dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 47
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 923
  1. #641
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    tutli a czemu Dom z bajki odpada ? Ja tam zamawiałam i nie było żadnych problemów ? (pytam z ciekawości)
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  2. #642
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Bo podobno straaasznie dłuuugo trzeba czekać

  3. #643
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Pazmonka a czemu ty się tak uparłaś na te drewnopodobne? Ewentualnie dałabym je tylko na podłogę a na ścianach już bym nie kombinowała. Płaska, długa płytka cegiełko podobna, bez fazowania ( tak jak w tej inspiracji) to jednak nie jest mugat. I z kamieniem na ścianach też chyba bym nie szalała bo za dużo tego wszystkiego będzie. Ale oczywiście to jest moje zdanie i nie wszystkim musi się podobać zawsze to samo.

  4. #644

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Dziewczyny odesłałam swoje feralne i niedoszkliwione dekory i teraz muszę kupić kolejne 50szt remate quarter blanco. tylko nie bardzo wiem gdzie? Nie chcę się znowu nadziać podpowiedzcie gdzie kupowałyście swoje mugaty? Od razu mówię ze "Domek z bajki" też odpada. Drop u ciebie zdaje się jest całkiem inny dekor niż remate quarter? szukałam takiego obłego ale jakoś nie mogę nigdzie trafić na taki. Zdradzisz tajemnicę co to za dekor i gdzie go kupiłaś, może być na priv?

    Nie , tylko nie na priv bo mnie też ten temat baaardzo interesuje, bo właśnie stoję przed wyborem miejsca zakupu płytek, ale boję się że będę miała ten sam problem co Ty. I już nie wiem gdzie kupić.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  5. #645
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    my zamawialiśmy tutaj Większych zastrzeżeń nie mamy, choć pewne obsunięcie w dostawie było oraz wymiana dekorów, bo mieli złe zdjęcie wstawione na sklepie...

  6. #646

    Domyślnie

    już mam moje płytki, teraz jestem zadowolona. jeśli jestescie z Trójmiasta to polecę sklep w którym ja kupiłam. ceny jak na allegro, a dostawa bardzo szybka. wczoraj pisałam Wam że jade zamówić, a dzisiaj juz odebrałam. działaja też w innych miastach , ale nie wiem jak tam wygląda z dostępnością i ceną.
    http://bokaro.pl/page/salony_lazienek

  7. #647

    Domyślnie

    do Tutli

    a już temat nieaktualny z tymi drewnopodobnymi. całe szczęscie .
    w poprzednich postach pisałam całą historię, ktora się szczęśliwie zakończyła.
    w skrócie : dziś odebrałam vives zola czarno białe i octagono w zamian za drewnopodobne.
    Ostatnio edytowane przez Pazmonka ; 08-11-2012 o 21:52

  8. #648

    Domyślnie

    Do Kamilcia:
    u Nas na gieldzie nie ma takich fajnych rzeczy, chociaz też bardzo lubie chodzić na dział tzn graciarnią to żadko coś wyszperam. za to na Jarmarku Dominikańskim jak jest w Gdańsku to można co nieco z takich fajniutkich rzeczy cos znaleźć.
    no ja jeszcze nie zadecydowałam, farbę mogę oddac jeszcze i może to jest najgorsze bo ciągle wymyślalm. hehe
    Sprzedawca w sklepie twierdzi że beckersa też może być i że farby lazienka kuchnia to pic na wode. mówi że musi byc lateksowa i to wszytsko. tak czy inaczej zadna z tych farb nie może miec bezpośredniego kontaktu z wodą, a u mnie nie bedzie miała. ale życie zweryfikuje , co jest prawdą.

  9. #649
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Pazmonko ale teraz to kazda farba lateksowa jest ja jednak pozostanę przy swoim zdaniu, ze nie każda się nada do łazienki czy kuchni i nie każda da się myć. Mam obecnie w kuchni fluggera z mieszalnika i jak czyszczę to się zmywa pochlapane, a nie pigment - kolor pozostaje ten sam. Poprzednio miałam Duluxa jakiś ciemniejszy kolor i farba ścierała się razem z zabrudzeniem - w efekcie ściana była w ciapy... a tez niby lateksowa - więc ... a sprzedawcy to często gadaja tak, zeby sprzedac akurat to co muszą Niemniej Beckersa zaryzykowałam, bo podobno dobry Poza tym - po to mam w łazienkach mało płytek, żeby sobie zmieniac wystrój m.in kolorem ścian

  10. #650
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pazmonka Zobacz post
    już mam moje płytki, teraz jestem zadowolona. jeśli jestescie z Trójmiasta to polecę sklep w którym ja kupiłam. ceny jak na allegro, a dostawa bardzo szybka. wczoraj pisałam Wam że jade zamówić, a dzisiaj juz odebrałam. działaja też w innych miastach , ale nie wiem jak tam wygląda z dostępnością i ceną.
    http://bokaro.pl/page/salony_lazienek
    to kiedy rusza płytkarz? no i co w efekcie stało się z tymi drewnopodobnymi?

  11. #651

    Domyślnie

    drwnopodobne leżakują sobie
    czekają na zwrot.muszę zaplacic 130zł za transport , trudno ale bynajmniej jestem zadowolona i problem mam z głowy.
    a nie ma juz farby akryowej? kurcze chyba zatrzymałam sie w czasie. może faktycznie masz racje z tą farbą.
    a sprzedawcy to też prawda, większość z nich się nie zna, albo wciskają byle żeby sprzedać.

    a kafelkarz już jest , wlasnie skończyl obudowe kominka, teraz robi toalete na dole,( własnie szukam fototapety) a w przyszłym tygodniu wchodzi na górę i pewnie skończy.

    Cytat Napisał Kamilcia Zobacz post
    to kiedy rusza płytkarz? no i co w efekcie stało się z tymi drewnopodobnymi?
    Ostatnio edytowane przez Pazmonka ; 08-11-2012 o 21:51

  12. #652

    Domyślnie

    Ja wszystkie płytki kupowałam w planetadom.pl.

    Ten duży brzuchaty dekor to Remate Blanco (zdjęcie katalogowe jest nieszczególnie udane - przekłamuje trochę kształt listwy). Nie mieli go na stronie, ale pani dość szybko sprowadziła.

    Nie pamiętam już niestety jak długi był czas oczekiwania... chyba niedługi
    Ogólnie byłam bardzo zadowolona z zakupu u nich.
    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 09-11-2012 o 08:47

  13. #653

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasiaC79 Zobacz post
    Dropku, dlaczego praktyczniejsze? Czy dlatego że mniej czarnego? Ja w łazience chcę właśnie szachownicę lub ułożone w caro, jeszcze sama nie wiem. Ale mnie trochę zmartwiłaś. Chociaż zdaję sobie sprawę, że są płytki na których mniej widać bród, ale co zrobię że biało-czarne tak mi się podobają. Trzeba cierpieć i sprzątać częściej.
    Tak, dokładnie z tego powodu
    Ale jakoś mam nadzieję będzie się dało z nimi żyć. Jak na razie wygląd na tyle rekompensuje mi konieczność trochę częstszego sprzątania, że nie żałuję wyboru

  14. #654
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    o dokładnie dropko jak mam swoje wymarzone to jakoś sprzątanie lepiej idzie

    co do farb - istnieją zapewne jeszcze akrylowe, ale te kolorowe, które ja testowałam/sprawdzałam to na wszystkich napisane, ze lateksowa
    Ostatnio edytowane przez Kamilcia ; 09-11-2012 o 18:57

  15. #655
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pazmonka Zobacz post
    do Tutli

    a już temat nieaktualny z tymi drewnopodobnymi. całe szczęscie .
    w poprzednich postach pisałam całą historię, ktora się szczęśliwie zakończyła.
    w skrócie : dziś odebrałam vives zola czarno białe i octagono w zamian za drewnopodobne.
    No i bardzo dobrze, że zmieniłaś zdanie To teraz czekamy na zdjęcia gotowej łazienki
    Ja aktualnie ma w łazience Beckersa lateksowego w satynie i jestem bardzo zadowolona. Zresztą reszta mieszkania też jest pomalowana tymi farbami i żadnych problemów z nimi nie ma. Ostatnio szorowałam swoje trawertynowe dekory w łazience szczotką i nachlapałam na ścianę - nic się nie działo z farbą, pięknie się zmywa i przez 4 lata nie straciła koloru. (mam jakiś odcień kawowy)

  16. #656
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Drop tylko jak wyświetlam w grafice google Remate blanco to cały czas są zdjęcia Remate quartera

  17. #657

    Domyślnie

    Faktycznie, nie jest łatwo go namierzyć

    Tutaj znalazłam te dekory dostępne od ręki (quartera też mają).
    Najlepiej byłoby chyba podzwonić po sklepach sprzedających mugaty i zapytać czy można też u nich dostać Remate Blano bez quarter w nazwie. Pamiętam, że parę razy spotkałam się z tym, że na stronie czegoś nie było, ale w razie potrzeby mogli sprowadzić właściwie wszystko od vivesa.

  18. #658
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Olus

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy ktoś ma do odsprzedania 3-4 szt. płytek Vives Zola? Może komuś zostały? Ewentualnie Vives Mugat, ale wolałabym te pierwsze. Chcę przekonać męża, ale najpierw musi je mieć w rękach. Będę wdzięczna za info!

  19. #659

  20. #660
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olus Zobacz post
    Czy ktoś ma do odsprzedania 3-4 szt. płytek Vives Zola? Może komuś zostały? Ewentualnie Vives Mugat, ale wolałabym te pierwsze. Chcę przekonać męża, ale najpierw musi je mieć w rękach. Będę wdzięczna za info!

    ja musiałabym sprawdzic, bo coś zostało, ale nie wiem ile - a na pewno warto sobie w zapasie tez kilka zostawić Za to oktagonów alaska mi zostało sporo

Strona 33 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony