dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 77
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    A tutaj dziekujemy wszystkim za wszelkie uwagi krytyczne dotyczace naszje budowy choc jakby byly jakies pochwaly to byloby milo.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  2. #2

    Domyślnie Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    Cytat Napisał Maciek-MZM
    A tutaj dziekujemy wszystkim za wszelkie uwagi krytyczne dotyczace naszje budowy choc jakby byly jakies pochwaly to byloby milo.
    No Maciek, na zdjęciach widać, że ładnie wszystko rośnie.
    Tylko ostatni wpis do dziennika jest z 13 maja - proszę uzupełnić!!!
    Jakbyś mógł podawać jeszcze ceny, co ile i za ile byłoby super - chyba, że nie chcesz lub z jakiegoś powodu nie możesz.
    Pozdrawiam
    TadekL

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał TadekL
    Cytat Napisał Maciek-MZM
    A tutaj dziekujemy wszystkim za wszelkie uwagi krytyczne dotyczace naszje budowy choc jakby byly jakies pochwaly to byloby milo.
    No Maciek, na zdjęciach widać, że ładnie wszystko rośnie.
    Tylko ostatni wpis do dziennika jest z 13 maja - proszę uzupełnić!!!
    Jakbyś mógł podawać jeszcze ceny, co ile i za ile byłoby super - chyba, że nie chcesz lub z jakiegoś powodu nie możesz.
    Pozdrawiam
    TadekL
    Tadziu, nie na wszystko moge, niektore rzeczy biore bez rachunku a nie chce wkopywac hurtownika, cholera wie kto czyta to forum. Z innymi firmami mam umowe ze sprzedaja cos bardzo tanio ale obowiazuje mnie tajemnica handlowa. Jesli ktos bardzo chce znac ceny, ewentulanie firmy to zapraszam na priv. Zawsze moge powiedziec gdzie kupilem i czy taniej czy drozej.
    Dziennik pisze dzis, i bedzie zaraz uzupelniony.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  4. #4

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    A ja mam pytania z innej beczki.
    Jaką powierzchnię ma Wasza działka? Ile dotychczas powierzchni miał Wasz dom? O ile go powiększacie? Czy będzie to parterówka czy może również poddasze użytkowe? Czy sami wymyśleliście sobie plan rozbudowy domu, czy jakiś architekt wam pomógł? Macie ładny ogródek! Widzę, że go nie zniszczyliście podczas rozbudowy. Super!
    Pozdrawiam serdecznie również żonę i córeczkę!
    Beata
    P.S. Koniecznie umieście zdjęcie chociaż waszej córeczki.

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał TadekL
    A ja mam pytania z innej beczki.
    Jaką powierzchnię ma Wasza działka? Ile dotychczas powierzchni miał Wasz dom? O ile go powiększacie? Czy będzie to parterówka czy może również poddasze użytkowe? Czy sami wymyśleliście sobie plan rozbudowy domu, czy jakiś architekt wam pomógł? Macie ładny ogródek! Widzę, że go nie zniszczyliście podczas rozbudowy. Super!
    Pozdrawiam serdecznie również żonę i córeczkę!
    Beata
    P.S. Koniecznie umieście zdjęcie chociaż waszej córeczki.
    A wiec po kolei:

    1. Powierzchnia dzialki 657 m2
    2. Domek mial 52 m2 (malenstwo)
    3. Po rozbudowie 196 m2
    4. Nad wszystkim bedzie poddasze uzytkowe i jeszcze strych
    5. Pomogli nam architekci. Powiedzielismy co chcielismy i jak to ma wygladac. I tak w czasie budowy zmienilismy juz troche, bedzie mniejsza sypialnia ale za to bedzie loggia zeby rano sobie wyjsc i przeciagnac sie na swiezym powietrzu
    6. Dziekuje za pozdrowienia i rowniez was pozdrawiamy. Co do zdjecia Jagody - ok, u mieszcze jej niedlugo
    7. Ogrodek niestety wyglada teraz zdecydowanie gorzej, lecz sa ustanowione specjalne strefy ochrony: truskawki, jablon, gruszka, i czeresnie. O ladnej trawie nie ma juz co marzyc

    PS Zastanawiam sie z kim rozmawiam, Beata, Tadziu?
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  6. #6

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał Maciek-MZM
    PS Zastanawiam sie z kim rozmawiam, Beata, Tadziu?
    Beata siedzi w domu z maleństwem, a Tadek w pracy. Piszemy do sobie na Skype, a jak mamy czas to oboje "siedzimy" na forum. Tak jak teraz.
    Beata

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał TadekL
    Cytat Napisał Maciek-MZM
    A tutaj dziekujemy wszystkim za wszelkie uwagi krytyczne dotyczace naszje budowy choc jakby byly jakies pochwaly to byloby milo.
    No Maciek, na zdjęciach widać, że ładnie wszystko rośnie.
    Tylko ostatni wpis do dziennika jest z 13 maja - proszę uzupełnić!!!
    Jakbyś mógł podawać jeszcze ceny, co ile i za ile byłoby super - chyba, że nie chcesz lub z jakiegoś powodu nie możesz.
    Pozdrawiam
    TadekL
    Zrobilem to specjalnie dla Ciebie - tam gdzie moglem, ceny umiescilem
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  8. #8

    Domyślnie Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał Maciek-MZM
    Zrobilem to specjalnie dla Ciebie - tam gdzie moglem, ceny umiescilem
    Wielkie dzięki Maćku,

    A skąd bierzesz taki tani beton za m3, no chyba że jest to cena netto, ale jak brutto to dawaj namiar, gdzie to jest , choć jutro już chyba będę miał koniec z betonem, bo ja B20 z pompą i transportem 240 brutto za m3.
    Co do okien, to na początku też chcieliśmy drewniane, ale nas ceny powaliły a poza tym też chcemy założyć rolety zewnętrzne. Firmy, które bierzemy pod uwagę wyszczególniliśmy w naszym dzienniku budowy.
    Pozdrawiam
    Tym razem TadekL

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał TadekL
    Cytat Napisał Maciek-MZM
    Zrobilem to specjalnie dla Ciebie - tam gdzie moglem, ceny umiescilem
    Wielkie dzięki Maćku,

    A skąd bierzesz taki tani beton za m3, no chyba że jest to cena netto, ale jak brutto to dawaj namiar, gdzie to jest , choć jutro już chyba będę miał koniec z betonem, bo ja B20 z pompą i transportem 240 brutto za m3.
    Co do okien, to na początku też chcieliśmy drewniane, ale nas ceny powaliły a poza tym też chcemy założyć rolety zewnętrzne. Firmy, które bierzemy pod uwagę wyszczególniliśmy w naszym dzienniku budowy.
    Pozdrawiam
    Tym razem TadekL
    Niestety to brutto. A bralem go z firmy co jest kolo autostrady jak sie jedzie katowicka (jest duza reklama).
    My mamy okna drewniane, i takie chcemy miec.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Zdjecia Jagody juz sa
    Zapraszam do naszego foto albumu (ten sam link co do zdjec z budowy)
    '
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  11. #11

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Maćku!
    Nie pamiętasz nazwy firmy tej od betonu? A jakiej firmy macie okna i czy jesteście z nich zadowoleni?
    A dzieci zwłaszcza dziewczynki są przesliczne!!!
    Beata

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał TadekL
    Maćku!
    Nie pamiętasz nazwy firmy tej od betonu? A jakiej firmy macie okna i czy jesteście z nich zadowoleni?
    A dzieci zwłaszcza dziewczynki są przesliczne!!!
    Beata
    kurde nie pamietam, ale tak jak pisalem widac ja z katowickiej jadac z Poznania po lewej stronie przed autostrada.

    Okna mamy dwoch firm - pierwszej ktora juz nie istnieje - sa rewelacyjne mamy je juz 8 lat i nic sie z nimi nie dzieje i drugie z sokolki. Niestety zrobili straszna wpadke (zle okna przywiezli), potem miesiac czekalismy na nowe, inne musielismy wymienic bo bylo uderzone, jeszcze inne trza bylo pomalowac troszke. Teraz trzymaja sie ok, ale drugi raz nie zaryzykujemy.

    Co do dzieci, owszem, szkoda tylko ze tak broja
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  13. #13

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Maćku!
    A o co chodzi u was z tym wieńcem. A może to jest poduszka betonowa? My też mamy nad oknami pozostawione miejsca na rolety, a na to nadproża. Na tych nadprożach zaczyna się już strop. Tylko my mamy ciężką silkę, więc nie musimy obmurowywać jej warstwami cegły czy 10-centymetrowym betonem. Poduszkę betonową wylewa się na lekkich materiałach, takich jak porotherm, bo nie można na nich bezpośrednio kłaść belek stropowych.
    Pozdrawiam
    Beata

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał TadekL
    Maćku!
    A o co chodzi u was z tym wieńcem. A może to jest poduszka betonowa? My też mamy nad oknami pozostawione miejsca na rolety, a na to nadproża. Na tych nadprożach zaczyna się już strop. Tylko my mamy ciężką silkę, więc nie musimy obmurowywać jej warstwami cegły czy 10-centymetrowym betonem. Poduszkę betonową wylewa się na lekkich materiałach, takich jak porotherm, bo nie można na nich bezpośrednio kłaść belek stropowych.
    Pozdrawiam
    Beata
    No my mamy sciany z porotonu wiec wieniec musi byc. Po drugie laczymy nowy budynek ze starym i trzeba zrobic wience zeby razem to sie kupy trzymalo
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  15. #15

    Domyślnie Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    No pięknie Maćku,
    Ogładałem zdjęcia, te ostatnie z budowy i te piękne widoki z okien poddasza.
    Mam pytanie, gdzie i za ile kupowałeś okna dachowe (chyba Veluxy - prawda???) i to samo pytanie odnośnie rynien Lindaba.
    A tak na margiesie - bez Ciebie nie doszło chyba do skutku spotanie wielkopolan. My też się nie umawialiśmy na sobotę, bo musieliśmy być na placu naszego boju. Może innym razem.
    Pozdrawiam
    TadekL

  16. #16

    Domyślnie Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    A Maciek - koniecznie uzupełnij dziennik, żebyśmy mieli co czytać. Myślę, że kiedyś da się to obejrzeć w realu.
    Pozdrawiam
    TadekL

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    ="TadekL"]No pięknie Maćku,
    Ogładałem zdjęcia, te ostatnie z budowy i te piękne widoki z okien poddasza.
    Mam pytanie, gdzie i za ile kupowałeś okna dachowe (chyba Veluxy - prawda???) i to samo pytanie odnośnie rynien Lindaba.
    Okna sa firmy Roto - uchylno obrotowe (z podwyzszona osia obrotu), sa naprawde super, bardzo nam sie podobaja. Wszystkie okna oraz rynny, dachowke i pustaki ceramiczne kupilem w firmie Wena na ul. Dabrowskiego ( www.wena.com.pl ). Jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy z nimi, niskie ceny i cenne porady jak rowniez wizyty na budowie aby cos przedyskutowac to ogromny atut. Dokladne namiary wysylam na priva.

    A tak na margiesie - bez Ciebie nie doszło chyba do skutku spotanie wielkopolan. My też się nie umawialiśmy na sobotę, bo musieliśmy być na placu naszego boju. Może innym razem.
    Niestety, mialem wywoz calego syfu co zostal i musialem to dopilnowac, cala sobote sprzatalem.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał TadekL
    A Maciek - koniecznie uzupełnij dziennik, żebyśmy mieli co czytać. Myślę, że kiedyś da się to obejrzeć w realu.
    Pozdrawiam
    TadekL
    W zeszlym tygodniu niewiele sie dzialo, wiec opisalem caly tydzien. W tym pewnie tez nic sie nie zdarzy wiec beda male przestoje.
    Obejrzec w realu zawsze mozna, przeciez jezdzicie do Swojej "Hacjendy" przez Kornik wiec zboczyc na kawusie mozecie. Zapraszamy, dajcie tylko znac na priv kiedy wam pasuje to sie jakos dogadamy
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  19. #19

    Domyślnie Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cześć Maćku,
    Dzięki za zaproszenie. Jak zacznę urlop na spokojnie to na pewno się tam u Ciebie choć na chwilę pojawimy.
    Mamy pytanie. Masz na zdjęciach ładnie wyglądającą dachówkę. Co to za kolor. Jaka firma to już wiem bo doczytałem w innych Twoich postach, ale jaki ten kolor, bo na zdjęciach wygląda na niebieski.
    Pozdrawiam
    TadekL

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie Re: Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jag

    Cytat Napisał TadekL
    Cześć Maćku,

    Mamy pytanie. Masz na zdjęciach ładnie wyglądającą dachówkę. Co to za kolor. Jaka firma to już wiem bo doczytałem w innych Twoich postach, ale jaki ten kolor, bo na zdjęciach wygląda na niebieski.
    Pozdrawiam
    TadekL
    To jest antracyt, w rzeczywistosci bardziej wpada w taki grafitowy....
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony