dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 47
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 923
  1. #601
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Mugatka weź nie dobijaj Ale czy tylko inny odcień czy może tez strukturę i beżowe kropki? Bo u mnie to nawet w dotyku jest inny ten dekor (bardziej matowy) i między sobą te dekory też się różnią. Niektóre są bardziej nakrapiane beżowymi cąteczkami.

  2. #602
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    mhmm ...nie umiem się odnieść do tego co napisałaś bez zobaczenia Twoich dekorów ... wiadomo że fotki nie oddają tego o czym piszesz ...
    ja zwróciłam uwagę głównie na różnicy w odcieniach ... dekory są bardziej kremowe... i chyba faktycznie mniej szkliwione ...
    na pocieszenie powiem że jak już powstała łazienka... a powstała tu już nie jedna z tymi dekorami to jest to nie zauważalne ...
    Ułóż kawałek płytek z dekorem i zrób dobre foto w świetle dziennym ...może masz faktycznie inny problem niż miałam ja i kilka tu dziewczyn...
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  3. #603

    Domyślnie płytki z delikatniejszą fazą niż mugat

    Cytat Napisał malwii Zobacz post
    Drogie Forumowiczki,

    podkradlam zdjecie z watku tego forum Prosze pomozcie, jakie to sa kafle? Poznaje ktos moze.. To nie sa mugaty, maja delikatniejsza faze, bardzo bym takie chciala kupic ale nie znam producenta. Nie plaskie, ale nie tez takie bardzo wypukle jak mugaty. Pomocy!

    Załącznik 130175Załącznik 130176
    Proszę zobaczyć ta płytka ma delikatniejszą fazę. Przy okazji porówanie z metroKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bissel_metro_porownanie.jpg
Wyświetleń:	1212
Rozmiar:	24,4 KB
ID:	141424

  4. #604
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Zdjęcia z mojego aparatu - nawet w dzień tych drobinek i nierównej powierzchni nie odda - ale pewnie jest tak jak piszesz Mugatko więc pozostaje mi się przyzwyczajać do myśli o dekorach w odcieniu beżowej bieli chociaż ..co tam te płytki i tak uważam za eleganckie i piękne

  5. #605
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    słów kilka odnośnie różnic w odcieniach dekorów i płytek. Obiło mi się o uszy ( żebym tylko pamiętała gdzie ... ) że niestety część włoskich firm na Polske daje płytki gorszego gatunku. Moze stąd te problemy - jakoś nie chce mi się wierzyć, że producent CELOWO zrobił sobie dekory o innej strukturze i kolorze niż podstawowa płytka... Ja mam vives matowe - Zola, różnicy w kolorze nie ma, ale muszę sprawdzić, czy fakturowo minimalnej różnicy nie będzie.

  6. #606

    Domyślnie

    Cytat Napisał -Fenix- Zobacz post
    Drop_Inn pochwal się proszę czym wykończyłaś mugaty? Pięknie ten dekor wygląda jako zwieńczenie, a Twoja łazienka zapowiada się wspaniale Przyznam się, że z zaciekawieniem z ukrycia przejrzałam Twój wątek i jestem pod wrażeniem dobrych pomysłów na wykończenie.
    Fenix dziękuję najserdeczniej i zapraszam do częstszych (a najlepiej też "głośniejszych") odwiedzin

    Niestety nasza łazienka wciąż jeszcze nieskończona, ale wyszperałam taką fotkę z dekorem:



    Większy to Remate Blanco, mniejszy Ullola Blanco. Obydwa z kolekcji mugatowej

  7. #607

  8. #608
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    mhmm ...nie umiem się odnieść do tego co napisałaś bez zobaczenia Twoich dekorów ... wiadomo że fotki nie oddają tego o czym piszesz ...
    ja zwróciłam uwagę głównie na różnicy w odcieniach ... dekory są bardziej kremowe... i chyba faktycznie mniej szkliwione ...
    na pocieszenie powiem że jak już powstała łazienka... a powstała tu już nie jedna z tymi dekorami to jest to nie zauważalne ...
    Ułóż kawałek płytek z dekorem i zrób dobre foto w świetle dziennym ...może masz faktycznie inny problem niż miałam ja i kilka tu dziewczyn...
    Nie wiem może jestem przewrażliwiona i się czepiam ale kupiłam płytki w I gat oryginalnie i fabrycznie zapakowane i nie spodziewałam się czegoś takiego
    Zrobiłam zdjęcie w świetle dziennym i w zbliżeniu mojego aparatu wygląda to tak jak poniżej.
    Dziewczyny czy Wy też tak miałyście? Macie może jakieś zdjęcia swoich dekorów do porównania z moim?










  9. #609

    Domyślnie

    Dzięki tutli

    Kurcze, faktycznie dziwnie ten dekor wygląda - i to nie tylko odcień, ale faktura jakby z kompletnie innego modelu
    Wiele osób wspominało, że Remate Quarter jest ciut ciemniejszy, ale żeby aż tak drastycznie się różnił?!
    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 18-10-2012 o 00:10

  10. #610
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie


    ...że też ja nie trafiłam wcześniej na wzmianki o tym, że te dekory mogą się różnić od płytek. Kupiłabym inny dekor, a tak chyba mam pozamiatane bo sprzedawca, od którego kupowałam twierdzi że nawet nie ma na co wymienić - są po świeżej dostawie i wszystkie takie przyszły Na miejscu nie kupię bo nikt nie oferuje a jak już to też na zamówienie więc historia może się powtórzyć. Nie mam pojęcia co z tym robić? Chyba będę je musiała polubić w odcieniu beżu i już

  11. #611
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    tutli na Twoich zbliżeniach to nie wygląda jedynie jak inny odcień... one wyglądają jakby były niedomalowane...

  12. #612

    Domyślnie

    Tutli, mnie właściwie trudno oceniać, bo do tej pory widywałam te dekory tylko na zdjęciach i tylko z daleka Jeśli takie są zawsze to podobno po ułożeniu ta różnica w odcieniu nie rzuca się bardzo w oczy. Może dziewczyny, które widziały je na żywo coś poradzą

  13. #613
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilcia Zobacz post
    tutli na Twoich zbliżeniach to nie wygląda jedynie jak inny odcień... one wyglądają jakby były niedomalowane...
    To samo powiedział mój M. zabrakło im przynajmniej jednej warstwy szkliwa. Umówiłam się dzisiaj ze sprzedawcą, że je odsyłam. Tylko co dalej? Nie wiem czy zmienić dekor czy szukać gdzie indziej przez internet bardziej doszkliwionych dekorów?

  14. #614
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    tutli zobaczejutro bo dzis do późna pracuje czy nie został mi jakiś dekor ... jakby co moge Ci wysłać dla porównania...
    na Twoich ostatnich fotkach nie wygląda to dobrze
    zrobie jutro tez foto w duzym zblizeniu ... ale ... to na pewno nie wyglądało jak u Ciebie ... dziwne ...
    a gdzie ty te swoje płytki kupowałaś ? ja kupowałam w sklepie http://www.domzbajki.pl i nie mam zastrzeżeń... tylko czas oczekiwania był okrutnie długi
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  15. #615
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Kupowałam przez allegro z opolskiej firmy Cerpol -A.Buba i Wspólnicy - sprzedawczyni twierdzi że oni wszystkie takie dostali - ale nie robiła problemu ze zwrotem. Tylko teraz to ja się już boję kupować następnych w ciemno, żeby znowu nie było takiego zonka. Czekać zbyt długo też nie mogę
    Mugatko wdzięczna będę za zdjęcia - nie chce Ci robić kłopotu z wysyłaniem. Myślę ze na zdjęciach ze zbliżeniem wyjdzie co trzeba.

  16. #616
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar -Fenix-
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    3city
    Posty
    6

    Domyślnie

    Tuli te Twoje dekory faktycznie są niedoszkliwione. Różnica między moimi Remate Quarter Blanco a płytką nie jest aż tak drastyczna. Co prawda różnią się one troszkę odcieniem - i wydaje mi się, że jest to właśnie kwestia ilości nakładanych warstw szkliwa, ale tym dekorom z Twojego zdjęcia bliżej kolorystycznie do Ramate Quarter Beige.
    Ostatnio edytowane przez -Fenix- ; 20-10-2012 o 01:26

  17. #617

    Domyślnie

    ja już moje płytki cegiełki mam w domu! są ekstra! kupiłam te 10x30 z Castoramy. nie mogę doczekać się układania!
    po wstępnych oględzinach widać że są bardzo dobrej jakości.
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  18. #618

    Domyślnie

    hej Dziewczynki
    ja rowniez zdecydowałam sie na na mugatki, są śliczne, ale chce połączyć to z płytkami drewnopodobnymi. ale nie mam pojęcia na jaki kolor pomalowac ściany, poniewaz ja nie jestem zwolenniczka kafli w całej lazience wobec tego będą tam gdzie są konieczne, czyli wanna brodzik , podłoga oraz przy umywalce. bardzo podobają mi sie szarości ktore widziałam np u Ciebie " Mugatko" ( masz piękną łazienkę) ale nie wiem czy u mnie taki kolor pasuje. dodam jeszcze że umywalka, szafki będą białe. a moze tapetę ? albo fototapetę z jakimś motywem .

    pomóżcie proszę .

    pozdrawiam
    Pazmonka

    a to moje płytki i plan żeby tak obudowac wanne:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121024038.jpg
Wyświetleń:	495
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	146149Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121024040.jpg
Wyświetleń:	610
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	146150

    lustro:
    http://www.jysk.pl/210/382/3805160/a/catalog kurcze, bardzo mi się podobało , ale czy to pasuje?

    a łazienka jest w takim kształcie :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12.jpg
Wyświetleń:	618
Rozmiar:	17,4 KB
ID:	146164Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9.jpg
Wyświetleń:	671
Rozmiar:	26,8 KB
ID:	146165Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	510
Rozmiar:	17,8 KB
ID:	146166


    po prawej stronie będzie umywalka, prysznic, wc, a wanna pod oknem , a lewa strona jest cala pusta

    do Emi :jak już będziesz miała coś to wrzucaj focie

    pozdr

    piękna łazienka, u mnie również fachowiec ma problem jak zrobić narożniki zewnętrzne.ja za bardzo sie na tym nie znam wiec napisz mi proszę Mugatko czy w narożnikach jest również fuga?

    dziękuję za opowiedź



    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    Wstawiam też zbliżenie narożnika zewnętrznego, naprawdę da się to zrobić bez żadnych odprysków itp...
    Potrzeba tylko czasu i cierpliwości Na dowód fotka, może komuś to pomoże
    Przy okazji w okolicach Warszawy mogę polecić dobrego fachowca, uporał się z naszą łazienką perfekcyjnie !
    I po pracy tego Pana nawet nie musiałam myć płytek, zdjęcia są tuż po wyjściu naszego "majstra"



    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 06-11-2012 o 07:34

  19. #619
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pazmonka Zobacz post
    hej Dziewczynki
    ja rowniez zdecydowałam sie na na mugatki, są śliczne, ale chce połączyć to z płytkami drewnopodobnymi. ale nie mam pojęcia na jaki kolor pomalowac ściany, poniewaz ja nie jestem zwolenniczka kafli w całej lazience wobec tego będą tam gdzie są konieczne, czyli wanna brodzik , podłoga oraz przy umywalce. bardzo podobają mi sie szarości ktore widziałam np u Ciebie " Mugatko" ( masz piękną łazienkę) ale nie wiem czy u mnie taki kolor pasuje. dodam jeszcze że umywalka, szafki będą białe. a moze tapetę ? albo fototapetę z jakimś motywem
    Pazmonka... nie bardzo podoba mi się pomysł mieszania płytek drewnopodobnych z mugatami na powierzchniach pionowych (obudowa wanny)
    Ale to Twoja łazienka... Ty tu rządzisz ... co do koloru ścian to może zostaw to na koniec... po ułożeniu płytek... zrób foto jak już będzie podłoga i ściany i wtedy na pewno ktoś coś mądrego doradzi
    tapeta... fototapeta ... odpusciłabym sobie ale ja zawsze wolę mniej niż więcej ... więc chyba nie jestem dobrym doradcą

    Cytat Napisał Pazmonka Zobacz post
    piękna łazienka, u mnie również fachowiec ma problem jak zrobić narożniki zewnętrzne.ja za bardzo sie na tym nie znam wiec napisz mi proszę Mugatko czy w narożnikach jest również fuga? dziękuję za opowiedź
    Są szlifowane prawie na styk ale fuga jest ... około milimetra może ... ciężko to aż tak idealnie spasować żeby nie było fugi ...
    Tu mam jedno foto robocze, zobacz sobie


    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7752.jpg
Wyświetleń:	1000
Rozmiar:	75,6 KB
ID:	146188  
    Ostatnio edytowane przez mugatka ; 05-11-2012 o 00:13
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  20. #620

    Domyślnie

    Pazmonko, ja też nie jestem za wprowadzaniem do łazienki tapety ani przenoszeniem płytek drewnopodobnych na wannę. Zostawiłabym je tylko na podłodze

    Płytki są na tyle delikatne i neutralne, że lustro w ozdobnej ramie będzie jak najbardziej ok (Mnie zawsze najmocniej urzekają wnętrza z prostą bazą, ale ciekawymi dodatkami, które można dość łatwo zmienić w razie zmiany upodobań)

    Narożniki wbrew pozorom nie są takie straszne do wykonania - musicie sobie tylko tak wszystko wyliczyć żeby łączenie nie wypadło w miejscu fazy (u mugatki dobrze to widać).

Strona 31 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony