dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 47
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 923
  1. #41

    Domyślnie

    W weekend jade na rozpoznanie, co i za ile i dlaczego tak drogo apropo Tubedzin&Zien. Na pewno zdam relacje. Swoja droga niesamowite,ze firmy włoskie, francuskie, hiszpanskie, angielskie i wiele innych maja biale cegielki jako standard w swojej ofercie a u nas to jakas topowa kolekcja stworzona przez topowego projektanta, jako odkrycie ameryki conajmniej.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu
    płytki London i Paryz z kolekcji Zienia już można kupić.



    adresy salonów są tutaj:

    http://www.tubadzin-zien.pl/
    faaaajna kolekcja. ale rzeczywiście, u nas to jakby drugie odkrycie Ameryki
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  3. #43

    Domyślnie

    u nas są puny firmy ascot za 140 zł .Fotki z dzisiaj.Nie skończona łazienka jeszcze,ale po pierwszym odgruzowaniu



  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    simonka30

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Ach, te cudne Piccadilly z kolekcji LONDON

    Gdy je zobaczyłam - zakochałam się i już widziałam je oczami wyobraźni na ścianach mojej łazieneczki. Nigdzie nie było tylko ceny tego cuda wykreowanego przez Zienia. Ale byłam dociekliwa i uzyskałam informację.
    Te cudeńka kosztują 180zł/m (czerwone 199zł/m).

    Są śliczne!!!!!

  5. #45

    Domyślnie

    Łomatko! Droższe od Ascota! Se Zień policzył !

  6. #46

    Domyślnie

    Wydaje mi się, czy te Zienia są dłuższe?

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Wydaje mi się, czy te Zienia są dłuższe?
    Wyzej jest link do broszury pdf.

    Prostaktne sa w rozmiarach 298x598mm, 148x598mm i 148x298mm czyli jest tez klasyczna mala w proporcji 1:2.
    Jedyna watpliwosc to bardzo duza faza, na tych malych wyglada troche przytlaczajaco, przynajmniej na pojedynczej sztuce na zdjeciu. Moze na scianie nie bedzie to razic.

  8. #48

    Domyślnie

    Aparici seria Fresh

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wizardense

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie witam

    doradzcie jak moge ułozyć płytki w kuchni miedzy meblami firmy Tubądzin kolekcja M Zienia Piccadilly chodzi mi o to czy same duze czy połonczenie małych bo nie mam pomysłu niestety

  10. #50

    Domyślnie Re: witam

    Cytat Napisał wizardense
    doradzcie jak moge ułozyć płytki w kuchni miedzy meblami firmy Tubądzin kolekcja M Zienia Piccadilly chodzi mi o to czy same duze czy połonczenie małych bo nie mam pomysłu niestety
    Wg mnie zależy jakie masz meble czy w nowoczesnym stylu czy tadycyjnym, jesli w tradycyjnym to ułożyłabym wszystkie jednakowe - jesli nowoczesny , czyli proste gładkie meble to możesz się pobawaić wielkościami

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MROOVCKA

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja tak jeszcze apropo płytek vives mugat blanco. Nie wiecie czy można je gdzieś w Poznaniu dostać? szukam i szukam w necie, ale nic nie znajduję...

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał MROOVCKA
    Ja tak jeszcze apropo płytek vives mugat blanco. Nie wiecie czy można je gdzieś w Poznaniu dostać? szukam i szukam w necie, ale nic nie znajduję...
    W Bydgoszczy też nie ma.
    Ściągnęłam stąd - http://www.domzbajki.pl/ - taniej i sprawnie.

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał dakota
    Cytat Napisał MROOVCKA
    Ja tak jeszcze apropo płytek vives mugat blanco. Nie wiecie czy można je gdzieś w Poznaniu dostać? szukam i szukam w necie, ale nic nie znajduję...
    W Bydgoszczy też nie ma.
    Ściągnęłam stąd - http://www.domzbajki.pl/ - taniej i sprawnie.
    zakochalam sie w tych płytkach i musze je miec do dolnej lazienki tylko nie wiem jaka podłoge dobrac?

  14. #54

    Domyślnie

    z podłoga jakis sobie poradze- zastanawiam sie nad czyms innym- nczy te płytki sie fuguje? Bo na jednych fotkach widzialam z fuga a na innych tej fugi nie widze? I jak to jest z dosinaniem tych płytek? Bo jak przetnie sie na poł to ten jeden brzeg juz nie jest taki z "frezem".

  15. #55

    Domyślnie

    Ja w dalszym ciągu nie mam zrobionej łazienki, ale pozostałam wierna cegiełkom i będzie vives mugat. Są obecnie dostępne w necie w przystępnej cenie 89 zolek. A może ktoś jeszcze robił kuchnie/łazienke lub jakiekolwiek inne pomieszczenie z zastosowaniem białych cegiełek. Wrzućcie fotki. Ja obiecuje też pochwalić się łazienką, kiedy wreszcie ją zrobimy

  16. #56

    Domyślnie

    o matko, tak niepozornie wyglądają-jak stary piec kaflowy, a taka cena??
    szok!!!ale śliczne są, fakt

  17. #57

    Domyślnie

    to najniższa cena jaką znalazłam no właśnie jak koleżance z Holandii opowiadałam, że poszukuje takich płytek i nie ma nigdzie , to mi wierzyć nie chciała, bo tam bardzo popularne są i tanie dosc.

  18. #58

    Domyślnie

    no, vives mugat też mi się nada! tylko że do mnie do kuchni nad blat, z chęcią splinko obejrzę Twoją łazienkę jak już będzie gotowa
    w Irl też wszędzie pełno "cegiełek" , wchodzisz do sklepu z płytkami stoją zaraz na przodzie, po 15 euro za m2. Tylko czemu są takie ciężkie!!! ti w ogóle jest dużo świetnych rzeczy, czasem nawet świetniejszych niż u nas, tylko ten transport wszystko psuje.

  19. #59

    Domyślnie

    dlatego trzeba jednak autkiem wracać a najlepiej kontakty zachować i za kilka miesięcy wpaść w odwiedziny i do homebase
    ...a jeśli dom będę miał, to będzie bukowy koniecznie...

  20. #60

    Domyślnie

    zamowiłam vives mugat- czas realizacji do 3 tyg czekam
    zastanawiam sie ciagle czy klasc je na mijanke czy rowno?

Strona 3 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony