dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 122
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE72 Zobacz post
    sa i okragłe wiaderka
    wiaderko do przechowywania mąki czy kawy?
    ciekawa koncepcja.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    ja duzo piję kawy a drugie na uzypełnienie magnezu

  3. #103

    Domyślnie

    To tak jak ja a później te nocne eskapady no, ale zbaczam z tematu ... ja chcieć takie kwadraciaki !!! nie ukrywam, że ładnie by tak jeden przy drugim wyglądały, cholewka nie wydam za jeden 80 zł x 6 te moje półki są przepastne... Może jednak wybiorę się do tej IKEI

  4. #104
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    a jak wyciagniesz z szuflady te kwadraciaki skoro będą ładnie stały jeden przy drugim? te pojemniki z ikea są 'wytaliowane' i jak 'ladnie stoją jeden przy drugim' to idealnie ręka wchodzi pomiędzy nie żeby jeden z nich wyciągnąć

  5. #105

    Domyślnie

    a o tym nie pomyślałam
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    a mnie w słoikach "brzdęk" doprowadza do irytacji. wysuwasz szufladę i chcąc - nie chcąc jeden uderza o drugi.
    problem w tym, że okrągłe bym chciała
    ehhh, to znaczy, że ja będę się irytować na własne życzenie, bo jakiś czas temu zamówiłam takie szklane

    Załącznik 41342
    Dziennik i komentarze to już historia

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    a jak wyciagniesz z szuflady te kwadraciaki skoro będą ładnie stały jeden przy drugim? te pojemniki z ikea są 'wytaliowane' i jak 'ladnie stoją jeden przy drugim' to idealnie ręka wchodzi pomiędzy nie żeby jeden z nich wyciągnąć
    Właśnie do szuflady to takie Twoje, a na półki, gdzie muszę sięgnąć ręką to zdecydowanie te drugie

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76 Zobacz post
    nie działa ;(
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    nie działa ;(
    Nazwa:  rosendahl_15075_.jpg
Wyświetleń: 1456
Rozmiar:  24,1 KB
    Dziennik i komentarze to już historia

  10. #110

    Domyślnie

    ooooo ładne! a co to takiego? w necie zamawialas?
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  11. #111

    Domyślnie

    to rosendahl crand cru - zamawiałam na www.fide.pl
    Dziennik i komentarze to już historia

  12. #112

    Domyślnie

    jeszcze droższe od ZAK-a

    Super są te szklaneczki z podwójnymi ściankami , mam takie wyższe do piwa,rewelacja ! )

    Ostatnio edytowane przez mirka23 ; 03-02-2011 o 13:01

  13. #113

    Domyślnie

    mirka ale fajne te szklanki
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  14. #114

    Domyślnie

    pytanko - mam szuflady na okuciach bluma, ale nie wiem na ile standardowe rozmiary mam bo kuchnia byla na wymiar robiona. dol szuflady ma szer 33 i drugiej 38, glebokosc 47cm. szerokosc i dlugosc podaje odejmujac juz zaokraglenia przy dnie. Czy peka bedzie pasowala do tych zaookraglen? Dus - pisalas ze zdecydowalas sie na peka 0 czy masz moze okucia blum;a? dodam ze wyposazenie szuflady z bluma to daleko idaca przesada cenowa (przynajmniej dla mnie).
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  15. #115

    Domyślnie

    okucia mam z grassa.
    ta peka, ktorą wybrałam wpasowała mi się idealnie - musialam nieco podocinać wymiar ale jeśli chodzi o "wypukłosci na sztućce" nie było z tym żadnych problemów.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  16. #116

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirka23 Zobacz post
    jeszcze droższe od ZAK-a

    Super są te szklaneczki z podwójnymi ściankami , mam takie wyższe do piwa,rewelacja ! )

    A co to za szklanki?

  17. #117

    Domyślnie

    nie wiem, co to są akurat te na zdjęciu, ale takie podwójno-ściankowe filiżanki są w tchibo.
    ja mam 2 klasyczne filiżanki, wiem że są też wysokie - do latte, podobne do tych wyżej
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  18. #118

    Domyślnie

    Tu była reklama
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 26-09-2012 o 20:11

  19. #119

    Domyślnie Promocja organizer do szuflad w sklepie internetowym

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	organizer do szuflad.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	16,2 KB
ID:	191179  
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-05-2013 o 14:24

  20. #120
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zapert

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-302
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał redlum Zobacz post
    jak już brałaś system bluma - to czemu organizerów nie wzięłaś? Znajomi mają robione przez stolarza - to też czegoś szukają na wymiar ich szuflad i maja problem z tym
    To może im stolarz dorobi
    Na talerze Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biała kuchnia z wyspą ręcznie malowana (szafka na talerze).jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	42,1 KB
ID:	192455, lub sztućce Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia drewniana (dębowa)- szuflada na sztućce.jpg
Wyświetleń:	301
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	192456,

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony