dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 47
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 923
  1. #861
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Kasiu, domyslam sie co autor mial na mysli, ale nie powinno to tak wygladac. Koniecznie poprawiaj i sie nie przejmuj .

    Na zdjeciu skrajnie po prawej stronie zobacz, jak to wygladalo u mnie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0576.jpg
Wyświetleń:	2067
Rozmiar:	103,3 KB
ID:	241805
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  2. #862

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny za rady i zdjęcie. Bo cały dzień wczoraj i dzisiaj zepsuty przez to mam. Dekorów około 10 szt położonych, ale cóż, jak się nie uda oderwać bez uszczerbku, to domówię jeszcze kilka szt, bo mieliśmy wyliczone tylko z lekkim zapasem, więc jakby co ... to braknie, ale wolę domówić niż miałoby tak zostać. No trzebaby chyba stać cały dzień i pilnować wszystkiego.
    Marimag rozbawiłaś mnie. Wiesz, sama nie wiedziałam co mam sobie z tą dziurą(dziurami w sumie bo pomiędzy wszystkimi dekorami takie są) zrobić, ale teraz mi wpadł pomysł - bratki sobie tam posadzę. Będę miała niepowtarzalną łazienkę . Meliskę na noc wypij i już się nie nerwuj, bo będę wyrzuty sumienia mieć.
    Wogóle to Pan kafelkowy jest bardzo miłym i grzecznym człowiekiem, i wolałabym nie musieć mu zwracać uwagi, bo serca też do tego nie mam, ale nie ma wyjścia. Pan kładąc te dekory najwyraźniej był już głodny i myślał chyba o plackach. Odetchnę z ulgą jak to wszystko się skończy.

    Yokasta, dzięki za zdjęcie. Widzę że Twój dekor zupełnie przylega do ściany więc jednak się da. Ja już myślałam żeby go trochę skrzywić górną krawędzią, nie byłoby to jakoś widoczne i nie byłoby przerwy między ścianą a dekorem. Ale wydaje mi się że on resztę płytek przykleił chyba też większą ilością kleju niż Twoje są. Z tego wynika że albo mnie nie lubi i chciał mi pomniejszyć łazienkę , albo mnie lubi i nie chciał żeby mi płytki odpadły . Dobra, idę spać bo już bredzę.
    Dzięki.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  3. #863
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Mój glazurnik na pewno nie chciał, żeby płytki odpadły bo to mój tato . Sama też kleiłam, jest tak "akurat" kleju, to stosunkowo małe płytki jednak.

    Poprawiaj i się nie stresuj, szkoda takimi pierdołami .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  4. #864
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Kasiu, bratki ?
    Toż to taki wawóz, ze nic nie będzie równie pieknie konweniowało z dekorkami, jak angielski zywopłot z bukszpanów.
    W chude lata, mozesz posiac zboże, a na wielkanoc rzeżuchę
    Pan może i miły, ale za dużo mysli.
    Filozof Ci sie trafił

  5. #865
    Banned
    CARe***

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-609
    Posty
    13

    Domyślnie

    Kolekcja Metro:




    Wymiar 20x59,2


    Wymiar 10x59,2

    Ostatnio edytowane przez CARe*** ; 13-02-2014 o 21:32

  6. #866
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    asia480

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    mam ok 8m takich plytek to sprzedania, prosze o kontakt jesli ktos bedzie zainteresowany

  7. #867
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    batoniks

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    83-047
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał emi601 Zobacz post
    ja do górnej łaźni kupowałam prostokątne Rako w ciemno przez internet
    ale moje są duże 20x50.
    i też mam ułożone "w cegiełkę"
    to były jednyne sensowne matowe białe płytki dostepne gdziekolwiek.
    Piękne! Czy można wiedzieć jak się nazywają te płytki?

  8. #868

    Domyślnie

    Cytat Napisał batoniks Zobacz post
    Piękne! Czy można wiedzieć jak się nazywają te płytki?
    troszkę skłamałam co do wymiarów, musiało mi się coś pomylić jak pisałam, one są 20x40 cm, są to płytki Rako obiektowe z serii Color One i kupowałam je z tej strony http://www.plytki123.pl/index.php/pl...iana-c-149_150
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  9. #869
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    batoniks

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    83-047
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał emi601 Zobacz post
    troszkę skłamałam co do wymiarów, musiało mi się coś pomylić jak pisałam, one są 20x40 cm, są to płytki Rako obiektowe z serii Color One i kupowałam je z tej strony http://www.plytki123.pl/index.php/pl...iana-c-149_150
    A jak one jakościowo,bo mąż ma wątpliwości.Bardzo mi się podobają,też szukam do łazienki matowej dużej cegiełki,a u ciebie wygląda pięknie.
    P.S Widzę,że u nas ten sam kod pocztowy

  10. #870

    Domyślnie

    jeśli chodzi o prostość i trzymanie wymiarów to pan kafelkarz nie miał zastrzeżeń, dobrze się cieły i w ogóle. Jak dużą płytkę to nie było się do czego przyczepić. Natomiast moje sokole oko wyłpało kilka płytek z małymi wadami, jakies małe wgłębienie wielkości łebka od szpilki , mała wypukła kropka ale jakichś ewidentnych rzucających się w oczy skaz nie wyłapałam a te małe mi zupełnie nie przeszkadzały, wiekszość była widoczna z bardzo bliska i pod określonym kątem więc się nimi nie przejmowałam. Zapewne pewna liczba skaz jest dozowlona, i wszystko jest w zgodzie z jakimiś normami jakości. Dla mnie najważniejsza była ich wielkość i mat, a mat jest bardzo ładny
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  11. #871
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mamjakta

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    rawicz
    Kod pocztowy
    63-900
    Posty
    5

    Domyślnie

    Hej, Czytam właśnie Wasze rozterki cegiełkowe Ja zdecydowałam się na nowe cegiełki z firmy Paradyż o nazwie Tamoe. Są śliczne, mocno frezowane i do tego w różnych kolorach i rozmiarach. Ktoś pytał o bardziej podłużną cegiełkę. Paradyż też ma taką podłużną w rozmiarze 10x30cm! Tutaj można zobaczyć kolekcję: http://jakdwiekroplewody.pl/biala-szkliwiona-cegielka/ Płyteczki były proste i szkliwo było ładnie wylane - żadnych zastrzeżeń. Naprawdę polecam! jak moja łazienka będzie skończona to pokażę fotki Pozdrawiam wszystkich miłośników cegiełki.

  12. #872
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar maggs1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Stalowa Wola
    Posty
    292

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś może mi doradzić białą fugę do mugatów? Kupiliśmy mapei i właśnie fachowiec ją wyskrobuje, bo jest sporo ciemniejsza od płytek. Bardzo proszę - dajcie namiary na bielszy odcień bieli - czas nagli. pozdrawiam

  13. #873
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar fenna
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    6

    Domyślnie

    Stegu ma w swojej ofercie takie cegiełki - tu są przykłądy jak wygląda taka ich cegła na ścianie. Aczkolwiek nie jestem pewna czy nadają się do łazienki.
    To już musisz sprawdzić na stronie producenta.
    http://galeria-wnetrz.pl/wnetrza-ins...na-sciane.html
    Ta modna łazienka będzie kiedyś moja!

  14. #874
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Co myślicie o płytkach przypominających kafle w nowoczesnej kuchni?Pasują? Wrzucam kilka połączeń tych płytek z kuchnią nowoczesną. Do tych angielskich pasują idealnie ale do nowoczesnych też całkiem całkiem. Wydaje mi się, że takie pyłki nieco ocieplają dość zimny nowoczesny styl...ale może to się jednak gryzie co myślicie? Moja kuchnia będzie najprawdopodobniej ostatecznie cała biała, lakier połysk ale chcę do tego drewnopodobny lub drewniany blat żeby właśnie ocieplić. Dodatki też będą cieplejsze - jakieś beże, brudny róż, wiklinowe koszyki...beżowe zasłonki i chcę mieć pomiędzy szafkami czarną szynę z IKEA do wieszania ziół itp...karnisze też będą prawdopodobnie czarne metalowe...a i jeszcze jedno czy do takich płytek pasuje niezabudowana lodówka? Bo mi się tak średnio podoba zabudowana lodówka....taka szafa się z tego robi...i wolę mieć wolno-stojącą szarą/metalową...no wiecie na pewno o jaki kolor mi chodzi

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	innerstads4.jpg
Wyświetleń:	933
Rozmiar:	62,1 KB
ID:	245558

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	000000001.jpg
Wyświetleń:	836
Rozmiar:	69,0 KB
ID:	245559

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biała-kuchnia.jpg
Wyświetleń:	759
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	245560

  15. #875
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    w tym wątku były prezentowane kuchnie z cegielkami.
    np. uzytkowniczki efka4, muskovado, indigo

  16. #876
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    danazu

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Was. Jestem tu nowa i niestety dotychczas nie znalazłam interesującej mnie informacji więc może Wy mi pomożecie. Interesuje mnie koszt położenia takiej glazury za m2. Dokładnie ja wybrałam TAMOE Paradyż. Czy możecie udzielić mi takiej informacji? Z góry wielkie dzięki.

  17. #877
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mar.sz

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    78

    Domyślnie

    Mam pytanie. Orientujecie się czy można dostać w Poznaniu płytki Vives Mugat ?

  18. #878

    Domyślnie

    Nie wiem czy można w Poznaniu, ale pewnie tak .
    Ja mam zamiar kupić płytki w Dzierżoniowie (kontakt przez mail i tel.), a mieszkam w Wawie - różnica w cenie diametralna (oglądałam na żywo), nawet po dodaniu transportu (a i tak z Wawy musiałabym je czymś zawieźć na budowę), zostanie mi SPORO w kieszeni. Tylko, ze ja będę zamawiać Equipe Ceramicas - METRO (z wyglądu jak Mugaty - porównywałam w sklepie) ze względu na większy wybór w :
    1. kolorze (kupuję szare i czerwone oraz dekory), i
    2. formatach (są różne, naprawdę , 7,5 x 15, 10 x 20, 10 x 10 , 10 x 30 i inne) .
    Cenowo może trochę droższe, ale jakoś bardziej mi pasują

  19. #879

    Domyślnie

    Świetny pomysł na ozdobienie ścian kuchennych! Chyba sama zastanowię się nad remontem
    Zapraszam na stronę: http://standart.com.pl/

  20. #880
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jo--anna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    123

    Domyślnie

    Witam,
    czy te listwy wykończeniowe da się kupić poniżej 10zł za sztukę?
    Ostatnio edytowane przez jo--anna ; 21-08-2014 o 21:00

Strona 44 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony