dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 46 z 50
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 1000
  1. #901

    Domyślnie

    Być może to dobre miejsce, aby zapytać: czy wsytępują brodziki (niskie) w wym. 85 cm? (na 90-100-110) czy pozostaje tylko odpływ liniowy?

  2. #902

    Domyślnie

    Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o kabinie prysznicowej Impuls Plus? znalazłem taką na Allegro w bardzo atrakcyjnej cenie i zastanawiam się czy warto.
    Generalnie chodzi mi o kabinę o wymiarach 80x90 lub 80x100 z drzwiami rozsuwanymi, półokrągłymi. Wybór jest dosyć skąpy i trudno znaleźć coś znanych producentów w cenie nie z kosmosu.
    Może potrafilibyście coś powiedzieć o powyższej kabinie albo polecić jakiś inny model? Najlepiej z bardzo płytkim brodzikiem w komplecie.
    Z góry dziękuję.

  3. #903

    Domyślnie

    Wątek chyba zdechł, jak i znaczna część na tym forum.
    Uzyskanie odpowiedzi na pytanie graniczy z cudem.

  4. #904
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikolaus Zobacz post
    Wątek chyba zdechł, jak i znaczna część na tym forum.
    Uzyskanie odpowiedzi na pytanie graniczy z cudem.
    A może po prostu nikt nie ma na ten temat nic do powiedzenia...

  5. #905

    Domyślnie

    Ciężko cokolwiek powiedzieć - w tej cenie niestety ale kupujesz chińskiego kota w worku. Ze względu na cenę - warto tym bardziej że kabina z brodzikiem. W wymiarach jakich piszesz ,,markowe" kabiny zaczynają się od 1300zł w górę (same kabiny) do tego brodzik. Z drugiej strony jeśli trafiasz (co jest prawdopodobne) na jakąś wadę (szkła, brodzika itp) to jest ogromny problem z serwisem. Firmy typu Koło, Huppe itp. mają serwis naprawdę dostępny i szybki tutaj możesz mieć duże problemy. Ja osobiście mimo wszystko bym dopłacił - nie kupujesz kabiny na rok tylko pewnie na kilkanaście lat użytkowania.

  6. #906

    Domyślnie

    Ostatecznie zrezygnowaliśmy z kabiny. Zdecydowaliśmy się kupić wannę z pmd a do niej parawan nawannowy trzyskrzydłowy. Takie uniwersalne rozwiązanie będzie. Ja będę zadowolony, bo prysznic będę mógł brać i narzeczona, bo w wannie będzie mogła się wylegiwać. Tym sposobem oszczędzamy 1500zł i zyskujemy sporo miejsca w łazience.

  7. #907
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Zna ktoś z Was markę SanitaLine?

  8. #908
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    markowy

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał demotywator Zobacz post
    Zna ktoś z Was markę SanitaLine?
    Niedawno oglądałem takie kabiny w sklepie. Zastanawiam się nad montażem, ale sam jeszcze nie mam przetestowanej. W każdym razie wygląda solidnie.

  9. #909
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał markowy Zobacz post
    Niedawno oglądałem takie kabiny w sklepie. Zastanawiam się nad montażem, ale sam jeszcze nie mam przetestowanej. W każdym razie wygląda solidnie.
    Zaryzykowałem, po pierwszym tygodniu użytkowania jestem zadowolony

  10. #910

    Domyślnie

    Blagam, pomozcie! Kupilismy kabine sanplast free line 80x100 swiecie przekonani, ze mozna ja montowac na plytkach bez kabiny. Tymczasem dzis zadzwonil do nas nasz fachowiec i mowi, ze sie nie da, bo drzwi beda szurac, bo nie ma zawiasow mimosrodowych. Ma racje czy da sie jednak zamontowac bez brodzika?

  11. #911

    Domyślnie

    Mam pytanie, czy ktoś montował kabinę bez brodzika ściśle przylegającą do zabudowy geberitu? Chodzi mi o przestrzeń pomiędzy kabiną a zabudową geberitu, czy koniecznie trzeba tam zostawiać wnękę "do sprzątania", czy nie można zrobić bez wnęki i szczelnie zasilikować??

  12. #912

    Domyślnie

    Szału ni ma...Jeszcze ta 1 tyle o ile...ale tez naciągana.

  13. #913
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grzegorz_90210

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-806
    Posty
    1

    Smile kabiny prysznicowe w okazyjnych cenach OSTROŻNIE !!!

    Cytat Napisał Mikolaus Zobacz post
    Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o kabinie prysznicowej Impuls Plus? znalazłem taką na Allegro w bardzo atrakcyjnej cenie i zastanawiam się czy warto.
    Generalnie chodzi mi o kabinę o wymiarach 80x90 lub 80x100 z drzwiami rozsuwanymi, półokrągłymi. Wybór jest dosyć skąpy i trudno znaleźć coś znanych producentów w cenie nie z kosmosu.
    Może potrafilibyście coś powiedzieć o powyższej kabinie albo polecić jakiś inny model? Najlepiej z bardzo płytkim brodzikiem w komplecie.
    Z góry dziękuję.

    Hej,
    podobnie jak z wszystkim co tanie i okazyjne, również w przypadku kabin, a szczególnie brodzików - powinniśmy sprawdzić, czy nie jest to chińszczyzna - a trafić można na nią wszędzie - szczególnie w marketach, ale również na allegro - tutaj znajdziemy nawet kabiny z radiem i głośnikami które potrafią WSZYSTKO !!! - z reguły są to produkty z dolnej półki, które przyciągają naszą uwagę, bo są podświetlane diodami LED no i..... mają funkcję wieży stereo Polecam wszystkim poszukanie kabin, które są robione u nas (w Polsce) z przeznaczeniem na eksport - przykładowo firma Aquaform, produkuje dla Niemców, ale sprzedaje także na rynku krajowym, również na allegro, spotkałem też produkty tej firmy na morehome.pl, gdzie jest naprawdę mnóstwo kabin prysznicowych. Aha no i jest jeszcze temat brodzików - te najtańsze pękają i mogą zmieniać kolor z białego na na odcień bardziej żółty

  14. #914

  15. #915

    Domyślnie

    całkiem ładna kabina ale ja mam usiebie podobną za trochę mniejsze pieniążki, Kupiłam kabinę Fresh Line - u mnie sprawdza się świetnie. Wybierałam kwadratową bo nie mam aż tyle miejsca. Podobają mi się kabiny tego typu bo są łatwe w czyszczeniu i wyglądają super nowocześnie.

  16. #916

    Domyślnie

    To mój pierwszy post, także witam wszystkich. Wracając do tematu w w swojej łazience mam miejsce na kabinę o wymiarach 70x90 cm i na razie udało mi się znaleźć tylko kabiny produkowane w Chinach (oczywiście takie które mieszczą się w moim budżecie).

  17. #917

    Domyślnie

    A musisz mieć gotowa kabinę? Zrób osobno brodzik i zamów szkło u szklarza.

  18. #918
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.821

    Domyślnie

    Cytat Napisał runner1906 Zobacz post
    To mój pierwszy post, w w swojej łazience mam miejsce na kabinę o wymiarach 70x90 cm i na razie udało mi się znaleźć tylko kabiny produkowane w Chinach .
    I na tym pozostań ,kup najtańszą bez wodotrysków ,wywalisz za kilka lat, nie będzie szkoda jak za grzybieje ,kupisz nową .
    Ostatnio edytowane przez animuss ; 23-11-2014 o 19:05
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  19. #919

    Domyślnie

    Czy mozecie polecic kabine 80x90 do prysznica walk-in bez brodzika najlepiej z drzwiami harmonijkowymi (skladanymi do wewnatrz) lub otwieranymi do wewnatrz w rozsadnej cenie? Sama kupilam kabine bez zawiasow mimosrodowych, polecajac cos rodzicom nie chcialabym popelnic tego samego bledu

  20. #920
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    SPK2

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Zory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    2

    Domyślnie Kabina prysznicowa

    Witam Serdecznie wszystkich,


    Zaczynam na forum,wiec jeszcze nie bardzo wszystko wiem co i jak,dlatego proszę o wyrozumiałość.

    Szukam kabiny prysznicowej narożniej do brodzika 80x80 ( nie ma więcej miejsca, niestety), w której NIE będzie łączenia dolnej krawędzi z brodzikiem za pomocą profila/listwy.

    Szukam kabiny która będzie montowana do brodzika tylko i wyłącznie na rogach, czyli między mocowaniem a mocowaniem, szyba wisi w powietrzu.


    Ktoś przerabiał temat ?

    Z góry dziękuję za odpowiedź.

Strona 46 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony