dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 7
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 122
  1. #61
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    redlum - wyznajesz tą samą zasadę co my. tylko że nie rozmawiamy tu o czymś co może się zepsuć jak jest tańsze - to zwykłe przegródki na chochle. te z bluma mają główną przewagę nad tańszymi że pasują wymiarowo

    p.s. u nas nie ma takiego podziału. ale to głównie dlatego że ja jestem techniczna

  2. #62

    Domyślnie

    dokładnie tak, jak piszesz, efilo

  3. #63

    Domyślnie

    organizery na szuflady nie-kuchenne:
    dla pań http://www.betterware.pl/produkt/58563
    dla panów http://www.betterware.pl/produkt/58562
    Ostatnio edytowane przez aczuc ; 19-09-2010 o 22:05

  4. #64

    Domyślnie

    Jezeli chodzi o te dla pań i panów.... Taki bezpłatny patent: do szuflady powkladalam pudełka po butach i już mam porządek.

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    komplet pudełek

    29 zł
    chyba jednak bym wolała takie rozwiązanie

  6. #66

    Domyślnie

    Ja kupiłam przegródki na bieliznę na allegro. Taniej niz w ikea, musiałam tylko przełknąć materiał w kwiatki No ale tego nie widać tak naprawdę.

  7. #67
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trini Zobacz post
    jasne tylko po co przepłacać za samą nazwę?

    no chyba, że sprzedajesz te rzeczy, to się nie dziwię, że tak mówisz
    dobrze napisane lecz porównanie z Ikea to tak samo jak kolega napisał -pierw firmy i na samym końcu Ikea

  8. #68

    Domyślnie

    ja kupiłam wkład na sztućce na allegro, ponoć pasuje do szuflady BLUM'a (jeszcze nie doszły więc nie sprawdzałam). Kosztował 52 zł (90cm szerokości, ale są i 80 i 100).
    Też jestem zdania, że nie warto na niektórych rzeczach oszczędzać, ale wkład na sztućce?!

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    margoleta a link byś zapodała
    i napisz koniecznie jak tam bo ja tez 90

  10. #70
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9717..JPG
Wyświetleń:	818
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	24325

    To wnętrze szuflady wewnętrzna szerokość 99cm wkłady z IKEA lekko przycięte boki, takie zakładki tam były.
    Jakby otciąć jeną boczną komorę wo wychodzi 88cm. Czyli do szuflad 90 nie wiem czy będzie ok, musicie podać szerokość wewnątrz szuflady., to pomierzę co by trzeba było wyciąć, żeby spasowało. Wkłady kosztowały kilka albo kilkanaście zł, przegródki są wysokie więc fajne.
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  11. #71

    Domyślnie

    zrobiłam tak samo

  12. #72

    Domyślnie

    a ja trochę z innej beczki mianowice planuje taki organizer dla moich kosmetyków-malowideł jak poniżej



    A mój zdolny złota -rączka mąż obiecał mi że mi zrealizuje ten plan. :P
    PS. W nowym katalogu IKEA jest podobny organizer na kosmetyki a tu powyżej w pieknej i użytecznej obudowie. Tak tak lubie miec porządek a nie wystawki na półce. A co tam :wiggle:

  13. #73

    Domyślnie

    Ja mam w łazience takie przeźroczyste wkłady do szuflad właśnie z IKEA, świetnie pomagją w utrzymaniu porządku w kosmetykach. Polecam.

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    cos takiego?

  15. #75

  16. #76

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    że tak powiem: oooo

  18. #78

    Domyślnie

    ja nie mam tak wypasionych ,ale świetnie zdają egzamin
    Ale chętnie taki bym sobie przywłaszczyła

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    margoleta a link byś zapodała
    i napisz koniecznie jak tam bo ja tez 90
    proszę: http://allegro.pl/blum-tandembox-wkl...231152907.html
    napiszę jak dotrą, na zdjęciach nie wyglądają jakoś specjalnie, ale w sumie czego można oczekiwać do zwykłych wkładów na sztućce
    Ostatnio edytowane przez Margoleta ; 22-09-2010 o 23:07

  20. #80
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adamonic

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, ja mam szuflady Blum i nie narzekam na organizację wewnątrz. Kuchnię robiłam sama od początku do końca ( od projektu do wkręcenia ostatniej śrubki). Wykorzystałam podział na 6 czyli dwie niskie szuflady i dwie głębokie (najczęsciej są jednak wykonywane z podziałem na 5 czyli jedna niska i dwie głębokie. Moja szuflada ma 120cm szerokści i mam w niej dwa białe organizery z Ikea a przestrzeń pomiędzy nimi wykorzystałam na folię aluminiową (nie taką krótką, tylko długą dla gastronomi można kupić np w makro). Ktoś pisał, że szuflady blum mają dziurki a on(ona) ich nie ma i nie ma jak zaczepić wkładów i powątpiew czy to w ogóle blum jest. Do wyboru sa trzy możliwości (o ile nie ma czegoś nowego) prowadnica z dziurkami, gładka lub z relingiem i do kazdej można dopasować systemy podziału. Jesli chodzi o moje głębokie szuflady to nie sa mi specjalnie potrzebne organizery. Na razie mam produkty spożywcze w słoikach (jak mi kiedyś starczy to se kupię plastikowe), talerze też mam luzem, to samo plastikowe miski. Dzieci mają słodycze w dolnych szufladach powkładane w koszykach plastikowych (rozmiary sa różne, do kupienia w każdym agd lub markecie za kilka złotych). W koszykach mam też drobiazgi nakrętki od słoików foremki do ciasteczek... plastikowe pokrywki od pojemników trzymam w pudełku po lodach ale takim dużym prostokątnym gdzieś około 5l moze trochę mniej lub więcej ( myslę że jesli poprosić w restauracji czy kawiarni to nawet za darmo można dostać). W ofercie bluma jest też szuflada pod zlewozmywak dostępna od 90-tki. Nie był to dla mnie problem. Moja szuflada pod zlew ma jakieś 84cm i zamiast 4 prowadnic ma dwie a dwie pozostałe to płytach wiórowa Z firm które nie zostały w tym wątku wymienione znam Hettich. Moim zdaniem ma rozwiązania nawet lepsze niż blum jest tez tańsza, ale jestem zadowolona z tego co mam i nie zamieniłabym się.

Strona 4 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony