W linku była kabina serii Giada. Wystepują w wersji polokrągłej i kwadratowej, a do standardowych wymiarów czyli 80, 90, 100 dają brodzik z konglomeratu marmuru. Sam mam ich dwie kabiny i jestem zadowolony.

  20. #540

    Domyślnie

    W jednej łazience mam ściankę z glazurą i drzwi, w drugiej drzwi 90 i ściankę szklaną 100. Oczywiście bezbrodzikowe z odpływem liniowym. Drzwi i ścianka są aquaform - przystępna cena.

Strona 27 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony