dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 50
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 1000
  1. #921
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    HydroEko

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    kielce
    Kod pocztowy
    25-150
    Posty
    4

    Domyślnie

    Podaj zakres ile chcesz wydać na taka kabinę???

    np.

    Radaway Fuenta KDJ 80x80 381039-08R

    lub

    SanSwiss Pur PUR1D0801007+PUDT2P0801007

  2. #922
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    SPK2

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Zory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    2

    Domyślnie

    Max 3000. Nie więcej.

  3. #923
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    stylówa71

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-101
    Posty
    6

    Domyślnie Poszukuję kabiny

    Witajcie
    Musze zakupić kabinę do łazienki, ale nie wiem jaką? Podzielcie się proszę doświadczeniami. Jaką firmę polecacie?

  4. #924
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Gerloz

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-517
    Posty
    9

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 08-03-2015 o 20:11

  5. #925
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zzoo

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Żoliborz
    Posty
    13

    Domyślnie

    Hej, czy znacie kabiny Wellneo? Szukam czegoś w cenie do 1200 z brodzikiem i w LM było dziś trochę promocji.. szkło hartowane, ładny wygląd, rolki wyglądały na solidne.. Macie jakieś doświadczenia???

  6. #926
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    honorcia33

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-716
    Posty
    5

    Domyślnie

    A ja przekonałam się do kabiny Next z Koła. Tyle się naczytałam o różnych kabinach i problemach z użytkowaniem, że już myślałam aby pozostać przy wannie. Znajomi robili remont i kupili właśnie kabinę z Koła. Bardzo zachwalali swój wybór. Teraz i ja mogę polecić ten produkt, bo jest naprawdę wysokiej jakości.

  7. #927

    Domyślnie

    Sami mieliśmy ten problem i w końcu zdecydowaliśmy się na to że zrobimy kabinę na wymiar i spersonalizowaną. Wykonanie leżało po stronie firmy vetro no i spisali się na medal. Czekamy teraz tylko na montaż oświetlenia no i łazienka bedzie miioodzio!

  8. #928

    Domyślnie

    A ja polecam zasłonkę prysznicową. W jednej łazience mam kabinę szklaną robioną na wymiar, w drugiej też miała być kabina na wymiar, bo kształt brodzika (wymurowany) nietypowy, ale jednak zmieniłam zdanie, początkowo ze względów finansowych i... zamontowaliśmy drażek i dobrą gatunkowo zasłonkę z impregnowanej tkaniny. I powiem Wam, ze sprawdza się lepiej niż kabina. Jest przestronniej i nie trzeba poświęcać czasu na mycie szyby (ja nie cierpię zacieków i śladów po mydle, a takie na szybie zawsze dają wrażenie ogólnego nieporządku). Teraz i w górnej łazience zrobiłabym zasłonkę zamiast kabiny - taniej i praktyczniej
    Tylko tu i teraz.

  9. #929
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anjap

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    126

    Domyślnie

    brrrrrr zasłonka - nie cierpię , ale to kwestia indywidualna
    Ja mam kabinę z Sanplastu z niskim brodzikiem 90x120. Oczywiście jest co myć Moja teściowa ma kabinę walk-in, też Sanplastu i też zadowolona.
    W dolnej łazience mam z Koła półokragłą, bez brodzika i też nie narzekam

  10. #930

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjap Zobacz post
    brrrrrr zasłonka - nie cierpię , ale to kwestia indywidualna
    Ja mam kabinę z Sanplastu z niskim brodzikiem 90x120. Oczywiście jest co myć Moja teściowa ma kabinę walk-in, też Sanplastu i też zadowolona.
    W dolnej łazience mam z Koła półokragłą, bez brodzika i też nie narzekam
    ile wyszly cie sanplasty? Firma zbiera ogromne baty z słabej jakosci produkty wiec w sumie zobacz po czasie czy z kabiną jest wszystko ok.
    Ja mam San Swiss bo do polskich mam średnie zaufanie. Zamawiane we wrocławiu w salonie max-fliz ale myślę, ze firma ma tez innych dystrybutorów. Użytkuję już od pół roku i nie ma co porównywać do polskich. Jak kupiłem umywalkę z koło to po tygodniu zauważyłem odpryski na zewnętrznej warstwie.

  11. #931

    Domyślnie

    ja szukam kabiny do większej łazienki. Myślałam o wymurowaniu brodzika i może coś otwartego. Jakie macie doświadczenia albo problemy z kabinami easy in/ walk in? wieje po nogach?P

  12. #932

    Domyślnie

    Cytat Napisał samocha Zobacz post
    ja szukam kabiny do większej łazienki. Myślałam o wymurowaniu brodzika i może coś otwartego. Jakie macie doświadczenia albo problemy z kabinami easy in/ walk in? wieje po nogach?P
    Ja mam zamiar walk in zrobić. U teściów jest i się sprawdza. Nie mają żadnej osłony, ale pół łazienki jest przeznaczone na prysznic, więc to też kwestia dedykowania odpowiedniej przestrzeni. U siebie zrobię prostą szybę, z metr od ściany, żeby było wygodnie. Nie wyobrażam sobie po 5 latach tych wszystkich kabinowych zakamarków. Chyba tylko lizol pomoże

  13. #933

    Domyślnie

    ja wybrałem taką kabinkę: http://plytki-lazienki.pl/p/594/4278...-prysznic.html łatwa, prosta, poręczna i praktyczna. Nic dodać nic ująć

  14. #934
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    izakurek82

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-447
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam

    Ja mogę powiedzieć jakiej kabiny nie warto kupować i o jakiej firmie wystawiam najgorszą opinię... Marka Essente z sklepu internetowego www.sigma-trade.com.pl . Firma podszywa się pod polskiego producenta kabin sprzedając Chiński bubel w wysokiej cenie... Psuje się niemal wszystko... od zaworów przez deszczownice po radio... Uważam że lepiej kupić kabin ę z castoramy za 700zł jak ten szajs za prawie 3 tysiące. Najgorszy zakup jak zrobiłem w internecie.

  15. #935

    Domyślnie

    Nie lubię kabin prysznicowych z brodzikiem. Są upierdliwe w utrzymaniu czystości. Zdecydowaliśmy się na prysznic bezbrodzikowy z odplywem liniowym
    Wyszło tak

    Drzwi prysznicowe do zabudowy wnęki kupowaliśmy tu- DRZWI PRYSZNICOWE
    Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania. prysznic łatwo utrzymać w czystości, jest intymnie i bezpiecznie.

  16. #936

    Domyślnie

    Ludzie pomóżcie, mam obecnie chiński szajs, kabine z radiem itp, kupioną w LEROY MERLIN pod wpływem chwili. Teraz chcę ją wywalić i kupić coś normalnego, dobrej jakości, bez bajerów. Co polecacie ? jakie firmy ?
    Chcę niski brodzik, żaden wannowy, bateria z deszczownicą montowana do ściany, ścianki szklane, żaden plastik.

  17. #937
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o kabiny prysznicowe to najlepszym rozwiązaniem jest jej brak.
    Polecam prysznic bezbrodzikowy (z odpływem w kafelkach) + szyba.
    ZALETY:
    1. Nie ma się co popsuć
    2. Szybkie czyszczenie (brak zakamarków w których zbiera się brud i kamień)
    3. Wygląd
    WADY:
    Trzeba go zrobić przy budowie/remoncie łazienki
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

  18. #938

    Domyślnie

    Takie coś odpada, za dużo roboty zdecydowanie.

  19. #939
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    szklany01

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-233
    Posty
    1

    Domyślnie

    Są różne kabiny prysznicowe szklane, całkowicie bez brodzika lub z bardzo małym/niskim. Zawsze można można taką kabinę dostosować do swoich potrzeb i łazienki.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 14-01-2016 o 16:50 Powód: moderowano link reklamowy

  20. #940

    Domyślnie

    Cytat Napisał wsrh Zobacz post
    Ludzie pomóżcie, mam obecnie chiński szajs, kabine z radiem itp, kupioną w LEROY MERLIN pod wpływem chwili. Teraz chcę ją wywalić i kupić coś normalnego, dobrej jakości, bez bajerów. Co polecacie ? jakie firmy ?
    Chcę niski brodzik, żaden wannowy, bateria z deszczownicą montowana do ściany, ścianki szklane, żaden plastik.
    Jaki masz budżet?

    Bo z Twojego opisu wynika, że jesteś gotów wydać dużo na nową kabinę. Brodzik Malaga Roca jest niski, kabiny też mają bez bajerów, deszczownice też u nich znajdziesz. Rozejrzyj się w tym kierunku.

    Deszczownice są sporo droższe od zwykłego natrysku, mówię tutaj o czymś co montuje się tak, że woda opada całkowicie z góry. Piszę o tym, by się upewnić czy na pewno pojęć nie pomyliłeś.

Strona 47 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony