dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 7
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 122
  1. #81
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Ja zrobiłam szufladę pod zlewozmywak sama, czyli zwykła szuflada u mnie wewnętrzna bardzo płytka, taka na ściereczki gąbki, worki na śmieci. Jak pzyszedł zlew, to wyrzynarką wycięłam odpowiednią dziurę i dokleiłam ramkę z elementów które zostały po wycięciu owej dziury. Ciekawe ile kosztuje coś tak prostego u bluma.
    Odnośnie tych wkładów plastikowych które ktoś wkleił powyżej, z jednej strony jestem zaskoczona, że coś od nich można tak tanio kupic, a z drugiej ile kosztuje wyprodukowanie czekoś takiego, nawet w Polsce może ze 2zł, a co dopiero w Chinach,
    Blum to ZDZIERCY!!! i tyle
    Z hettichem mają praktycznie monopol i windują ceny nieludzko.
    Żeby nie było, sama oczywiście mam u siebie Bluma, ale na gadżety naciągnąć się nie dałam.
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  2. #82
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adamonic

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    e-mól jeśli masz na myśli plastikowe wkłady wspominane przez Margoletę, to wydaje mi się że nie są to oryginały, tylko wkłady polskie pasujące do szuflad Bluma.
    Nie zgadzam się z opinią że wiodące firmy są zdziercami. Być może wyprodukowanie elementów jest znacząco niższe niż cena sprzedaży, ale trzeba też wziąć pod uwagę to, że ktoś najpierw wymyślił wszytskie patenty ułatwiające przechowywanie i ma prawo ustalić ich cenę.Do tego dochodzi gwarancja, która jest beterminowa. Poza tym, to nie są polskie firmy, a zarobki nasze i w innych krajach nie są równe.

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał Margoleta Zobacz post
    proszę: http://allegro.pl/blum-tandembox-wkl...231152907.html
    napiszę jak dotrą, na zdjęciach nie wyglądają jakoś specjalnie, ale w sumie czego można oczekiwać do zwykłych wkładów na sztućce
    Podbijam temat bo ciekawy jestem, czy Margoleta dostała już przesyłkę

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamonic Zobacz post
    e-mól jeśli masz na myśli plastikowe wkłady wspominane przez Margoletę, to wydaje mi się że nie są to oryginały, tylko wkłady polskie pasujące do szuflad Bluma.
    Nie zgadzam się z opinią że wiodące firmy są zdziercami. Być może wyprodukowanie elementów jest znacząco niższe niż cena sprzedaży, ale trzeba też wziąć pod uwagę to, że ktoś najpierw wymyślił wszytskie patenty ułatwiające przechowywanie i ma prawo ustalić ich cenę.Do tego dochodzi gwarancja, która jest beterminowa. Poza tym, to nie są polskie firmy, a zarobki nasze i w innych krajach nie są równe.
    Bez przesady, zwyczajny organizer na sztućce nie wymaga niewiadomo jakich patentów lub technologii. A bezterminowa gwarancja? Cóż tu się może sepsuć?

  5. #85

    Domyślnie

    Witam,
    Organizery do szuflad znalazłem również na stronie:
    http://akcesoria-tomax.pl/sklep/prod...?id_product=25
    wkład na sztućce do szuflady 90 jest w cenie 120zł, jak z jakością to nie wiem?
    Mają też fajne wkłady na talerze z PEKI ale tylko do szuflad 90 a ja takiej nie mam

  6. #86

    Domyślnie

    kurcze, chcę go
    http://ronach.pl/Wklad_na_sztucce_BRIDGE_80-203.html

    tylko 90. znacie może coś podobnego (proste i dużo długich przegród - mam komplet mega noży i nie mam do nich żadnego stojaka ;/)

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomash_1982 Zobacz post
    Podbijam temat bo ciekawy jestem, czy Margoleta dostała już przesyłkę
    tak dostała zapomniałam napisać, bo dopiero się instalujemy w domu i panuje w moim życiu ogólny chaos...
    Ale wkład jest w porządku, wygląda dobrze, ma wszystko czego wymagam od tego "urządzenia" ))
    Tak jak ktoś wyżej pisał nie jest to oryginal tylko wkład pasujący do szuflady Blumowskiej (taką mam- 90- tkę).

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    kurcze, chcę go
    http://ronach.pl/Wklad_na_sztucce_BRIDGE_80-203.html

    tylko 90. znacie może coś podobnego (proste i dużo długich przegród - mam komplet mega noży i nie mam do nich żadnego stojaka ;/)
    Duś kupiłaś ten organizer na sztućce ??

  9. #89
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirka23 Zobacz post
    Duś kupiłaś ten organizer na sztućce ??
    Ja mam takie coś, nie dokładnie ale bardzo podobne. Do szuflady 90cm. Kupowałam coś za 45zł, dokładnie nie pamiętam. Kupiłam w lokalnej hurtowni z akcesoriami meblowymi. Tam gdzie blaty, uchwyty, okucia itp.

  10. #90

    Domyślnie

    kupiłam w końcu peke, taka z przesuwanymi przegrodkami. tamten mi sie bardzo podobał, ale był ciut za mały - dostałam całkiem wypasiony komplet noży ale najdłuższe maja 45 cm. w niemal wszystkich gotowych organizerach najdłuższa komora ma 43 cm (przymusilam sprzedawce w sklepie internetowym, żeby pomierzyl wszystko, co mieli w ofercie )
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  11. #91

    Domyślnie

    Dziewczyny, może wiecie gdzie mogę dostać takie podobne pojemniki ? Te są niestety trochę drogie
    Jeżeli chodzi o organizer na sztućce, to jeszcze jest wybór, ale co do pozostałych szafek w kuchni ?? pudełka ??


  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Ale na co to? Ja kupiłam bardzo wygodne pudełka w ikei

  13. #93

    Domyślnie

    Jak to na co ? na płatki ( mam trzech Płatkożerców w domu mąkę, cukier, kawę i wszystko inne, muszę mieć skatalogowane , nie lubię jak coś mi się wala i rozsypuje po kontach. W kuchni mam sporo szafek i osiem dużych szuflad i wilka lipa !

  14. #94
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    co za minć mi usunęła posty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja mam te - bardzo sobie chwale - przez dziwny kształt są ergonomiczne mimo że nie zajmują całej przestrzeni w szufladzie. są też jeszcze wyższe.

    Ostatnio edytowane przez efilo ; 01-02-2011 o 21:41

  16. #96

    Domyślnie

    Dzięki Efilko te z otworami są bardzo praktyczne, do szału mnie doprowadzają natomiast pojemniki typu słoik a tu pyk i już wysypujesz, powiedz jeszcze gdzie kupiłaś ?

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    przeca napisałam że w ikei

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90166736

    z drugiej strony jest klapka - tez wygodnie zwłaszcza przy takich jak sól czy cukier gdzie szybko chcesz zanurzyć łyżkę

  18. #98

    Domyślnie

    No ja mam właśnie pojemniki typu słoik i mnie trochę denerwują. Raz, że sobie "pyk" nie mogę zrobić, dwa nie zawsze się wszystko zmieści
    A pojemniki Efilo to Ikea i też się nad nimi zastanawiam.

    Edit: Efilo byłaś szybsza
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  19. #99

    Domyślnie

    a mnie w słoikach "brzdęk" doprowadza do irytacji. wysuwasz szufladę i chcąc - nie chcąc jeden uderza o drugi.
    problem w tym, że okrągłe bym chciała
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  20. #100
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    a mnie w słoikach "brzdęk" doprowadza do irytacji. wysuwasz szufladę i chcąc - nie chcąc jeden uderza o drugi.
    problem w tym, że okrągłe bym chciała
    sa i okragłe wiaderka

Strona 5 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony