dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 47
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 923
  1. #841
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    De Ela...a jak wygladają te płytki, bo cena rewelacyjna
    Wrzuć fotkę, jak się prezentują u Ciebie.

  2. #842

    Domyślnie

    Super sprawa, taki trochę vintage klimacik sie zrobił dzięki tym białym płytkom czy tam kaflom, zwał jak zwał

  3. #843

    Domyślnie

    no to prawie skończona łazienka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130913_114806.jpg
Wyświetleń:	1629
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	213677
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130913_114733.jpg
Wyświetleń:	1385
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	213678
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130913_114619.jpg
Wyświetleń:	1416
Rozmiar:	28,7 KB
ID:	213679

    i wersja z szarościami:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130920_163953.jpg
Wyświetleń:	1563
Rozmiar:	33,6 KB
ID:	213680

  4. #844
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Bardzo fajne połączenie.
    Kolor na ścienie - rewela

  5. #845
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

  6. #846
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gemma

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-174
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    W najbliższym czasie chciałabym zakupić mugaty białe i czarne, z czego potrzebuje większość czarnych i około 15 szt białych. Sklepy sprzedają pełne paczki,dlatego poszukuje osób ,które miałyby pojedyncze sztuki białych magnatów na sprzedaż.
    Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam

  7. #847

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilcia Zobacz post
    Dozownik szary z Casto - jak za ta cenę to sprawuje się super mam go może z dwa miesiące, nie wiem jak dalej - póki co nic się nie dzieje.

    Obrazki to rysunki pewnej bardzo zdolnej rysowniczki i scraperki - są genialne, naprawdę retro i ogromnie je lubię

    zbliżenie jednego:


    Kamilcia , czy ten dekor różni się odcieniem od płytki? Ja będę chciała w połysku.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  8. #848

    Domyślnie

    Witajcie, mam do sprzedania 3 kartony bialych mugatow - odbior osobisty w Warszawie lub Radomiu.
    Mam tez na zbyciu 2 kartony plytek podlogowych vives terrades grafito- odbior jw
    Wiecej informacji na prv

  9. #849
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Jak radzilibyście okafelkować ten geberit?
    Cały, czy tylko przód?

    Płytki cegiełki białe z casto 10&30cm.
    Kafle tylko w strefach mokrych.

    Ostatnio edytowane przez martaibartek ; 13-01-2014 o 13:21
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  10. #850
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    KasiaC79 pewnie już za późno ( nie zaglądałam na forum ) ale i odpowiem, może komuś innemu się przyda. Dekor nie różni się kolorem/odcieniem od cegiełek. Ale nie wiem, czy w przypadku mugatów ( czyli połysku ) też tak będzie.

    Marta ja bym boki też obłozyła płytką, a góra albo płytki albo półeczka jakaś

  11. #851

    Domyślnie

    Witam,
    czy ktoś może pomóc w kwestii koloru na ścianie? na stronie 19
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...giełki/page19
    jest cudna lazienka (krzysztoffff). Pisalam do tego forumowicza prywatnie, ale dawno już wykończona łazienka, stad i aktywności pewnie nie ma
    Jeśli ktoś z was wie jaki to kolor (symbol, marka farby) BARDZO PROSZĘ o NAMIARY To niby szary, ale jakiś wpadający w niebieski. świetnie się komponuje ze złoty lustrem jak widać. Jest dość określony i charakterny ten kolor.

    mój mail: [email protected]

  12. #852

    Domyślnie

    ok. Już nieaktualne. znalazłam.


    Cytat Napisał orson Zobacz post
    Witam,
    czy ktoś może pomóc w kwestii koloru na ścianie? na stronie 19
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...giełki/page19
    jest cudna lazienka (krzysztoffff). Pisalam do tego forumowicza prywatnie, ale dawno już wykończona łazienka, stad i aktywności pewnie nie ma
    Jeśli ktoś z was wie jaki to kolor (symbol, marka farby) BARDZO PROSZĘ o NAMIARY To niby szary, ale jakiś wpadający w niebieski. świetnie się komponuje ze złoty lustrem jak widać. Jest dość określony i charakterny ten kolor.

    mój mail: [email protected]

  13. #853
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Ma ktoś do odsprzedania 3m2 mugatów?

  14. #854

    Domyślnie

    Mam już położone Mugaty, z czego ogromnie się cieszę, ale dzisiaj szlag mnie trafił jak zobaczyłam ostatnią płytkę-dekor wykańczający. Wczoraj byłam na budowie, malowałam sobie spokojnie na górze, a pan płytkowy kładł je w dolnej łazience, było już późno jak skończyliśmy malować, spieszyliśmy się wychodząc , więc nie zobaczyłam łazienki i może dobrze, bo noc byłaby nie przespana... A więc nie podoba mi się jak górna część dekoru odstaje od ściany. Między ścianą a początkiem płytki jest 1 cm kleju i na ten 1 cm płytka odstaje, okropnie to wygląda. Myślę że możnaby ją przechylić przynajmniej o 5 - 7 mm w stronę ściany i zgubiłoby się tą wieeelką dziurę. Jak jest u Was w tym miejscu? Czy też tak macie ? da się to jakoś zatuszować fugą, lub zamalować tak żeby nie było widać tej odległości? Wydaje mi się że pan kafelkowy trochę przesadził z tym 1 cm. A mógł zawołać mnie i spytać, ehhh . Proszę pomóżcie, bo on w poniedziałek przyjdzie i będzie dalej kładł a ja nie wiem co robić z tym, nie jestem z tych co czepiają się najmniejszego szczegółu, ale to mnie razi. Nie wiem, czy zrywać, czy kłaść dalej i jakoś nie będzie tego widać?

    na zdjęciach mniej to widać, ale naprawdę jest tam dobry 1 cm.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0703.JPG
Wyświetleń:	879
Rozmiar:	31,0 KB
ID:	241584Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0704.JPG
Wyświetleń:	742
Rozmiar:	26,3 KB
ID:	241585

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0706.JPG
Wyświetleń:	673
Rozmiar:	26,3 KB
ID:	241586
    Ostatnio edytowane przez KasiaC79 ; 08-02-2014 o 17:24
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  15. #855

    Domyślnie

    Kasiu, kategorycznie domagaj się, żeby pan to poprawił - tak nie może to wyglądać. Jeśli klej już musi być widoczny między dekorem a ścianą (chociaż ja się upieram, że wcale nie musi), to niech przynajmniej położy cieńszą warstwę i pokryje klejem cały dekor, a nie tylko takie packi na środku. Jeśli będzie to cienka, ale jednolita warstewka kleju, to zamalujesz na kolor ściany i nie będzie się odróżniać. Przy okazji poszukaj w sieci sposobów wykończenia narożników, bo to ponoć trudne przy mugatach, a jeśli pan ma problem z dekorem, to może zupełnie polec na narożnikach. Na pewno nie daj sobie wmówić, że jedyna metoda to plastikowa listwa narożna.

  16. #856

    Domyślnie

    Barbe-cue Dziękuję Ci za odpowiedź. Ogólnie to łazienka jest prosta, rogi 4 tylko wklęsłe - wypukłych brak, więc ten problem odchodzi. Kafelki już położone, moim zdaniem nieźle (może być), ale tym dekorem to mnie po prostu zwalił z nóg. Też tak myślę że gdyby położyć cieńszą warstwę na całej płytce a nie tylko placek, i górną część płytki docisnął do ściany to byłoby ok. Listwom plastikowym mówię stanowcze nie . Muszę się zebrać w sobie i jakoś delikatnie to Panu przetłumaczyć że trochę ma do zerwania niestety. No nie myślałam że wpadnie mu taki kretyński pomysł do głowy. Już zgłupiałam w pewnym momencie że może to ja jestem jakaś dziwna i czepiam się takiego szczegółu? Że może tak to powinno wyglądać , a tylko mnie się to nie podoba?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  17. #857

    Domyślnie

    Kasiu, najpierw może spytaj pana, jaki w ogóle ma pomysł na ukrycie tych dziur, bo chyba coś musi z tym zrobić - nie wyobrażam sobie, żeby miał zostawić takie dziury albo łatać je centymetrową fugą. Też mam w łazience górne dekory (tyle że nie przy mugatach) i szczerze mówiąc, nawet nie zwróciłam uwagi, co jest między nimi a ścianą, a to oznacza, że zrobione jest dobrze, bo w przeciwnym razie na pewno bym wyłapała . Aż się jutro przyjrzę, czy dekor jest dociśnięty do ściany, czy też może widać warstwę kleju (i jak grubą). Jak chcesz to cyknę fotkę poglądową, może to jakoś panu rozjaśni w głowie.

    Brak narożników wypukłych - duże ufff . Przy mugatach ponoć to zawsze dość problematyczne.
    Ostatnio edytowane przez barbe-cue ; 08-02-2014 o 20:41

  18. #858

    Domyślnie

    Kasiu, faktycznie coś tu chyba jest nie tak. Sprawdziłam swoje dekory - są tuż przy ścianie, no może prawie, ale fugę mamy dosłownie na milimetr.

    Dużo pan płytkarz położył tych dekorów? Macie na tyle, żeby ewentualnie zrobić to od nowa?

    Jeśli nie, myślę, że chyba dałoby się to zgubić. Nie znam się, ale może szpachla + farba w kolorze płytek?

    Zastanawiam się tylko dlaczego tak obficie potraktował ten fragment klejem. Na zdjęciach wygląda na to, że pod resztą mugatów nie ma tak grubej warstwy.

  19. #859
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    No Pan jest MISZCZEM świata i okolic !!!
    Pogonić dziada !
    Nie trzeba być glazurnikiem, zeby zauważyć, ze jest coś nie halo.
    A co z tą dziurą dekor - ściana ?
    Planujecie tam dac boazerię czy gustowny silikon..a może pianke montażową ?
    Każ zrywać i niech dociska do ściany i pod zadnym pozorem nie płać, dopóki nie poprawi.

    No to Ja żem sie zdenerwowała na noc...

  20. #860
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Kasiu Pan ewidentnie pokombinował i przekombinował...u mnie jest to równiutko z resztą płytek.... płytki odstają około 1 mm, cienka warstwa kleju na całej płytce i tyle... zapytaj może co Pan miał na myśli robiąc takie cudactwo ... bo to ciekawe...
    Ja bym kazała poprawiać ...
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

Strona 43 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony