dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 36 z 50
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 1000
  1. #701

    Domyślnie

    Kupiłem wcześniej znanej firmy brodzik półokrągły.
    Później próbowałem dokupić kabinę.Powiedzieli że tylko w kompletach.
    Długo szukałem aż natknąłem sie na chinszczyznę.
    I całe szczęście.Profile aluminiowe dało się znakomicie dopasować do brodzika.
    Szklana,tania i dobrze wykonana.
    A baterię kupiłem made in Poland i rozleciała się w trakcie montażu.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  2. #702
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maren100
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    877
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie kabina z powloka easy clean

    Witam

    mam pytanko do osob uzytkujacych kabine prysznicowa badz drzwi prysznicowe z powloka easy clean - czy warto dolozyc kasy na te powloke czy to tylko dodatkowy bajer a szyba i tak zachodzi mydlem i kamieniem czy moze warto

  3. #703

    Domyślnie

    Mi sam sprzedawca odradził tę powłokę jako wyrzucenie kasy. Podobno i tak starcza na max rok a potem trzeba ją odnowić. Lepiej ponoć kupić kabinę bez powłoki i samemu jakimś środkiem ją zaimpregnować.

  4. #704
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    niestety racja, jak się specjalnie nie szoruje cifami, to i 2 lata starcza. Potem, niestety, umyłam gruntownie i zmyłam.... Ale te 2 lata to bajka - nie wiedziałam co to ślady po kroplach na szybie, żadnej ściągaczki, pucowania na sucho. Samo spływało.

    Nie wiem, czym teraz posmarować, żeby wróciły piękne dni?

  5. #705

  6. #706

    Domyślnie Otwarta kabina prysznicowa

    Czy ktoś z Was miał może kiedyś do czynienia z otwartą kabiną prysznicową np. w takim kształcie:



    Na wystawie w TTW Opex przy Jerozolimskich wygląda to tak:



    Kabiny, a właściwie tafli szkła, praktycznie nie widać. Wejście pod prysznic jest z obu stron otwarte. Ten model to Open Smile marki Samo, który razem z brodzikiem kosztuje w salonie ponad 8 tys. złotych.

    Czy takie rozwiązanie jest choć minimalnie praktyczne? Szukam kabiny do łazienki gościnnej, dlatego nie byłaby używana codziennie. Niemniej jednak zastanawiam się, czy takie rozwiązanie gwarantuje regularne zalewanie podłogi czy jedynie lekkie podtopienia.

    Będę wdzięczna za wszystkie opinie i doświadczenia z użytkowania otwartych kabin prysznicowych, niekoniecznie w kształcie takim jak na zdjęciach.

  7. #707

    Domyślnie

    Też mi się taka kabina bardzo podoba,ale ta cena. A może ktoś ma namiar na coś podobnego w nieco niższej cenie.

  8. #708
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Ja mam taką pół-otwartą


    Nie ma o czarować, ze się woda nie wylewa, ale nie jest to rwący potok Moje dzieci kąpiąc się w wannie potrafią bardziej nachalapać.
    Więc jak dla gości korzystających sporadycznie to jak najbardziej się nadaje (zrobi piorunujące wrażenie).
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  9. #709

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Ja mam taka kabinę jak pokazywane przez autorkę wątku. Postaram sie wkleić jutro zdjęcia. Co do używania to jeszcze nie wiem bo łazienka skończona dopiero w ten weekend więc jeszcze nie używana. Wymiar mojej szyby to 140cm szerokości i 220 wysokości. Cena 8 tysięcy to żart nie dajcie się w to wciągnąc ja zapłaciłem 1500zł cały komplet ze wszystkimi uchwytami bez brodzika. Brodzika w ogóle nie uzylem. Zrobiłem jedynie odpływ liniowy.
    pozdrawiam Damian

  10. #710

    Domyślnie

    A możesz podać firmę produkującą lub sklep gdzie mozna kupic taka kabine za 1500 zl?

  11. #711

    Domyślnie

    Ja mam taka walk-in, za 1800 zl z brodzikiem.
    Kupowana tu: www.lazienka-rea.pl


    W realu:


  12. #712

    Domyślnie

    Cytat Napisał damianexus
    Witam serdecznie. Ja mam taka kabinę jak pokazywane przez autorkę wątku. Postaram sie wkleić jutro zdjęcia. Co do używania to jeszcze nie wiem bo łazienka skończona dopiero w ten weekend więc jeszcze nie używana. Wymiar mojej szyby to 140cm szerokości i 220 wysokości.
    Będę bardzo wdzięczna za fotki. Szczególnie, jeśli jest to kabina otwarta z dwóch stron. A jaki producent?

  13. #713

    Domyślnie

    Kabina jest otwarta z dwóch stron. Kupiona w sklepie ZINO w Markach k. Warszaway. Naprzeciwko M1 , ten salon jest również w Wołominie. Producenta nie pamietam poniżej wklejam zdjęcia. niestety jeszcze w trakcie budowy więc jakośc fatalna
    pozdrawiam Damian

  14. #714

    Domyślnie

    [img][URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13460208eee71eb3.html]
    pozdrawiam Damian

  15. #715

    Domyślnie

    [img][URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ab8ced7c831091e9]
    pozdrawiam Damian

  16. #716

    Domyślnie

    [img][URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ab8ced7c831091e9]
    pozdrawiam Damian

  17. #717

    Domyślnie

    chyba nikt z forumowiczów kabiny pokazanej w poprzednim poście nie ma , to może ktoś podpowie jakie kabiny , oczywiście w rozsądnej cenie (do 2 tys.) godne są polecenia

  18. #718

    Domyślnie

    Bardzo fajnie to wygląda. Ciekawe, jak będzie z użytkowaniem...

    Dziękuję za zdjęcia i informacje!

  19. #719

  20. #720

    Domyślnie

    Nie do końca za pół ceny (te 8 tysięcy z salonu w Opex to cena z brodzikiem). Anbud ma tę kabinę za 4,500 złotych. Do tego brodzik, czyli kolejne 2,195 zł. Razem 6,695 zł.

Strona 36 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony