dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zabudowa wneki

    Mam problem. Mam w lazience polke z plytek na wysokosci ok. 80cm a pod nia kosze. Chcialabym przyslonic te kosze bo nie robia one za dekoracje tylko, ze koncza sie one na rowni z ta polka z plytek wiec wszelkie drzwiczki, szyby itp beda dziwnie wygladac, bo bardzo beda odstawac. Co wiecej dojscie do 1 strony tej wneki jest ograniczone pralka, wiec drzwiczki otwierane na calosci odpadaja.
    Macie jakies pomysly jak to przyslonic?
    Jutro postaram sie wrzucic fotke bo pewnie mnie nikt nie zrozumial

    Lazienke mam w bezu. Dodatki wenge i mleczne szyby

  2. #2

    Domyślnie

    Mam podobnie musze zabudowac szafke podumywalkową zbudowaną z kafelków. Chyba dam drzwiczki w kolorze jasnego drewna , kolor kafelków brąz/beż.
    U Ciebie skoro koszyki sa na równi z brzegiem półki - wg mnie nie wygląda to zle, to albo tak zostaw albo zmniejsz koszyki i wtedy drzwiczki. W gre jeszcze wchodzi jakas zasłonka ale wg mnie nie są one ładne, no chyba że jakieś kolorowe frędzle.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Gdzieś widziałam fotkę, gdzie taka wnęka była zasłonięta żaluzją drewnianą "skręconą na płasko", b. fajnie to wyglądało.
    W zależności od wystroju, może być też żaluzja aluminiowa - są chyba wszystkie kolory, roletka itp.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Super. Ale to taka normalna zaluzja okienna?
    Fajna masz ta wneke w poleczkami - mam taka sama tylko na tej scianie we wnece mam jeszcze lustro. I wlasnie dol tej wneki tworzy na polka z plytek a pod nia kosze.
    Niestety zmniejszenie ich/wymiana nie wchodzi w gre
    Jak tlyko rozwiazac to na gorze? Zrobic taki katownik z drewna takiego jak ta zaluzja?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony