dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie Sofa potrzebna na ... gwałt

    Zamówiłem sofę w Bleck Red Włajt czy Top Cezar sam już nie wiem bo u mnie we wsi to jest chyba dwa w jedny. Sofa ala skandynawia nazywa się Alves. Przy wpłacie a zapłaciłem całość panna wiek ok 20 lat poinformowała mnie ze będę czekał 3 tyg na ten produkt. Troche mnie wkurzył taki czas oczekiwania ale jak to sie ma do mebli kuchennych gdzie czekałem niecałe 3 mc. Wczoraj dzwonię a gówniara bez ogródek szczela ze muszę poczekać 8 tyg bo producent cos tam coś tam. Tutaj nie będe cytował słów które sobie pomyślałem w głowie bo mnie z forum wygonicie. Odparłem ze mam głęboko w tyle interesy z BRW i dziś zabieram kasę. Czyli potrzebuje sofę ala styl skandynawski w kolorze szarym lub niebieskim. Szerokość do 160 cm ale żeby nie miała żadnych ruchomych poduszek. Musi być cała i zwarta jak moja żona... chyba Jak ktoś ma info gdzie od ręki można coś takiego kupić dajcie mi cynk. Za co serdeczne dzięki.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jedyny sklep meblowy "od reki" jaki znam to IKEA.
    W zasadzie wszędzie trzeba czekać.

    Poszukaj na OLX - może jakiś producent ma nieodebrany towar do sprzedaży od ręki?

  3. #3

    Domyślnie

    w Jysku widziałam coś takiego, mówili że do tygodnia czasu, nie wiem czy wygodna


    https://jysk.pl/salon-jadalnia/sofy/...dal-jasnoszara
    Ostatnio edytowane przez Sawadi ; 06-04-2017 o 18:00

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    Udałem się do Abra meble i padło na sofe Sorento w kolorze ... niby to zieleń niby niebieski niby pastel 4 tygodnie trzeba czekać trudno. Nie mniej ta z Jysk fajna ale już po ptokach

  5. #5
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Sofa " na gwałt " a panna wiek 20 lat... wzięła cła kasę z góry a każe czekać 3 tygodnie ... Co to za forum ?
    Darek B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony