dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Odnowienie mebli kuchennych

    Witam,
    Mamy w mieszkaniu taka stara kuchnie jeszcze po poprzednim wlascicielu, niestety byla juz raz malowana wczesniej i zastanaiwam sie czy mozna by cos z tymi meblami zrobic zeby to jakos wygladalo ladniej a przy okazji niewielkim kosztem. Bo planujemy przeprowadze do domku w przyszlym roku wiec juz kasy nie chce ladowac w kuchnie ktorej i tak ze soba nie zabiore. Ma ktos pomysl co z takim badziejstwem zrobic?
    lukas3339

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Witam. Proponuję zrobić nowe fronty, najtańsze będą z płyty wiórowej oklejonej PCV 2mm na brzegach. 3 frony to będzie ok 1 m2 płyty, kolorowa płyta chyba kosztuje w granicach 30 PLN/m2, okleina PCV ok 4 pln za mb. Do tego uchwyty + ewentualnie nowe zawiasy i w 100 PLN się mieścisz.

    Wzór poniżej (BTW, meble ze zdjęcia kosztowały 1200 PLN z blatem i zlewem )

    Pzdr

    Dawid



  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    meble nie sa tragiczne jesli reszta wyglada podobnie to ja bym nic nie robil ale ty pytasz jak tu je zmienic z tego co widze to reflek swiatla podpowiada mi ze jest polysk na nich a zeby malowac to przydalo by sie je zmatowic ale nie uda ci sie zrobic a raczej zmatowac rowku wiec proponuje papier drobny by nie zrobic rys i zmatowac tylko gladkie powiezchcnie i je pomalowac lub tylko sama ramke a srodek zostawic bialy zmien tez klamki i juz bedzie cos innego a koszt to papier pendzel i klamki sama zdecydujesz jak wielki pozdrawiam
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  4. #4

    Domyślnie

    My kiedyś po zmatowienu frontów (tyle że płaskich powierzchni) okleiliśmy meble tapetą klejoną na kleju do tapet z dodatkiem kleju wiskozowego (do drewna). Efekt generalnie bardzo dobry, tyle że stojące szafki zostały zniszczone przez koty (drapały tapetę)
    "W każdej organizacji jest ktoś kto wie o co chodzi, taką osobę należy usunąć"

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    zastanawiam sie opoco chcecie wogule je zmieniac jak na tymczasowe to wystarcza a jak juz to jeszcze jedna propozycja pozwol dzieciakom namalowac cos na nich jakie wycinanki czy obrazy zawsze to ich dziela bedziesz miala pod reka niech nawet poodciskaja swoje dlonie i stopy a zapewniam cie ze fronty zostawisz sobie na pamiatke pozdrowienia i czekam na efekt przerobki
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Na rok? Zostaw jak jest, daj dzieciom wolną ręke, ewentualnie zmień uchwyty.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aga22

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Trafiłam na tę stronkę czytając informacje o odnawianiu mebli kuchennych, wiem, że od Twojego wpisu minęły 3 lata ale może poradzisz mi czym pomalować meble, mam identyczne jak te Twoim zdjęciu i nie mam nawet pomysły na kolor. Będę wdzięczna za odpowiedz. Mój adres mailowy [email protected] . Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony