dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 50
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 1000
  1. #741
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Niekoniecznie kabina w pełnym rozumieniu, bo mamy same drzwi do dużego prysznica 160x100.
    Huppe Manufaktura.
    Polecam

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  2. #742

    Domyślnie

    przewija się w tym wątku kwestia łatwości czyszczenia kabiny prysznicowej

    moja rodzina ma taki "patent", że każdy domownik po prysznicu ściera wodę z kabiny ściągaczką, taką jak na zdjęciu poniżej (kabina jest z gładkiego szkła)

    to naprawdę bardzo dobre rozwiązania, bo kabina ciągle wygląda dobrze i nie zachodzi osadem


  3. #743

    Domyślnie

    Cytat Napisał artmag
    Iwa, Twoje łazienki sa piękne, ale cena za kabinę, to kwota za którą mam zamiar kupić całą armaturę i biały montaż


    Dla inwestorów o skromniejszych możliwościach http://forum.muratordom.pl/kabina-de...ea,t156568.htm .
    Ja myślę o tej z Rei
    Przepraszam, nie zwrocilam uwagi na poprzedni wpisa stokrotki, w ktorym okreslika przedzial cenowy. Nie myslalam o cenie wklejajac linka.

  4. #744

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nina81
    przewija się w tym wątku kwestia łatwości czyszczenia kabiny prysznicowej

    moja rodzina ma taki "patent", że każdy domownik po prysznicu ściera wodę z kabiny ściągaczką, taką jak na zdjęciu poniżej (kabina jest z gładkiego szkła)

    to naprawdę bardzo dobre rozwiązania, bo kabina ciągle wygląda dobrze i nie zachodzi osadem

    Dobry pomysl

    U mnie piana aktywna, ktora kazdy po sobie stosuje utrzymuje szklo kabiny w ciaglej czystosci

  5. #745
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mkobylarz

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Chciałem kupić sobie kabinę prysznicową i szukałem w Internecie jakiegoś sklepu. Natrafiłem na coś takiego: esklep.aquaform.com.pl
    Ceny wyglądają korzystnie, a o firmie słyszałem raczej dobre opinie. Myślicie, że warto spróbować? Firma jest przynajmniej z Polski, a nie jakiś chiński szmelc, który posypie się po tygodniu użytkowania.

  6. #746
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkobylarz
    Chciałem kupić sobie kabinę prysznicową i szukałem w Internecie jakiegoś sklepu. Natrafiłem na coś takiego: esklep.aquaform.com.pl
    Ceny wyglądają korzystnie, a o firmie słyszałem raczej dobre opinie. Myślicie, że warto spróbować? Firma jest przynajmniej z Polski, a nie jakiś chiński szmelc, który posypie się po tygodniu użytkowania.
    U nas z Aquaformu są drzwi do prysznica w dolnej łazience. Proste, takie jak chciałam. Tu znajdziesz całe kabiny i elementy typu drzwi:

    http://www.aquaform.eu/products,type,1.html (półokrągłe)

    http://www.aquaform.eu/products,kind,21.html (okrągłe)

    http://www.aquaform.eu/products,kind,1.html (kwadratowe)


  7. #747

    Domyślnie Kabina prysznico Dolphi półokragła Torrenta PDD czy ktoś ma

    Witam
    czy ktoś ma taka kiabinę bo w komputerze wygląda fajnie proszę o opinię

  8. #748
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    a w sklepie jej nigdzie niema ?
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  9. #749

  10. #750

    Domyślnie

    własnie na nią czekam... kolor brazowy...

  11. #751

    Domyślnie

    napisz szybko jakie wrażenia

  12. #752
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    a jak ja kupowales to przez allegro czy jak
    mozna by sie spytac producenta jakie sklepy biora ja od niego chyba ze to chiny to juz problem
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  13. #753

    Domyślnie

    jutro bedę miał to powiem)), przeciez to produkt polski.....

  14. #754

    Domyślnie

    no i kabina jest.....w realu wyglada suuuper, jeszcze lepiej jak na fotkach, profile aluminiowe, uchwyty równiez, scianki szklane, zero plastikow jak w chinskich kabinach....narazie leży w pudełku i czeka na montaż... kupiłem na alegro od uzytkownika DOLPHI-KABINY

  15. #755
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    wklej link bo szukam kabiny o wymiarach 140 albo 120 na 100
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  16. #756

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobek_Budowniczy
    no i kabina jest.....w realu wyglada suuuper, jeszcze lepiej jak na fotkach, profile aluminiowe, uchwyty równiez, scianki szklane, zero plastikow jak w chinskich kabinach....narazie leży w pudełku i czeka na montaż... kupiłem na alegro od uzytkownika DOLPHI-KABINY
    To jest nas dwóch. Też kupiłem na allegro u tego samego sprzedawcy i też leży w kartonie i czeka na swoją kolej. Wzięliśmy z powłoką Easy Clean (czy warto to niewiem) i brodzikiem Delos (tym płytkim). Kabina wygląda naprawdę ładnie. Wykończona jest naprawdę super. Całość z syfonem 2176zł. Uważam że warto.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  17. #757

    Domyślnie Kabina Dolphi Premium Plus A

    Witam

    Ma ktoś może kabinę prysznicową Dolphi Premium Plus A z brodzikiem Dolos A jeśli tak proszę o fotkę na maila lub na forum. Chciałbym zobaczyć jak wygląda kabina w zestawieniu właśnie z tym brodzikiem.
    Ewentualnie proszę o opinie na temat tej kabiny.
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  18. #758

    Domyślnie

    Montowalem niedawno kabinę Dolphi . To był inny model niż Twój , ale wykonanie bylo dobre . Dalo sie ja złożyć bez kłopotów .

  19. #759

    Domyślnie

    Ja mam drzwi prysznicowe Dolphi - jakość jest dobra, montaż bez problemu, w użytkowaniu wszystko jak należy. Mogę polecić.
    Mieszkam.

  20. #760
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    taka_daga

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie Jaka to kabina?

    Witam serdecznie! Jestem tu nowa, bo wlasnie dopadlo rowniez mnie wykanczanie mieszkania...
    I mianowicie pojawil sie pierwszy i na pewno nie ostani problem.
    Jakis czas temu zakochalam sie w kabinie prysznicowej, ktora zauwazylam w sklepie. Ale niestety nie spisalam nazwy ani marki produktu i na moje nieszczescie owej kabiny w sklepie juz nie ma. Ale znalazlam zdjecia w internecie i moze Wy pomozecie...

    Zdjecie kabiny jest tutaj:
    http://www.bathroomheaven.com/uploads/shelvesL.jpg

    bo nie wiem jak wklejac tutaj fotki

    Dziekuje z gory za kazda pomoc

Strona 38 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony