dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1

    Domyślnie jednakowe płytki na cały parter

    czy ma ktoś z Was na całym parterze na podłodze takie same płytki?Mam na myśli korytarz,kuchnie,salon.Moze jakieś fotki jak to wygląda.Z góry dziekuje za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam na korytarzu i w kuchni te same płytki podłogowe w karo, te pomieszczenia są połączone, nie ma tam drzwi. Jutro dam fotki.
    W salonie i sypialni będę miał panele a w łazience inne płytki.

  3. #3

    Domyślnie

    ja będę tak miała

    "będę" oznacza niestety czas przyszły więc nie mam jeszcze fotek , ale płytki juz są, a na wizualizacji wygląda ok
    Od samego początku chciałam mieć wszędzie jednakową podłogę, nie przyszło mi do głowy że może to wyglądac dziwnie, czy jakoś tak że trzeba nad tym się zastanawiać. Jak wiele rzeczy w wystroju domu to tylko rzecz gustu.

  4. #4

    Domyślnie

    ja też do tych wszystkich pomieszczen nie bede miał drzwi a płytki w salonie z tego wzgledu ze ogrzewanie podłogowe.ok czekam na foto

  5. #5

    Domyślnie

    Jutro przychodzi do nas "kafelkarz" jestem przerażona wciąż brakuje mi ostatecznej koncepcji... Mamy kupione płytki "largo" brązowe na korytarz, kuchnię i pokój dzienny. Nie wiem czy układać jej na prosto wszędzie, czy może korytarz i kuchnię jednakowo, a pokój, który je oddziela, inaczej, na przykład w karo? Ciągle waham się też, czy urozmaicić podłogę dekorami, takimi 10X10 lub 7X7 niebieski kwiatek, czy lepiej niech będzie gładka... Najbardziej podobają mi się południowe klimaty, staram się wyłowić co jest dla nich charakterystyczne, ale trudno podjąć decyzję! Doradzicie?

  6. #6

    Domyślnie

    Generalnie na całej przestrzeni salon-jadalnia-kuchnia będzie ten sam rodzaj gresu ( gres, podyktowany podłogówką ). Żeby nie było tak monotonnie i nijako, jadalnia zaakcentowana kontrastowymi płytkami...Od początku zależało mi, żeby ta przestrzeń była jak najbardziej otwarta - ściany ( a właściwie ich brak ), podłogi...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  7. #7

    Domyślnie

    nie mam lepszego zdjęcia, ale ja położyłam te same płytki w wiatrołapie, kuchni, jadali, komunikacja iiiii spiżarka
    nie wyobrażałam sobie by na przestrzeni 80 m2 mieszac różne płytki, tym bardziej, że oprócz płytek na parterze będzie też podłoga z desek

  8. #8

    Domyślnie

    Ja też myślałem, żeby tak mieć, ale mam wątpliwości czy... nie będzie nudno...
    Co prawda ja myślałem o kamieniu, nie płytkach.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtiW
    Ja też myślałem, żeby tak mieć, ale mam wątpliwości czy... nie będzie nudno...
    Co prawda ja myślałem o kamieniu, nie płytkach.
    ja jestem zdania że nie podłogą powinnam ożywić wnętrze, jak za rok mi sie znudzi pstrokacizna co zrobię? zrywać ani myślę
    od tego żeby nie było nudno są kolorki na scianach i wszystkie inne gadzety

  10. #10

    Domyślnie

    malmuc - to sie nazywa śniadanie mistrzów
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mufka
    malmuc - to sie nazywa śniadanie mistrzów

    kotleciki z kurzego cycuszka
    sałatka
    bułeczki
    i pifko

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał malmuc
    Cytat Napisał ArtiW
    Ja też myślałem, żeby tak mieć, ale mam wątpliwości czy... nie będzie nudno...
    Co prawda ja myślałem o kamieniu, nie płytkach.
    ja jestem zdania że nie podłogą powinnam ożywić wnętrze, jak za rok mi sie znudzi pstrokacizna co zrobię? zrywać ani myślę
    od tego żeby nie było nudno są kolorki na scianach i wszystkie inne gadzety
    I malowanie co rok?

  13. #13

    Domyślnie

    Pewnie, ja tam maluje w domu dość często, teraz są farby niechlapiące, dużo roboty z malowaniem nie ma .
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja mam wszędzie na parterze - kuchnia, wiatrołap, hol i mały salonik takie same jasne płytki, a dla urozmaicenia w holu mam wzorek w innym kolorze i jest fajnie.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtiW
    Cytat Napisał malmuc
    Cytat Napisał ArtiW
    Ja też myślałem, żeby tak mieć, ale mam wątpliwości czy... nie będzie nudno...
    Co prawda ja myślałem o kamieniu, nie płytkach.
    ja jestem zdania że nie podłogą powinnam ożywić wnętrze, jak za rok mi sie znudzi pstrokacizna co zrobię? zrywać ani myślę
    od tego żeby nie było nudno są kolorki na scianach i wszystkie inne gadzety
    I malowanie co rok?
    jak będzie mi sie nudzić to czemu nie?

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał malmuc
    Cytat Napisał ArtiW
    Cytat Napisał malmuc
    Cytat Napisał ArtiW
    Ja też myślałem, żeby tak mieć, ale mam wątpliwości czy... nie będzie nudno...
    Co prawda ja myślałem o kamieniu, nie płytkach.
    ja jestem zdania że nie podłogą powinnam ożywić wnętrze, jak za rok mi sie znudzi pstrokacizna co zrobię? zrywać ani myślę
    od tego żeby nie było nudno są kolorki na scianach i wszystkie inne gadzety
    I malowanie co rok?
    jak będzie mi sie nudzić to czemu nie?
    I o to chodzi!

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    my mamy
    oprocz lazienki
    prosto ulozony jasny gres i powiem szczerze uzyskalam efekt jaki chcialam..
    wyglada to fajnie
    fotki w moim dzienniku,ale...podloga w rzeczywistosci wyglada duzo fajniej niz na zdjeciach
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  18. #18

    Domyślnie

    Ja mam w całej części dziennej jednakowy gres układany równo, wg mnie wygląda bardzo dobrze, ale ja jak malmuc uważam, że ożywiać się powinno bardziej ściany niż podłoga, która w założeniu ma nie być elementem dominującym.

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    B@ha

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie Re: jednakowe płytki na cały parter

    Cytat Napisał arkadius
    czy ma ktoś z Was na całym parterze na podłodze takie same płytki?Mam na myśli korytarz,kuchnie,salon.Moze jakieś fotki jak to wygląda.Z góry dziekuje za odpowiedzi.
    My mamy takie same płytki - gres chiński - na całym dole oprócz sypialni i łazienki






    Podoba mi sie.. myślę tylko teraz nad listwami, czy dac cokolik z płytek czy raczej z drewna w kolorze takim jak drzwi, co myślicie?

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie Re: jednakowe płytki na cały parter

    Cytat Napisał B@ha

    Podoba mi sie.. myślę tylko teraz nad listwami, czy dac cokolik z płytek czy raczej z drewna w kolorze takim jak drzwi, co myślicie?
    ladnie

    ja daje cokolik z drewna w kolorze drzwi - bedzie super!
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony