dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 167 z 258
Pokaż wyniki od 3.321 do 3.340 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #3321
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ale co to ma za znaczenie, bo przyznam że się gubię. Znam ludzi którzy maja pozwolenie na broń, jest to w pełni legalne. Sam w tamtym roku strzelałem z ak44, ale przyznam, ze mnie to jakoś nie kręci.
    Mój post jest odpowiedzią na zaistniałą sytuację wiec jeśli zostanie uznane że należy go skasować nie ma problemu
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  2. #3322
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Ale co to ma za znaczenie, bo przyznam że się gubię. Znam ludzi którzy maja pozwolenie na broń, jest to w pełni legalne. Sam w tamtym roku strzelałem z ak44, ale przyznam, ze mnie to jakoś nie kręci.
    Mój post jest odpowiedzią na zaistniałą sytuację wiec jeśli zostanie uznane że należy go skasować nie ma problemu
    Też chciałbym wiedzieć. Który punkt regulaminu jest tu łamany. Tym bardziej, że człowiek mieszka w USA.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3323
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Kogoś tu nieźle przygrzało. Trolla który od lat prowokuje, obraża użytkowników, wypisuje bzdury tak wierutne że czytać się tego nie da, gada sam ze sobą itd. itp. nie tylko się toleruje ale wręcz hołubi. Na normalnym forum niespecjalny dostał by stałego bana na IP za samo pisanie dziesiątek postów jeden pod drugim, a tu na liczne skargi użytkowników redakcja odpowiada że jak komuś nie odpowiada to sobie może widoczność postów wyłączyć. Z drugiej strony grozi się banem użytkownikowi za to że na zdjęciu kawałek broni był widoczny. To co? Co w tym nielegalnego? A noże inne niż kuchenne można? Bo mam np maczetę i przynajmniej kilkanaście różnych noży niekuchennych. A siekierka jest zakazana czy OK? A może chodzi o to że "Władca" dosyć boleśnie nabija się z głupot jakie niespecjany wypisuje? i każdy pretekst jest dobry? Żeby była jasność Władca mi ani swat ani brat ale patrzeć na to co się wyrabia już nie mogę. Chciałbym widzieć czemu troll o nicku niespecjalny jest tak hołubiony i stoi ponad prawami i regulaminami. Czemu może bezkarnie obsrywać każdy temat którego się czepi a krytykować go nie wolno. Płaci? Jakoś inaczej się odwdzięcza?
    Jeśli dostanę bana za ten wpis, specjalnie smutno mi nie będzie i tak działalność takich niespecjalnych odbiera chęć czytania czy pisania czegokolwiek.

  4. #3324
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał G.N. Zobacz post
    Kogoś tu nieźle przygrzało. Trolla który od lat prowokuje, obraża użytkowników, wypisuje bzdury tak wierutne że czytać się tego nie da, gada sam ze sobą itd. itp. nie tylko się toleruje ale wręcz hołubi. Na normalnym forum niespecjalny dostał by stałego bana na IP za samo pisanie dziesiątek postów jeden pod drugim, a tu na liczne skargi użytkowników redakcja odpowiada że jak komuś nie odpowiada to sobie może widoczność postów wyłączyć. Z drugiej strony grozi się banem użytkownikowi za to że na zdjęciu kawałek broni był widoczny. To co? Co w tym nielegalnego? A noże inne niż kuchenne można? Bo mam np maczetę i przynajmniej kilkanaście różnych noży niekuchennych. A siekierka jest zakazana czy OK? A może chodzi o to że "Władca" dosyć boleśnie nabija się z głupot jakie niespecjany wypisuje? i każdy pretekst jest dobry? Żeby była jasność Władca mi ani swat ani brat ale patrzeć na to co się wyrabia już nie mogę. Chciałbym widzieć czemu troll o nicku niespecjalny jest tak hołubiony i stoi ponad prawami i regulaminami. Czemu może bezkarnie obsrywać każdy temat którego się czepi a krytykować go nie wolno. Płaci? Jakoś inaczej się odwdzięcza?
    Jeśli dostanę bana za ten wpis, specjalnie smutno mi nie będzie i tak działalność takich niespecjalnych odbiera chęć czytania czy pisania czegokolwiek.
    Nie chce mi się komentować, więc tylko podepnę pod ten post i pod te pytania.


  5. #3325
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Nie chce mi się komentować, więc tylko podepnę pod ten post i pod te pytania.
    Też podepnę się pod pytania G.N. Na każdym innym forum wyleciałby NS po kilku takich postach. Skąd ta wyrozumiałość dla trolla?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  6. #3326
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Jw. - od wpisu #3328.

    Na szczęści dla nas, a na nieszczęście tej Redakcji - są fora na których Redakcja jest przyjazna dla forowiczów, ale co ważniejsze, szanuje własny Regulamin.

    Do zobaczenia na przyjaznym forum - zapraszam.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  7. #3327
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Jw. - od wpisu #3328.

    Na szczęści dla nas, a na nieszczęście tej Redakcji - są fora na których Redakcja jest przyjazna dla forowiczów, ale co ważniejsze, szanuje własny Regulamin.

    Do zobaczenia na przyjaznym forum - zapraszam.
    To nie jest złe forum. Ten incydent ze zdjęciami broni myśliwskiej jest jednak kompletnie niezrozumiały. Podobnie jak tolerancja wobec NSa.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  8. #3328
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    To nie jest złe forum. Ten incydent ze zdjęciami broni myśliwskiej jest jednak kompletnie niezrozumiały. Podobnie jak tolerancja wobec NSa.
    Nie twierdzę, że FM jest złe i nigdy tego nie twierdziłem - raczej o poszanowanie przez Redakcje własnego Regulaminu foruma chodzi.
    I nie jest to ani przypadek, ani odosobniony.

    Ps. Radzę zrobić zrzuty ekranu - bo na tym Forum cuda się wyprawiają.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  9. #3329
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    To nie jest złe forum. Ten incydent ze zdjęciami broni myśliwskiej jest jednak kompletnie niezrozumiały. Podobnie jak tolerancja wobec NSa.
    Masz swędzenie do mojej osoby ??? O jakiej tolerancji mówisz .................................nie.Nie chcę cię obrażać ,a powinienem.Za tak obelżywe określenia.......................... i w dobrej interpretacji moderatora powinieneś dostać bana dożywotniego.Ta twoja płytkość wypowiedzi jest komiczna drogi ...........kolego.

  10. #3330
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Nie twierdzę, że FM jest złe i nigdy tego nie twierdziłem - raczej o poszanowanie przez Redakcje własnego Regulaminu foruma chodzi.
    I nie jest to ani przypadek, ani odosobniony.

    Ps. Radzę zrobić zrzuty ekranu - bo na tym Forum cuda się wyprawiają.
    A Ty gotujesz czy farmazonujesz.Wam to trzeba kantar założyć.

  11. #3331
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Nie twierdzę, że FM jest złe i nigdy tego nie twierdziłem - raczej o poszanowanie przez Redakcje własnego Regulaminu foruma chodzi.
    I nie jest to ani przypadek, ani odosobniony.

    Ps. Radzę zrobić zrzuty ekranu - bo na tym Forum cuda się wyprawiają.
    Lepiej tę rozmowę przenieść do innego działu.
    Ostatnio edytowane przez perm ; 19-02-2017 o 12:16
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  12. #3332
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Przed dłuższym odpoczynkiem od tego forum, postanowiłem jeszcze napisać tego posta gdyż na pytania GN, anSi, perma i sSiwy nie będzie zapewne odpowiedzi od Redakcji.
    ... otóż, moim zdaniem przyczyna tego stanu rzeczy która Was intryguje, jest niespecjalnie skomplikowana
    Redakcja jest na niespecjalnej diecie ... (już wyjaśniam o co chodzi - zgodnie z ostatnim tutaj trendem na wyszukiwanie teorii spiskowych na granicy absurdu)
    Pewien forumowicz postanowił napisać "na potrzeby Forum Murator", poradnik dietetyczny czyli jak skutecznie zniechęcić do jedzenia czegokolwiek, pt "Kulinarny Bełkot"
    ... jako preambułę do tego dzieła, może Redakcja zamieścić ostrzeżenie: "przed wykorzystaniem jakiegokolwiek przepisu, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą"
    ... mniemam również, iż miszcz nie zapomni o takich rozdziałach jak:
    Tonę w Smalcu
    Zanurzone w Majonezie
    W posypce z kruszonych krakersów
    itp, itd


    pozostaję z pozdrowieniami
    unde venis et quo tendis

  13. #3333
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Zrzuty ekranu... Nie widzę sensu. Fajnie tu ale da się bez forum muratora żyć. Można ignorować, te jaskrawe przypadki nierównego traktowania forumowiczów, czy nawet niestrawne posty forumowej świętej krowy. Udowadnianie czegokolwiek chyba nie ma sensu. Może jednak redakcja zabierze głos i wytłumaczy w czym rzecz i dlaczego wybiórczo traktuje regulamin.
    O czym ty piszesz człowieku.Roszczeniowy bez przyszłości na FM.Czym chcesz zaskoczyć Redakcję.Swoją chamską ignorancją.??? Nie umiejętnością w gotowaniu .???Wszelakim roszczeniu do tego co za sobą niesie nasz rynek mięsny.??? Facet ty masz roszczenia ,a nie przyjemności z gotowania. Pan władca mają jaja ..........(przepraszam za jaja) potrafią cudownie gotować i to pokazać .....powtarzam . Cudownie.Patrze na nich i się uczę bo cudownie gotują.A ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Czasami przesadzają., ale wiem z kim walczę.A ty ?????????????????????
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 19-02-2017 o 12:47

  14. #3334
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Przed dłuższym odpoczynkiem od tego forum, postanowiłem jeszcze napisać tego posta gdyż na pytania GN, anSi, perma i sSiwy nie będzie zapewne odpowiedzi od Redakcji.
    ... otóż, moim zdaniem przyczyna tego stanu rzeczy która Was intryguje, jest niespecjalnie skomplikowana
    Redakcja jest na niespecjalnej diecie ... (już wyjaśniam o co chodzi - zgodnie z ostatnim tutaj trendem na wyszukiwanie teorii spiskowych na granicy absurdu)
    Pewien forumowicz postanowił napisać "na potrzeby Forum Murator", poradnik dietetyczny czyli jak skutecznie zniechęcić do jedzenia czegokolwiek, pt "Kulinarny Bełkot"
    ... jako preambułę do tego dzieła, może Redakcja zamieścić ostrzeżenie: "przed wykorzystaniem jakiegokolwiek przepisu, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą"
    ... mniemam również, iż miszcz nie zapomni o takich rozdziałach jak:
    Tonę w Smalcu
    Zanurzone w Majonezie
    W posypce z kruszonych krakersów
    itp, itd


    pozostaję z pozdrowieniami
    .Chęć odreagowania , Redakcja dała przyzwolenie na powstawanie wątków kulinarnych itp..Tylko za przyzwoleniem Redakcji wątki niebudowlane istnieją.Pamiętaj ,że to jest forum budowlane , a nie gastronomiczne i jak domniemam Redakcja nie ma nic z takiego wątku-tematu.Żadnych profitów.Pozwoliła go założyć by ludzie budujący swoje chałupy mieli jakaś odskocznię ,a nie patrzenie się na wasz dobrobyt jak uciekliście z kraju.Wasze auta,karabiny,kule ,baseny,. Masz wszak swojego bloga kulinarnego jak i ja to tam się doświadczaj.Po co to tu demonizujesz.

    Całą twoją twórczość kulinarną na FM przekładasz by mi dać bana ,bym zniknął z forum,by mnie zniewolić,by nie pozwolić mi gotować.Pytam dlaczego? Masz karabin możesz strzelać.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 19-02-2017 o 13:15

  15. #3335

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Czytam i własnym oczom nie wierzę
    Czas absurdu stał się chyba jakąś zakaźną chorobą w Polsce.
    to bardzo delikatnie powiedziane
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  16. #3336
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Redakcja nabrała wody w usta, najwyraźniej świadoma, że dała się nabrać jednemu fikołkowi, Może po prostu droga Redakcjo fikołka wywalić stąd, jak stałoby się na każdym porządnym forum już dawno? Wszyscy odetchną, z Redakcją włącznie.
    Ostatnio edytowane przez perm ; 22-02-2017 o 14:28
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  17. #3337

    Domyślnie

    Jest to po prostu nie do pomyślenia. Mega minus dla redakcji.


    Dzisiaj schabowy w cięciu tomahawk, od rzeźnika który jest przyjacielem Pawła.


  18. #3338

    Domyślnie

    Schabowe tomahawki wybierane przez rzeźnika pod względem smaku mięsiwa.

    Przyprawa to moja własna kompozycja, na bazie przypraw Dary Natury.


  19. #3339

    Domyślnie

    Piękne mięso, fajne przyprawy, na pewno wyszło smaczne danie.

  20. #3340
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Apetycznie wygląda to mięsko Chociaż jeśli o mnie chodzi to wole tradycyjne schabowe bez kości ( oczywiscie smażone na smalcu - prawilnie ).

    Jestem mega zadowolona z tego, że wreszcie przyszedł sezon na świeże truskawki, czereśnie. jeszcze są wprawdzie trochę drogie ale nie mogłam się opanować i już kilka razy piekłam ciasta i robiłam tarty
    Lubię szczegónie kruche ciasto z truskawką:

    https://www.przepisy.pl/przepis/kruc...uskawkami-5706
    Ostatnio edytowane przez crle ; 15-06-2017 o 12:33

Strona 167 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony