dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 50
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 1000
  1. #721

    Domyślnie

    Zwracam honor,a nie można zamówić takiej tafli szkła u szklarza?

  2. #722

  3. #723

    Domyślnie

    zapytajcie w sklepie Zino naprawdę tam kosztuje to 1/4 ceny:0
    pozdrawiam Damian

  4. #724
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Do łazienki gościnej to może raczej coś pozwalącego zachować więcej intymności

  5. #725
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    za szybę z uchwytami do kabiny otwartej zapłaciłam bodajże 1800 zł.Wymiary 140x280 ze szkła 10mm
    brodzik na poziomie podłogi wykładany płytkami, odpływ liniowy 120cm, za 300
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  6. #726

    Domyślnie kabina prysznicowa szklo 9 mm

    hehe
    Ostatnio edytowane przez sylweczenka ; 08-04-2013 o 18:16

  7. #727
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lopesjus
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    962
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Sprawdź tutaj:
    http://www.pmpolska.pl/start.php?ID=oferta
    i tutaj
    http://bhs.mediaconsulting.pl/

    Sam jestem na etapie "projektowania" kabiny ze szkła
    _______________
    Mój dziennik ogrodu: http://forum.muratordom.pl/blog.php?39543-Lopesjus

  8. #728

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał facet27
    to gratuluję tej młodości, ja mam 27 lat i jak pomyślę że jeszcze 3 i 30 stuknie to aż mnie skręca a jeszcze niedawno do szkoły chodziłem.
    A to skręcanie z jakiego powodu Cię nęka
    Tak naprawdę ,bo życie przecieka przez palce jeszcze niedawno biegałem za panienkami po Agrykoli spity konkretnie i wesoły (wydaje się jakby to było wczoraj), a teraz samochód służbowy i 1,5 tys. km w tydzień czasu wolnego 0 czasami na forum sobie pogadam. Dla mnie to taka granica, tak jak kiedyś myślałem ze 20 to dużo, ale 30 to już prawie pół życia.

  9. #729
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał facet27
    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał facet27
    to gratuluję tej młodości, ja mam 27 lat i jak pomyślę że jeszcze 3 i 30 stuknie to aż mnie skręca a jeszcze niedawno do szkoły chodziłem.
    A to skręcanie z jakiego powodu Cię nęka
    Tak naprawdę ,bo życie przecieka przez palce jeszcze niedawno biegałem za panienkami po Agrykoli spity konkretnie i wesoły (wydaje się jakby to było wczoraj), a teraz samochód służbowy i 1,5 tys. km w tydzień czasu wolnego 0 czasami na forum sobie pogadam. Dla mnie to taka granica, tak jak kiedyś myślałem ze 20 to dużo, ale 30 to już prawie pół życia.
    Zależy kto do ilu dociągnie

  10. #730

    Domyślnie

    biorąc pod uwagę tryb życia pracę etc. to nie ma szan na dociąganie do 100 zresztą żadna różnica. Jak jest dobra treść to nie musi być długa.

  11. #731

    Domyślnie

    Czy ktoś posiada tą kabinę? Proszę o odpowiedź, ponieważ zastanawiam się nad zakupem, a nie mogę znaleźć opinii na jej temat.

  12. #732
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    mam ją...niestety.... chyba jednak poszukałabym teraz czego innego, przez oryginalny syfon słabo spływa, musieliśmy ją podmurować żeby był spad, załuję ze nie wymieniłam syfonu na inny (zrobiłam tak w drugiej i jest lepiej)
    wolałabym też normalną półokrągłą niż pięciokątną, nie jest dla nas zbyt wygodna (ale jesteśmy dość duzi)

    po za tym ma dziwnie odwrócone zawiasy i niezbyt ładnie to wygląda, na zdjęciach w sklepie jest podobnie, ale mam porównanie bo kupiłam również kabinę 120*80 i tam zawiasy są ok, nie wiem, może powinnam reklamować, ale już nie mam sił, poszło sporo silikonu na uszczelnienia, a dystansy trzymające szyby nie są zbyt sztywne

    sam sklep bez zarzutu, tylko produkt.........chiński

  13. #733

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie kupiłem, wciąż się zastanawiam. Po wypowiedzi Damon z mniejszym entuzjazmem...
    Dziennik w blaszaku.
    Komentarze można wieszać na tablicy obok.

  14. #734

    Domyślnie

    Mam taką kabinę, tak się prezentuje w łazience, pan, który ją instalował nie narzekał, ale jeszcze jest nieużywana.

  15. #735

    Domyślnie

    My też mamy taką kabinę. Niestety , montowalismy ją sami... Zajęło nam to mnóstwo czasu...Nie chcecie czytać jakiego słownictwa używał mój małż podczas montażu, i to nie dlatego, że nie wiedział jak to zrobić, tylko dlatego, że nic do siebie nie pasowało. Nam także poszło mnóstwo silikonu.
    Damon ma rację pisząc, że oryginalny syfon jest beznadziejny.
    Utrzymanie jej w czystości przy częstym używaniu wymaga niesamowitej dyscypliny. Oprócz tego, przy wychodzeniu z kabiny cała woda z drzwi spływa na podłogę.
    Prawda jest taka, że kabina wygląda w łazience jak milion dolarów, ale pod warunkiem, że się jej nie uzywa na codzień.
    Ale to tylko moje zdanie...Pozdrawiam.

  16. #736

    Domyślnie Kabina prysznicowa-drzwi uchylne prostąkątna/kwadratowa

    Witam czy możecie polecić kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi prostąkątną lub kwadratową. Bardzo mały wybó co wy polecacie?

  17. #737

    Domyślnie

    Czy ktoś z forumowiczów ma niesymetryczną kabinę prysznicową (120x85/90) , jeśli tak to jaką , proszę o fotki i opinie

  18. #738

    Domyślnie

    ja mam taka,firmy Novellini, typ KINGWP170C, http://megalazienki.pl/kabiny-pryszn...m,10314s,2165d
    oraz w linku Łazienka1
    Sprawuje sie fantastycznie, jest na pewno nietypowa, piekna i wygodna.

  19. #739
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar artmag
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    442

    Domyślnie

    Iwa, Twoje łazienki sa piękne, ale cena za kabinę, to kwota za którą mam zamiar kupić całą armaturę i biały montaż


    Dla inwestorów o skromniejszych możliwościach http://forum.muratordom.pl/kabina-de...ea,t156568.htm .
    Ja myślę o tej z Rei

  20. #740
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mkala2
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    120

    Domyślnie podpowiem

    Witam
    Obejrzyjcie kabiny Sanswiss (grupa Ronal) mają bogatą propozycję kabin, ścianek, drzwi...
    Lub niemieckie Kermi
    I jeszcze wyższa półka Huppe

    Jeśli ktoś chce mieć łatwą w czyszczeniu kabinę - należy zamówić opcję z powłoką ułatwiającą czyszczenie. Woda spływa po szkle jak po woskowanej kareserii w samochodzie... U każdego producenta ta powłoka ma inną nazwę np. Aquaperle, Easyclean. Tylko proszę pamiętać że kabin nie wolno czyścić agresywną chemią typu Domestos itp.

Strona 37 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony