dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 258
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #821

    Domyślnie

    okropna ta zielona
    bleeeeeeee
    choć stosowna do wieku
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  2. #822
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    okropna ta zielona
    bleeeeeeee
    choć stosowna do wieku
    łysemu we wszystkim do...
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  3. #823

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea
    Cytat Napisał izat
    okropna ta zielona
    bleeeeeeee
    choć stosowna do wieku
    łysemu we wszystkim do...
    już nie chciałam tego głośno mówić
    Q i tak ma duże kompleksy
    no i teraz jeszcze te problemy z logowaniem .....
    lekarstwo słabiej działa
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  4. #824

    Domyślnie

    Przystojny facet z tego jegomoscia.Pies na smyczy,antresola wsrod drzew,posprzatane,basen z barierkami widoczny ku dolowi,markowa koszula i zegarek,pozowane ale jakze cudowne spojrzenie i ten blysk w oczkach,,,,,,ach .Nie widze tu jakis kompleksow ze strony pozujacego.

  5. #825

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gilda
    Przystojny facet z tego jegomoscia.Pies na smyczy,antresola wsrod drzew,posprzatane,basen z barierkami widoczny ku dolowi,markowa koszula i zegarek,pozowane ale jakze cudowne spojrzenie i ten blysk w oczkach,,,,,,ach .Nie widze tu jakis kompleksow ze strony pozujacego.
    trzeba widzieć więcej niż tylko zewnętrze
    poza tym jesteś za krótko na forum, żeby to dostrzec ....

    ale nie o kompleksach Q jest ten wątek
    nastka, zrobiłam tą zapiekankę z salami, jest osobliwa w smaku
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  6. #826

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    Cytat Napisał Gilda
    Przystojny facet z tego jegomoscia.Pies na smyczy,antresola wsrod drzew,posprzatane,basen z barierkami widoczny ku dolowi,markowa koszula i zegarek,pozowane ale jakze cudowne spojrzenie i ten blysk w oczkach,,,,,,ach .Nie widze tu jakis kompleksow ze strony pozujacego.
    trzeba widzieć więcej niż tylko zewnętrze
    poza tym jesteś za krótko na forum, żeby to dostrzec ....

    ale nie o kompleksach Q jest ten wątek
    nastka, zrobiłam tą zapiekankę z salami, jest osobliwa w smaku
    poza tym jesteś za krótko na forum, żeby to dostrzec
    nie widze zwiazku z tym co podpowiada mi moja kobieca intuicja.Zachłysnelam sie tym bogactwem w fotografice.
    trzeba widzieć więcej niż tylko zewnętrze
    Dobrze ,że ty to widzisz, a watek jest rzeczywiscie nie o tym panu.Wnetrza tego goscia tez nie widac wiec o jakim zewnętrzu prawisz.

  7. #827
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    O Gilda witaj w klubie. Nie przejmuj sie, my tu wszyscy Housa kochamy, tylko co niektorzy udaja, ze mu sie moga oprzec. To znaczy Jego kuchni oprzec. Musze sprostowac, bo moze zonka czyta.
    Ale na tym cala zabawa polega.
    Kurka Izat czemu ta zielona koszula jest nie taka, a mi sie podoba.
    Ja to az sie boje na to spotkanie isc, bo jak mnie ocenzurujom, to sie nie pozbieram. Choc postaram sie nie zakladac moich butow za 6 zl z hipermarketu.
    No wiem, wiem, ze Wy i tak mnie kochacie..., to sie zastanowie moze i zaloze.., co mi tam...

  8. #828

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Kurka Izat czemu ta zielona koszula jest nie taka, a mi sie podoba.
    Ja to az sie boje na to spotkanie isc, bo jak mnie ocenzurujom, to sie nie pozbieram. Choc postaram sie nie zakladac moich butow za 6 zl z hipermarketu.
    No wiem, wiem, ze Wy i tak mnie kochacie..., to sie zastanowie moze i zaloze.., co mi tam...
    Zeljko Droga, ja Cię kocham bez dwóch zdań
    wprost Cię ubóstwiam
    a o jakim spotkaniu piszesz?? macie jakąś imprezę??
    jeśli chodzi o koszulę, to lubię paski, ale akurat te są passe i demode i to wcale nie jest przekora
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  9. #829
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    He,he ale uroslam.
    O spotaknu forumowiczow mowie, koncem maja, gdzies tam, co to jeszcze nie wiadomo gdzie.
    p.s. Jezeli o koszule chodzi to musze Ci uwierzyc na slowo, bo ja pojecia nie mam co jest modne a co nie. A, choc trudno w to uwierzyc kiedys troche mnie to obchodzilo. Nawet moja rodzona siostra powiedziala do mnie - co sie z toba stalo, ty sie zepslulas, kiedys umialas sie ubierac...
    Ale ja zawsze mowie, grunt to byc szczesliwym czlowiekiem.

  10. #830

    Domyślnie

    Zeljko,
    ładnemu we wszystkim ładnie więc o siebie możesz być spokojna
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  11. #831
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Oby, oby.
    Przypomnial mi sie bardzo prosty przepis na danie dla takich co czasu nie maja na gotowanie, albo takich jak ja, co czasami maja gotowania po uszy.

    Wiec tak, ugotowac spagetti, albo i jakis inny makaron, moze byc, co pod reka oby tylko nie taki do rosolu.
    Ugotowany makaron polac oliwa z oliwek, na to pokruszyc tunczyka z puszki (ten w kawalkach), posypac tartym serem parmezanem.
    Do tego zrobic salate zielona - umyc, posolic, polac oliwa z oliwek i octem balsamicznym, pomieszac...
    I gotowe.
    Czasami robie, dla mnie dobre.

  12. #832
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ja też uwielbiam takie blyskawiczne:
    kokardki z łososiem wędzonym - kroje na kawaleczki...plus parmezan
    lub spagetti ze świeżą szałwią...plus parmezan
    albo podsmazony boczuś...plus parmezan

    PS ja tam nie widzialam tego błysku w oku... ani że łysy...nie widzę antersoli... ani że posprzątane...nie widzę też "fotografiki", ani berbeluchy, ani de mode...
    merde...
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  13. #833

    Domyślnie

    Dziekuje za kawke, mogly by byc dwie.

    W sprawie mody, to jak widac mamy znawcow i "mewki " he. Bardzo sie ciesze, ze najnowsza kolekcja april 2008 ma zainteresowanie .
    No , ale to najnowsze "trendy" z swiatowych salonow...



    i oczywiszcie klasa wykonania plus "texture" samego produktu.

    Tak wiec modnie, zabieram sie za szpreranie w chlebach.



    Postaram sie wyszperac cos ciekawego.

  14. #834
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Wow, House jakie szycie!
    Nie masz pare numerow mniejszej dla mnie?
    No dobra, nie bede wybredna, moze i taka byc, najwyzej powiesze i bede tylko patrzec.

  15. #835

    Domyślnie

    "patrzec" to ja "patrze" na Twoje rekodziela.


    a tak, dla zabicia czasu zaprezentuje israeli couscouse ....



    ..jestesmy przeciez w kulinariach.

    ps. stosuje garnek z 3X niemiecka powloka weilburger i dnem na "siatce miedzianej. Naprawde polecam , a staralem sie to wypraktykowac przez kilka lat.


  16. #836
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No, no a ja podziwialam decoupage Twojej corki.

  17. #837

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    No, no a ja podziwialam decoupage Twojej corki.
    .....zdolna smarkula.

  18. #838

    Domyślnie

    szycie faktycznie ładne, przyznaję .....
    ale paski demode
    i coś ta ręka mało opalona ..... czas wybrać się na wakacje
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  19. #839
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał modny facet
    ps. stosuje garnek z 3X niemiecka powloka
    załamka...to w europe wchodzisz?
    to z miedziom już nie modne, skucha
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  20. #840
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał modny facet
    Dziekuje za kawke, mogly by byc dwie.
    To może od razu trzy? W sumie to pięć też podołam - bo lubię jak nieparzyście
    interesująco... inspirująco... intrygująco...
    Muszę tylko popracować nad piany ubijaniem na sztywno

    Żeby było bardziej kulinarnie - takie tam na szybko, całkiem smaczne:
    4 Piersi z kurczaka z wycięta kieszonka wzdłuż
    4 ząbki posiekanego nożem czosnku na masełku przeszklić, odsączyć,dodać do
    4 łyżek ricotty i
    4 łyżek świeżo posiekanych ziół (szałwia, tymianek, bazylia)
    pieprz, sól, gałka, wymieszać
    nadziewać tym kieszonki, spiąć wykałaczką, posolić, popieprzyć, posypac dowolnymi ziołami
    piersi oprószyc lekko mąka i smazyc na masełku z oliwą, lub oliwie z masłem

    izat- co co Ty? Jakie szycie?
    w tym brendzie u nas za niewielką dopłatą szyją już koszule na miarę...koszula powinna byc dobrze na faciecie skrojona...żaden texture tego look-u nie przebije jami jami - no i znowu kulinarnie
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

Strona 42 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony