dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 122

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie organizery do szuflad

    Kto wie, gdzie mozna kupic organizery i wklady do szuflad, ktore utrzymaja cala zawartosc w jakis ryzach??? Wiem, ze orygianaly sa bardzo drogie, ale czy jest alternatywa. bede wdzieczna za namiary, najlepiej w necie.

  2. #2

    Domyślnie

    coś takiego jak ma ikea?
    chyba można u nich kupić, ale no nie jestem pewna...

    to się chyba nazywa systemy przechowywania...
    ma to jeszcze sevroll i indeco, indeco jest chyba trochę tańsze...
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

  3. #3

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    kupiłam tydzien temu w IKEI ....najmniejszy kosztuje coś ok 39 zł ( 40 cm )
    prosta konstrukcja i łatwy montaz

    miałam w jednej dużej szufladzie nieporządek ( choc bardzo sie staraałam aby to opanować ) teraz jest wszystko na swoim miejscu -super

  5. #5

    Domyślnie

    ano właśnie - więc tylko ikea bo jest najtańsza
    nie byłam pewna czy sprzedają osobno czy w kompletach z szafami, ale Ewka mówi, że kupiła, to znaczy, że można wszystko kupić osobno - i też planuję takie bajery bo łatwiej jest wszystko opanować
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    new0710

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-293
    Posty
    11

    Domyślnie

    Słyszeliście o cargo w meblach kuchennych - służą do opanowania tych wszystkich oliw i olejów...
    Polecacie?

  7. #7

    Domyślnie

    Chodzi Ci o coś takiego:
    http://www.ociekarka.pl/go/_category...95df019176fa62
    Ceny od 8 - 35 zł w zależności od szer. szuflady
    Podałam pierwszy z brzegu sklep, może gdzie indziej jest taniej
    Wpisz w google okucia meblowe ewentualnie akcesoria meblowe, to wyskoczy Ci masa sklepów i hurtowni

  8. #8

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o takie metalowopodobne, szare podziały do szuflad z Ikea, to wydaje mi się iż nadają się one tylko do ich szuflad. Montowałam je niedawno u siebie, mocuje się je "na zatrzask" do tylnej ścianki szuflady płytkiej, lub do specjalnych prowadnic bocznych w przypadku głębszych szuflad cargo.
    Nie zmienia to faktu, iż Ikea ma jeszcze dodatkowe drewniane i plastikowe wkłady do szuflad, które nadają się do każdej szuflady. Ale to są wkłady na noże, łyżki i inne drobne akcesoria przechowywane w płaskich szufladach. Do cargo, jako przegródki pomiędzy garnkami, puszkami, słoikami itp. nadają się tylko te pierwsze, pasujące tylko do szuflad ikea. W dowolnej głebokiej szufladzie można wykorzystać specjalne podstawki na talerze oraz drewniane pudełka z podziałkami i uchwytem, np. na butelki, przyprawy itp.
    Na stronie ikea, w dziale kuchnia/akcesoria można zobaczyć wszystko o czym piszę.

  9. #9

    Domyślnie

    W Ikea sprzedawane organizery do szuflad to Blumy.


    Można kupic jeszcze systemy Peki tańsze, ale nie w Ikea.

  10. #10

    Domyślnie

    gdzie można kupic systemy Peki?
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    paul400

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joani
    W Ikea sprzedawane organizery do szuflad to Blumy.


    Można kupic jeszcze systemy Peki tańsze, ale nie w Ikea.
    Ikea nie sprzedaje organizerów BLUM , tylko jakieś chińskie podróby .
    Bluma można kupić w Blumie lub w firmach autoryzowanych przez Bluma.
    Natomiast akcesoria PEKA poprostu w Pece lub w firmach autoryzowanych przez Pekę . Na terenie Polski jest dużo takich firm.
    A tak na marinesie , to BLUM , Kesebohmer i Peka to firmy z czołówki i nie można ich porównywać z innymi firmami , bo jest BLUM , Kesebohmer i Peka potem przepaść i potem cała reszta.

    pozdro

  12. #12

    Domyślnie

    jasne tylko po co przepłacać za samą nazwę?

    no chyba, że sprzedajesz te rzeczy, to się nie dziwię, że tak mówisz
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trini Zobacz post
    jasne tylko po co przepłacać za samą nazwę?

    no chyba, że sprzedajesz te rzeczy, to się nie dziwię, że tak mówisz
    dobrze napisane lecz porównanie z Ikea to tak samo jak kolega napisał -pierw firmy i na samym końcu Ikea

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał paul400
    A tak na marinesie , to BLUM , Kesebohmer i Peka to firmy z czołówki i nie można ich porównywać z innymi firmami , bo jest BLUM , Kesebohmer i Peka potem przepaść i potem cała reszta.

    pozdro
    oj chyba się zamroziłeś pare lat temu skoro piszesz o przepaści... wymieniając te trzy firmy... lub rzeczywiście masz stragan... choc te firmy są nie złe to już nie ma przepaści...

  15. #15

    Domyślnie

    Podbijam temat. Chciałabym kupić jakieś wygodne organizery do szuflad, może uchwyty na talerze, coś do wysokich szuflad i jak są jakieś bajery do carga to też chętnie.
    Pytanie- gdzie? No i dlaczego blumowskie organizery są tak porażająco drogie
    Pewnie przejadę się do ikei, ale póki co szukam w necie - może można znaleźć coś bardzo podobnego do tych z bluma, ale tańszego?

  16. #16

    Domyślnie

    Blum czy peka sa bardzo drogie, poszukajcie jakiś krajowych producentów... np. firmy Rejs... podaje linka, gdzie taki wkład na sztucce można kupić za ok. 20zl w zależności od koloru i wielkości
    http://www.twojeklamki.pl/index.php?...66&produkt=447

  17. #17

    Domyślnie

    Dzięki - zapisałam sobie tą stronę.

    A czy ktoś się orientuje czy np. taki wkłąd z Ikei Rationell będzie pasował do szuflady z bluma?
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20090090

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Właśnie, podepnę się pod temat... Mam szuflady z systemami Bluma
    i niestety wkłady typu organizer (na sztućce np) jest straasznie drogi...
    Mam szeroką szufladę (100 cm) i taki organizer kosztuje 400-500 zł.
    Czy inne by pasowały? Ale nie chodzi o takie plastikowe wkłady,
    które można kupić na bazarze, tylko typowy organizer (sama ustalam sobie podział)
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  19. #19

    Domyślnie

    Ja kupowałam organizery w ikei, ale tylko do szuflad płytkich:

    .

    Jeśli macie szuflady bluma to musicie sprawdzić czy te ikeowskie organizery będą pasować, mnie Pan w ikei powiedział, że to zależy "do jakiego bluma, bo np. do bluma z brw nie pasują" (tak, ja też myślałam, że jak blum to blum, ale okazuje się, że jest inaczej). Również sztućce mam poukładane właśnie w tym organizerze - sprawdza się świetnie, na dnie szuflady jest ta mata z ikei, a przegródki podzieliłam dokładnie jak chciałam, ten sam mam na większe chochelki, łopatki, wałek itd i na kuchenne pierdółki.
    Do moich szuflad zupełnie nie pasują ikeowskie organizery głębokie - na innych wysokościach jest bok szuflady i ta rureczka, nie dało się tego sensownie zamocować, a nawet po jakichś przeróbkach z mocowaniem organizer zaczynałby się dopiero jakieś 5-7 cm na dnem szuflady i dołem wszystko by latało. Może ktoś zna jakiś organizer do szuflad głębokich, który zaczynałby się od dna?

    Na talerze świetnie sprawdziły się te stojaki:



    podchodzę sobie z tym do zmywarki, ładuje i wkładam do szuflady Nie ma ich na stronie ikei, ale w sklepie faktycznie są.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Cytat Napisał Besta77
    Na talerze świetnie sprawdziły się te stojaki:



    podchodzę sobie z tym do zmywarki, ładuje i wkładam do szuflady Nie ma ich na stronie ikei, ale w sklepie faktycznie są.
    Jak dla mnie bomba. Muszę w końcu kiedyś wybrać się do Ikei, mimo, że to taka wyprawa

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony