dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 47
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 923
  1. #621

    Domyślnie

    kurcze tyle się napisałam i skasowało mi się, ale jestem wściekła.

    Dziewczyny, bardzo dziękuje za Wasza opinię którą podzielam, potrzebowałam własnie tego by się w tym upewnić.
    ogólnie historia jest taka że bardzo podobały mi się mugaty ( ale wtedy nie wiedziałam jak sie nazywały ) i nie mogłam ich nigdzie znaleźć , zrezygnowana musiałam zacząć myśleć o czymś innym bo czas naglił wiec zamówiłam przez neta płytki drewnopodobne, ale w mojej głowie ciągle były białe cegiełki wiec pomimo że tamte miałam juz w domu ciągle myślałam o tych cudeńkach. no i znalazłam własnie tutaj na forum i byłąs niesamowicie szczęśliwa. ale miałam na głowie jeszcze męża, co mu powiedzieć jak go przekonać. płytek drewnopodobnych nie było można zwrócic więc obiecałam mężowi że coś wymyślę byle tylko zamówić moje mugatki. całą armaturę sanitarną mam w klasycznym stylu bo wtedy byłam już na takim etapie wiec tego nie zmienię, ale mugaty muszą być na ścianie. tylko co zrobić z tymi płytkami drewnopodobnymi? muszą byc w tej łazience, chociaz na podłodze, a może geberit by obudować tylko tymi płytkami, a wannę i prysznic ( 80/100 ) tak jak mówicie tylko mugatami.
    coś muszę wymyśleć, wiem ze ona nie bedzie tak piękna jak Twoja mugatko , ale i tak sie ciesze że mam te cegiełki. a z farba faktycznie się wstrzymam,
    Najgorsze jest to że jestem po opercaji i nie moge wchodzić po drabinie jeszcze przez jakieś 2 -3tygodnie , a wtedy będzie już "po ptokach"a lazienka jest u góry, a z wyobrażnia moja ciężko, wole zobaczyc w realu i wtedy coś zadecydować.


    Mugatko dziękuje za zdjecie narożników , jest idealne- zaraz wyśle do mojego fachowca.

  2. #622

    Domyślnie brązowa fuga i mugaty

    Dziewczyny
    wiem że połączenie mugatów z płytkami takimi jak ja mam zmienia zupełnie styl , ale może jakby zamiast białej fugi dac brązową( w kolorze płytek drewnopodobnych) to może trochę zjednoczy( przełamie ) te dwie zupełnie inne płytki. armaturę tak jak pisałam mam bardziej standardową to moze to nie będzie tak źle wyglądać, ponizej przesyłam linka z białymi cegiełkami (wiem ze to nie są mugaty) :

    http://muratordom.pl/lazienka/pomysl...,121_1680.html

    pozdr i dziękuje za odpowiedź.

  3. #623

    Domyślnie

    Oj nie, zupełnie nie szłabym w brązową fugę ale za to całkiem sensownie brzmi obudowanie geberitu brązowymi, a resztę mugatami Geberit powinien wyglądać lżej niż w mugatowym "ubranku" i ciekawie łączyć się z podłogą - jakby wyrastać z niej

  4. #624
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    za Dropką powtórzę - brązowa fuga niee. Za to podłoga w drewnopodobnych a wanna w mugatach będzie na pewno ok . A łączenie na rogach tak jak na fotce od Mugatki to tzw cięcie płytek "na ostro" czyli pod katem 45 st - wtedy żadnych listew itp pomiedzy nie trzeba, tylko delikatna fuga.

  5. #625

    Domyślnie

    dziękuje dziewczynki za podpowiedzi, jak widac po godzinie wpisu ( 01:30) ten problem nie daje mi spać. byłam już w łóżeczku ale ciągle o tym myślę i wróciłam do kompa dalej szukać. pomyślałam że połączenie płytek drewnopodobnych z mugatami będzie to połączenie stylu cegiełek z nowoczesnością i bez problemu znaje coś takiego , ale widzę że to twardy orzech do zgryzienia a w szczególności dla takiego laika jak ja. używałyście może jakiegoś programu do projektowania łazienek?
    pisząc o połączeniu nowoczesności myślałam o czymś takim:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page3

    a może:
    podłoga w drewnopodobnych , wanna w mugatach , a u góry tu gdzie Mugatka ma dookoła wanny chyba kamień tak ? ja bym dała drewnopodobne a na ścianę znowu mugaty?albo jeszcze pierwszy rząd drewnopodobne a już wyżej mugaty? układ wanny w łazience mam taki sam czyli wanna pod oknem od początku do końca , obok geberit obudowany drewnopodobnymi , a zaraz obok prysznic obudowany tylko mugatami.

    http://waszewnetrza.leroymerlin.pl/lazienka-na-poddaszu,1,4444,129855,129855,13808,Mugatka.html

    kurcze ale kombinuje jak koń pod górę. ale jaka widać ten mój mały problem nie daje mi spać. dziwne jest 01;54 a pokazuje że dodałam odpowiedź o 00:50. chyba mam już jakies zwidy. hehe pora iść już do łóżka.

    dziękuje Wam za wszystkie odpowiedzi, jestem bardzo wdzięczna.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 06-11-2012 o 06:39

  6. #626
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Pazmonko, ale dlaczego piszesz tu, skoro założyłaś sobie osobny wątek?

  7. #627

    Domyślnie

    hura!!! w końcu mogę iść spokojnie spać, będę miała na podłodze również Alaskę Mugat tylko muszę się do rana zastanowić czy Alaska Octogono z czarnymi kwadracikami czy Zola czarno białe. jak Wy sądzicie? ja raczej jestem za Octogono, Zola w układzie np szachownicy jest jak dla mnie zbyt szalona.
    Kurcze ale się cieszę, będę miała łazieneczkę taką jaka mi się naprawdę podoba.

    Ps przepraszam za zawracanie poprzednimi postami. a jednocześnie dziękuje, wasze opinie bardziej mnie zmobilizowały do tego by zrobic coś to mi się naprawdę podoba niż zrobić coś z czym bym się później męczyła.
    Wydałam dziś 35ziko na totka - nie wygrałam. no coż ale życie i tak jest wspaniałe, bo będę miała mugaty na podłodze. jupi.

    jak będę miała już jakieś foty to wrzucę.

    pozdr

  8. #628

    Domyślnie

    twierdzisz że mugaty to taniocha i tandeta?

  9. #629

    Domyślnie

    U mnie czarno-białe są w kuchni (ułożone w karo), a w mugatowej łazience oktagony. Wszystko jest co prawda jeszcze na bardzo wczesnym etapie, ale już widzę, że oktagony będą praktyczniejsze

    Fajnie, ze koncepcja zmieniła się na plus

  10. #630

    Domyślnie

    Dropku, dlaczego praktyczniejsze? Czy dlatego że mniej czarnego? Ja w łazience chcę właśnie szachownicę lub ułożone w caro, jeszcze sama nie wiem. Ale mnie trochę zmartwiłaś. Chociaż zdaję sobie sprawę, że są płytki na których mniej widać bród, ale co zrobię że biało-czarne tak mi się podobają. Trzeba cierpieć i sprzątać częściej.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  11. #631
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Pazmonka to cieszę się razem z Tobą dobrze że zrobisz łazienkę o jakiej marzysz, będzie cieszyć przez wiele lat
    Ja mało obiektywna jestem bo sama mam oktagony i jestem zadowolona z tego wyboru
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  12. #632

    Domyślnie

    też bardzo się cieszę! jupi. jeszcze od wczoraj podnieta ze mnie ze zeszła.
    Najchętniej tych drewnopodobnych na przedpokój też bym ich nie dala tylko np Zola, kurcze tylko czy mój mężuś to udźwignie, kolejną zmianę.
    może zrobię dzisiaj na obiad faszerowaną paprykę z ryżem i mielonym , to może zmięknie i zgodzi się na kolejną zmianę.he he
    kurcze, ale się nakręciłam.

  13. #633

    Domyślnie

    płytki zamówione i do łazienki do przedpokoju. nie znam słów by wyrazić swoją radość.

  14. #634
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pazmonka Zobacz post
    płytki zamówione i do łazienki do przedpokoju. nie znam słów by wyrazić swoją radość.
    Cytat Napisał Pazmonka Zobacz post
    płytki zamówione i do łazienki do przedpokoju. nie znam słów by wyrazić swoją radość.
    super na pewno będziesz zadowolona ja mam octagony ale matowe w łazience, kuchni, holu i wiatrołapie - i codziennie jak na nie patrze to się uśmiecham

    tutaj wersja łazienki mocno jeszcze robocza - ale jest plafon na suficie i szafka w trakcie obróbki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienkagora2.jpg
Wyświetleń:	1388
Rozmiar:	34,0 KB
ID:	146725  

  15. #635
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Kamilcia powtórzę się pięknie!!!!!!

    skąd ta szafka???

    i kiedy wreszcie założysz swój wątek???????????????
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  16. #636

    Domyślnie

    Kamilcia , mi też bardzo się podoba Twoja łazienka, a jaki jest metraż Twojej łazienki?jaki masz kolor ścian? ja wlaśnie mam dylemat, jaką szarość wybrać. czy bardzej w popiel czy ciemniejąszą. chciałabym żeby moja łazienka już byla na takim etapie jak Twoja.

  17. #637
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Marta dzięki szafka z giełdy - za 70 zł - sosnowa, wyszlifowana, przemalowana - jeszcze uchwyty musze wymienic i plecy dorobic, bo zniszczone były
    Wątku chyba nie założę - jakoś nie umiem się namówić

    Pazmonka u mnie jest jasniutki bardzo szary - z mieszalnika Fluggera. Nie chciałam zbyt ciemno. a jak mi się znudzi/pobrudzi to sobie kolor zmienię dodatki drobne będą w odcieniach różu. Metraż łazienki - sama nie wiem ostatecznie, bo przesuwaliśmy ściankę, ale cos ok 5-6 metrów, nie za wielki - jak i wszystkie pomieszczenia u nas, bo to połowa bliźniaka, a nie dom

  18. #638

    Domyślnie

    masz niezłe oko , skoro taką szafeczkę za 70zł wyhaczyłaś. wyglada zdecydowanie na drozszą.
    ja też kupiłam jasną szara farbę ,ale widziałam że większosć osób ma w ciemnej szarości.a ta farba jest specjalna do lazienek?bo widzę że nie będziesz miala(farba) stycznosci z wodą więc chyba nie ma takiej koniecznosci prawda?ja mam farbę z beckersa, ale mam wrażenie że jest jeszcze jaśniejsza niz tu na fotce:

    http://www.youshop.pl/beckers-farba-...5l-light-grey/

    i właśnie mam dylemata. mebelki mam białe

    ja też mam taką łazienkę około 5-6 metrów bo też nie mam domu tylko segment w szeregowcu i nie moglasm sie zdecydować czy kabinę czy tylko wanne więc wcisnełam jedno i drugie, troche ciasno, ale łazienka ma spełniać moje oczeikiwania a nie innych .hehe i dlatego boje sie że jak dam ciemny szary to jeszcze bardziej ją zmniejszy.

  19. #639
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Pazmonko u nas na giełdzie można czasem fajne rzeczy wynaleźć troche gratów już nasciagałam do domku teraz za zimno, więc dalsze polowanie odkładam do wiosny niestety.
    Myślę, że mój szary jest jeszcze jaśniejszy niż light grey - on jest naprawde bardzo jasniutki. ale light grey jest tez super - ja jak szukałam gotowych kolorów to nie widziałam go, dlatego mam z mieszalnika no i tez chciałam do łazienki lepsza - mam niby taką przeznaczoną do łazienek i kuchni. zobaczymy w praniu. W dolnej łazience mam prysznic i tam malowałam Beckersa satin blue - będę miała porównanie względem jakości

  20. #640
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Dziewczyny odesłałam swoje feralne i niedoszkliwione dekory i teraz muszę kupić kolejne 50szt remate quarter blanco. tylko nie bardzo wiem gdzie? Nie chcę się znowu nadziać podpowiedzcie gdzie kupowałyście swoje mugaty? Od razu mówię ze "Domek z bajki" też odpada. Drop u ciebie zdaje się jest całkiem inny dekor niż remate quarter? szukałam takiego obłego ale jakoś nie mogę nigdzie trafić na taki. Zdradzisz tajemnicę co to za dekor i gdzie go kupiłaś, może być na priv?

Strona 32 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony