dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 50
Pokaż wyniki od 681 do 700 z 1000
  1. #681

    Domyślnie

    Cytat Napisał arti.sa
    Dzieki w takim razie mam już koncepcję. Dobrze, że dzisiaj bo posadzki w pon. Później wymagało by to trochę kucia.

    ps. a te na allegro (300-400zł) warte są coś odpływy liniowe?
    Ja mam takie
    http://allegro.pl/item733655158_aco_..._l_885_mm.html

    Kupowałem na allegro.

  2. #682
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bożena030100

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał arti.sa
    Fakt cena jak najbardziej przystępna. W moim przypadku fresh 90 srebrny mat.
    Szkoda, że geo nie ma matu. A jak mechanizm przesuwny lekko i komfortowo chodzi? Czy to na rolkach łożyskowanych czy jakieś zwykłe plastikowe kółeczka?
    mechanizm chodzi lekko ale drzwi są bardzo stabilne i nie "latają" na wszystkie strony. Nie wiem czy rolki czy kółeczka. Nie zwróciłam uwagi

  3. #683
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    Ja polecam Ravak lub Huppe

    zarówno drogie jak i tańsze modele, wiele różnych możliwych opcji montażu koloru, rozmiarów.

  4. #684

    Domyślnie

    A co myślicie o firmie APOLLO TS 629?? mój brat chce kupić
    http://80.52.224.186/index.php?page=...id=72&vmcchk=1

  5. #685

    Domyślnie

    No i wyciągam wątek, bo w sklepie też taką maja a ja upieram sie przy drzwiach otwieranych, jednoskrzydłowych. I nie moge nic znaleźć w "przystępnej" cenie . No , oczywiście jest Ravak ale ok. 5000 zł. Wolałabym coś tańszego. Pozdrawiam

  6. #686

    Domyślnie

    od marcowego ostatniego wpisu minęło troche czasu. Ja też w sprawie kabiny. Szukam jednodrzwiowej otwieranej, półokrągłej. Ciekawe, jaka kabinę kupiła Nikoru? Może ktos ma jeszcze jakieś ciekawe pomysły na firmę i model? Podoba mi sie Ravak GSKK3- ale ta cena...

  7. #687
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie a

    ktoś pisał że hińskie nie mają hartowanej szyby?? a co masz na myśli pisząc hartowana? czy chodzi o bezpieczne szkło, ze jak szyba leci to tak jak w aucie?? ze sypie się na 1000drobnych kawałeczków??
    to zapewniam was że hińskie mają bezpieczne szkło które sypie sie w tysiące maleńkich 5mmx5mm kawałeczków,...
    za to ich dokupienie 1szybki jest droższe...podobno Kolo, Cersanit maja juz od 200zl za 1szybe, ja za swoją placilam ponad 600zl ...i czekalam 2miesiace!

    generalnie...juz kiedys sie wypowiadalam, u mnie kiepski odplyw- b.mala gięta rurka, szyby sie b.szybko brudza, maja duzo zaciekow,
    kabina ładnie wyglądala dopoki nie zaczelismy sie w niej kapac, ciezko bylo z profilowaniem..
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  8. #688

    Domyślnie

    My zdecydowaliśmy się na kabinę i drzwi firmy Novellini. Jakość jest super, a i cena przyzwoita. Kupowaliśmy wszystko w jednym sklepie wiec troszkę ponegocjowaliśmy. Firma gwarantuje 10-cio letnią dostępność części zamiennych co przy chińskich produktach jest raczej nie możliwe. Niestety kabiny nie mają powłoki ale raz na 3 miesiące nakładamy powłokę Ravaka, dostępną w buteleczkach i to rozwiązanie się sprawdza. A tak wyglądają nasze produkty:
    http://www.galerialazienek.pl/wiecej.php?id=2041
    http://www.galerialazienek.pl/wiecej.php?id=1193

  9. #689

    Domyślnie

    Cytat Napisał damimax
    ...i pomyśleć, że kiedyś gumka chińska pachnąca, albo piórnik z magnesem były szczytem marzeń
    • kiedy to było???

  10. #690

    Domyślnie

    całkiem niedawno - w latach mojej młodości nawet o tym nie marzyłem (można było te cuda przywieźć tylko z RFNu) a nadal uważam się za młodego...

  11. #691

    Domyślnie

    Czy ktoś z forumowiczów ma i użytkuje kabinę prysznicową VULCANI (120cm x 85 cm ),zamierzam ją kupić więc byłabym wdzięczna za opinie i fotki

    http://www.showerstar.com.pl/products,view,188.html


  12. #692

    Domyślnie Kabina Diamond J-Z9038D

    Czy ktoś zakupił pięciokątną kabinę prysznicową Diamond:
    http://www.lazienka-rea.pl/kabina-pr...38d-o_263.html?
    Może ktoś się podzielić uwagami na temat użytkowania i jakości?
    Ogólnie szukam pięciokątnej kabiny tego typu, niestety np. Hueppe i inni markowi producenci zabijają ceną...
    Dziennik w blaszaku.
    Komentarze można wieszać na tablicy obok.

  13. #693

    Domyślnie

    Up...

    Nikt takowej nie posiada?
    A może ma ktoś inną pięciokątną i podzieliłby się opinią...
    Dziennik w blaszaku.
    Komentarze można wieszać na tablicy obok.

  14. #694

    Domyślnie

    to gratuluję tej młodości, ja mam 27 lat i jak pomyślę że jeszcze 3 i 30 stuknie to aż mnie skręca a jeszcze niedawno do szkoły chodziłem.

  15. #695

    Domyślnie

    Prawie wszystko co macie jest albo wyprodukowane w Chinach albo podzespoly zostaly tam zrobione. Panele do LCD chinskie, podzespoly do baterii nawet tych renomowanych firm chinskie, czesci do samochodow chinskie, elektronarzedzia chinskie z dopiska BOSCH. Niemcy w tej chwili zajmuja sie glownie skladaniem chinskich podzespolow do kupy i nalepianiem nalepki Made in Germany. To cena globalizacji. Chinskie wyroby staja sie coraz lepsze a sukces polega na zarzadzaniu. W latach '60 synonimem bubla na amerykanskim rynku byla Toyota a dzisiaj to najmniej awaryjne samochody w testach. Japonczycy osiagneli swoj sukces dzieki ciezkiej pracy i panu Demingowi. Chinczycy bardzo szybko zmierzaja w tym samym kierunku.
    Nie pozwol aby inni decydowali o twoim losie.

  16. #696
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adarkar
    Prawie wszystko co macie jest albo wyprodukowane w Chinach albo podzespoly zostaly tam zrobione. Panele do LCD chinskie, podzespoly do baterii nawet tych renomowanych firm chinskie, czesci do samochodow chinskie, elektronarzedzia chinskie z dopiska BOSCH. Niemcy w tej chwili zajmuja sie glownie skladaniem chinskich podzespolow do kupy i nalepianiem nalepki Made in Germany. To cena globalizacji. Chinskie wyroby staja sie coraz lepsze a sukces polega na zarzadzaniu. W latach '60 synonimem bubla na amerykanskim rynku byla Toyota a dzisiaj to najmniej awaryjne samochody w testach. Japonczycy osiagneli swoj sukces dzieki ciezkiej pracy i panu Demingowi. Chinczycy bardzo szybko zmierzaja w tym samym kierunku.


    Sama prawda. Dodam jeszcze, że Chiny to trochę większy kraj niż Polska i ma wielu producentów tej samej grupy produktów, a co za tym idzie produkuje towar o różnej jakości.

  17. #697

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigmor
    Cytat Napisał Adarkar
    Prawie wszystko co macie jest albo wyprodukowane w Chinach albo podzespoly zostaly tam zrobione. Panele do LCD chinskie, podzespoly do baterii nawet tych renomowanych firm chinskie, czesci do samochodow chinskie, elektronarzedzia chinskie z dopiska BOSCH. Niemcy w tej chwili zajmuja sie glownie skladaniem chinskich podzespolow do kupy i nalepianiem nalepki Made in Germany. To cena globalizacji. Chinskie wyroby staja sie coraz lepsze a sukces polega na zarzadzaniu. W latach '60 synonimem bubla na amerykanskim rynku byla Toyota a dzisiaj to najmniej awaryjne samochody w testach. Japonczycy osiagneli swoj sukces dzieki ciezkiej pracy i panu Demingowi. Chinczycy bardzo szybko zmierzaja w tym samym kierunku.


    Sama prawda. Dodam jeszcze, że Chiny to trochę większy kraj niż Polska i ma wielu producentów tej samej grupy produktów, a co za tym idzie produkuje towar o różnej jakości.
    Nie podzielam waszego zdania wystarczy kupić coś typowo chińskiego i zobaczyć jak długo wytrzyma. Kolejna sprawa ich drzwi dostępne w marketach obraz nędzy i rozpaczy tak samo samochody obejrzyjcie testy ADAC i zobaczymy czy kupicie ich auta. Te produkty sa tańsze bo z gorszych materiałów i siła robocza u nich jest bardzo tania + kurs waluty i masz ogromną kasę na byle czym.

  18. #698

    Domyślnie

    a ja użytkuje baterie chińskie od prawie dwóch lat, kupione po targach w Poznaniu, baterie bardzo ładne a ich cena śmieszna,
    mam również wannę (pełną z prysznicem, i innymi bajerami) też powystawowa, cudowna, jej koszt to 1500 zł + transport do wawy. jeżeli ktos mysli że chińskie to badziewie to zapraszam na targi BUDMA, tam cały pawilon chiński, płytki prześliczne, meble łazienkowe super, baterie....
    ale naprawdę najbardziej zachwyciły mnie płytki, ręcznie robione, ich cena porażająco niska
    tylko trzeba zamówić kontener
    śmieszą mnie opinie, ze chińskie to badziewie, a jak myslicie ile płytek włoskich czy hiszpańskich jest tylko z nazwy i napisu na pudełku?

  19. #699

    Domyślnie

    ale supermarkety biorą najtańszą chińszczyznę i tu trzeba uważać
    mam tez gres polerowany chiński ale nie jest kupiony w markecie tylko na allegro

  20. #700
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał facet27
    to gratuluję tej młodości, ja mam 27 lat i jak pomyślę że jeszcze 3 i 30 stuknie to aż mnie skręca a jeszcze niedawno do szkoły chodziłem.
    A to skręcanie z jakiego powodu Cię nęka

Strona 35 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony