dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 47
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 923
  1. #821

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    Już myślałam, że nikt już nie robi mugatowych łazienek
    Robi, robi... (a właściwie zrobił pół roku temu)
    i w związku z tym, że odkryłam mugaty na tym forum pokazuję właśnie na nim, co mi z tego wyszło:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3640.jpg
Wyświetleń:	1535
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	204991 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3644.jpg
Wyświetleń:	1216
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	204992 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3647.jpg
Wyświetleń:	1276
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	204993

  2. #822
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał nickmoni Zobacz post
    Robi, robi... (a właściwie zrobił pół roku temu)
    i w związku z tym, że odkryłam mugaty na tym forum pokazuję właśnie na nim, co mi z tego wyszło:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3640.jpg
Wyświetleń:	1535
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	204991 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3644.jpg
Wyświetleń:	1216
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	204992 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3647.jpg
Wyświetleń:	1276
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	204993
    Prawdziwa retro łazienka!!! Śliczne baterie - zwłaszcza deszczownica - bajeczna!!!Mogę wiedzieć gdzie kupiona?

  3. #823

    Domyślnie

    Dziękuję! Deszczownica Giulini Giovanni seria chyba nazywała się Praga - kupiona w sklepie internetowym.

  4. #824

    Domyślnie

    Nasza łazieneczka też już rośnie

    zapowiedź kafelkowa:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130808_143127.jpg
Wyświetleń:	664
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	207471

    i etap sprzed kilku dni:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130818_160124.jpg
Wyświetleń:	733
Rozmiar:	29,6 KB
ID:	207472

  5. #825
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olikowska

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam,
    Super te Wasze łazienki i w 100% przekonaliśmy się z mężem do białych cegiełek Widzę, że najbardziej popularne na forum są płytki firmy Vives - Mugat, my natomiast wybraliśmy początkowo serię cegiełek z Tubądzina (seria kolekcji M. Zienia). Ale niestety są dużo droższe i już sama nie wiem czy warto przepłacać skoro te Mugaty wyglądają na prawdę ładnie. Planuję połączyć te płytki z "drewnianą" podłogą. Byłby to gres ale imitujący drewniane dechy. Czy ktoś z Was ma może takie rozwiązanie? Bardzo nam się podoba No i najważniejsze czy macie godną polecenia ekipę? Przed nami szereg prac (podłogi, łazienki itp) a wiem ze dobry majster to skarb Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję super łazienek...w końcu to nasze małe domowe SPA

  6. #826

    Domyślnie Gdzie w Pozaniu lub okolicy kupić płytki quipe ceramicas metro lub inne białe cegiełk

    Witam,

    Pilnie poszukuję płytek quipe ceramicas metro white (białe cegiełki). Jesli ktoś wie gdzie w Poznaniu lub okolicy można takie nabyć będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Chetnie też odkupię jesli komuś zostały po remoncie. Potrzebuję ok 3m2.

    Pozdrawiam
    Karolina

  7. #827

    Domyślnie

    Cytat Napisał olikowska Zobacz post
    Witam,
    Super te Wasze łazienki i w 100% przekonaliśmy się z mężem do białych cegiełek Widzę, że najbardziej popularne na forum są płytki firmy Vives - Mugat, my natomiast wybraliśmy początkowo serię cegiełek z Tubądzina (seria kolekcji M. Zienia). Ale niestety są dużo droższe i już sama nie wiem czy warto przepłacać skoro te Mugaty wyglądają na prawdę ładnie. Planuję połączyć te płytki z "drewnianą" podłogą. Byłby to gres ale imitujący drewniane dechy. Czy ktoś z Was ma może takie rozwiązanie? Bardzo nam się podoba No i najważniejsze czy macie godną polecenia ekipę? Przed nami szereg prac (podłogi, łazienki itp) a wiem ze dobry majster to skarb Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję super łazienek...w końcu to nasze małe domowe SPA
    mieliśmy dokładnie ten sam dylemat - wybraliśmy Mugaty i uważam, że to dobry wybór.
    Łączymy właśnie z drewnem - zobacz post powyżej. Za tydzień pewnie będzie więcej widać.

  8. #828
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olikowska

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Lamaze, faktycznie zestawiłaś je z drewnianą podłogą i wygląda super, ślicznie po prostu! Jaka to jest dokładnie podłoga? Bo to nasz kolejny dylemat. Podoba mi się ta (XILEMA CILIEGIO) http://dekordia.pl/produkt/producent...gio-20x80.html . Taką "drewnianą" podłogę będziemy chcieli położyć również w kuchni więc ważna jest jakość i ta tekstura drewna.
    Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia łazienki.

  9. #829

    Domyślnie

    olikowska,
    na Xilemę też się napalałam, dopóki nie zobaczyłam jej na żywo - mega rozczarowanie.
    My mamy Imola Wood.

    Jak będzie coś więcej widać ro na pewno wrzucę

  10. #830
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olikowska

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Lamaze, mamy podobne dylematy z tego co widzę Wczoraj wyhaczyłam płytki Imola Wood w internecie, ale muszę je zobaczyć na żywo. Na Twoim zdjęciu idealnie współgrają z podłogą.Brawo!
    Klucze od mieszkania odbieram na początku przyszłego tygodnia i już nie mogę się doczekac kiedy wejdzie nasza ekipa. Mam tylko zagwozdkę z półokrągłą scianą w łazience do której dolecowo przypisany jest kibelek i bidet. Nie wiem czy uda nam się ułożyć mugaty żeby zachować równy łuk.
    Może ktoś miał doświadczenie w kładzeniu mugatów na półokrągłej ścianie?

  11. #831

  12. #832
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olikowska

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Lamaze, dzięki za zdjęcia. Piękne przybiera kształty

  13. #833

    Domyślnie

    dzień po dniu wygląda coraz lepiej i coraz bliżej finiszu:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130829_175103.jpg
Wyświetleń:	511
Rozmiar:	33,4 KB
ID:	209259

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130829_175204.jpg
Wyświetleń:	670
Rozmiar:	37,8 KB
ID:	209260

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130829_175211.jpg
Wyświetleń:	645
Rozmiar:	40,3 KB
ID:	209261

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130829_175146.jpg
Wyświetleń:	799
Rozmiar:	57,7 KB
ID:	209262

  14. #834
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Lamaze piękne połączenie woodentica z mugatami. Sama myślę o takim połączeniu i nawet kolor drewna jest taki mój. Jednoczesnie waham sie jeszcze miedzy gresem w kolerze szarym, no jeszcze mam czas sie nad tym zastanowic, ale twoje zdjecia zapisze sobie jako inspirację.

    Dziewczyny kilka miesiecy temu znalazłam na stronie fajneplytki.pl takie kafelki imitujące boazerie KEBEL COLLI sie nazywały no i cena byla calkiem przystępna, a tu nagle strona przestała istnieć i płytki też nie mogę znaleźć na innej stronie, oprocz stony http://www.italiacc.pl/180/produkt/c...e-grigio-20x50 gdzie dotepne sa te plytki ale tylko w kolorze grigio.
    No i co teraz? Tej jesieni chcemy wykonczyc małą ubikacje i pewnie damy tam cegielki z castoramy, ale do dużej łazienki marzyłam właśnie o tych "listewkowych".

  15. #835
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Hej Zojka

    Zerknij na wątek Tuttli Puttli lub Kordelii.
    U jednej z nich, jest taka własnie ceramiczna boazeria.

  16. #836

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZojaART Zobacz post
    Lamaze piękne połączenie woodentica z mugatami. Sama myślę o takim połączeniu i nawet kolor drewna jest taki mój. Jednoczesnie waham sie jeszcze miedzy gresem w kolerze szarym, no jeszcze mam czas sie nad tym zastanowic, ale twoje zdjecia zapisze sobie jako inspirację.
    dzięki
    Z szarym gresem na podłodze robimy WC na parterze

  17. #837
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Zojka ja znalazłam pod adresem www.sanitbuy.pl. Firma Grazia seria Boaserie. Można odebrać w Krakowie.
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  18. #838
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Zoja szukasz płytek...a my Ciebie, zajrzyj więc do Siebie

  19. #839
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Gosiek Zajrzałam i obszernie dopełniłam wątek o nowe fotorelacje.

    Ziuta te płytki Grazia są przepięlne ale ich cena jest wręcz niedorzeczna. Ponad 100 zł za sztukę.

    Marimag znam wątki tych dziewczyn i tez pod wpływem tych realizacji sama marze o takich płytkach, no ale sklep internetowy ktory oferowal takie plytki nagle zniknął z sieci.


    No ale póki co duża łazienka musi poczekac jeszcze minimalnie rok na swoją realizacje, wiec moze do wtedy te deskowane plytki gdzies sie pojawią.

    Do toalety planuje białe cegiełki. Będzie prosto i schludnie. Najwieksze wyzwanie teraz dla mojego taty aby ppojechal do Casto i kupil te plytki o ktore mi chodzi.
    Cegielki chce polozyc do wys ok. 130 cm, wykonczyc bialymi listawami a na sciane (tak mi chodzi ten pomysl teraz po glowie) chce dac tapete w paseczki.
    Płytki z biała fugą i tapeta w pastelowe pasy, hmmmm. No zobaczymy.

  20. #840

    Domyślnie

    Cytat Napisał TheElatha Zobacz post
    Witam,

    Pilnie poszukuję płytek quipe ceramicas metro white (białe cegiełki). Jesli ktoś wie gdzie w Poznaniu lub okolicy można takie nabyć będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Chetnie też odkupię jesli komuś zostały po remoncie. Potrzebuję ok 3m2.

    Pozdrawiam
    Karolina

    Skontaktowałam sie z wieloma sklepami w Poznaniu i udało mi się znaleźć płytki w sklepie CERMAG na ul. Głogowskiej (wylot na Wrocław). Mieli dwa rodzaje. Ja zdecydowałam się na APE METRO Biselado Blanco Brillo 10x20 . Kosztowały poniżej 70 zł/m2. MIeli duże ilości dostępne od ręki. Może ta informacja przyda się komuś kto jak ja potrzebował podobne płytki od ręki.

    Dodam, że w salonie gdy oglądałam APE METRO Biselado Blanco Brillo 10x20 bałam się, że mają za małą fazę (ledwo wyczuwana pod pacami). Płytki sa jednak już położone i pięknie się prezentują .

Strona 42 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony