dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 47
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 923
  1. #881

    Domyślnie

    Najtańsze jakie są kosztują 10,07 zł - kolekcja Paradyża Mitte Bianco.

  2. #882
    Banned
    Konevka

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Piotrów
    Kod pocztowy
    09-500
    Posty
    66

    Domyślnie

    Takie płytki są ogólnodostępne nawet w supermarketach budowlanych.

  3. #883

    Domyślnie

    Pilnie potrzebuję porady...

    Dzisiaj kladziemy plytki w pasie nad blatem w kuchni (Vives Mugat Blanco).

    W kuchni nie mamy drzwi, jest otwarte przejscie, ktore planowalismy pozostawic bez futryny.
    Jak rozwiazac polozenie plytek w tym miejscu i ladnie je wykonczyc w miejscu, gdzie lacza sie z przejsciem?

    Dwie sprawy:
    - plytki beda "w cegielke", wiec w tym miejscu zakoncza sie plytka z faza i polowa plytki juz bez fazy bocznej...
    - jak w ogole wykonczyc bok plytek, ktory nie jest juz ladny i elegancki?

    Zastanawialam sie nad listwa drewniana (w kolorze blatu i parapetow, debowe olejowane), poza tym nie mam innych pomyslow...

    Albo wykonczenie tej sciany w cegielke, ale bez ciecia plytek, czyli:
    |___|___|___|
    ....|___|___|
    |___|___|___|
    ....|___|___|

    Wtedy odpada problem nr 1 (czyli cieta plytka na zakonczeniu sciany), nadal trzeba ja jakos ladnie wykonczyc z boku...

    Macie moze jakies fotki, jak to zostalo rozwiazane u Was?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1111.jpg
Wyświetleń:	789
Rozmiar:	59,2 KB
ID:	285450   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia222.jpg
Wyświetleń:	554
Rozmiar:	28,1 KB
ID:	285451  

  4. #884

  5. #885

    Domyślnie

    No to pozamiatane... Kafelkarz polaczyl 2 x 1/4 plytki (konce) w jedna calosc, niestety widac to laczenie, ale co zrobic. Nie bede rozpaczac. Tak samo z gniazdkami, widze, ze wiekszosc ma gniazdka piekne osadzone w pojedynczej plytce, a u nas brzydko wyszly na laczeniach. Przezyjemy Sa gorsze rzeczy w zyciu!

    Mam jednak kolejne pytanie- jakie gniazdka kupowaliscie do Mugatow? Co najladniej pasuje kolorystycznie i stylem i nie rujnuje kieszeni?

  6. #886

    Domyślnie

    Pytanie do Was : ) w sprawie ładnego wykończenia mugatów przy oknie. Wiadomo idą w cegiełkę i tym samym jedna płytka jest cięta na pół. Czym zamalowałyście/ jak zaprawiłyście tę pomarańczową stronę?

    Próbowałam to pomalować farbką ale nie za ładnie to wygląda :? Będę wdzięczna za info jak wybrnęłyście

  7. #887

    Domyślnie

    Hej dziewczynki, mam kuchnie z ikea - kremowa:
    http://babatuhome.blogspot.com/2014/...hnia-mamy.html
    i zastanwiam sie ktory kolor plytek wybrac...czy biale, o ktorych wszyscy tu piszecie czy te kremowe- vanilla... czy ktos ma moze u siebie mugat vanilla? czy sa mocno "zoltawe" czy tez to taki krem, zlamana biel..? bede wdzieczna za pomoc!!!

  8. #888
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    stanleyek

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-540
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam!
    Zarejestrowałem się na forum, żeby właśnie napisać w tym temacie.
    Znalazłem płytki Mugat drugiego gatunku w cenie 47,50 m2.
    Myślicie, że się opłaca? Nie potrzebuję tego dużo, ale przy takiej cenie rozważam szersze wykorzystanie takiej płytki w mieszkaniu.

    PS Zdaje się, że temat martwy
    Ostatnio edytowane przez stanleyek ; 21-11-2014 o 00:11 Powód: bieda

  9. #889

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0709.jpg
Wyświetleń:	983
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	293005Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0707.jpg
Wyświetleń:	1005
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	293006Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0710.jpg
Wyświetleń:	902
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	293007 Kolejna łazienka w Mugatach, prawie skończona. Został montaz kabiny ,ktora niestety ma wybrakowany profil przyścienny i czekamy na wymianę.

  10. #890

    Domyślnie

    Trochę późno, ale może komuś się jeszcze przyda. Oto moje wykończenie pasa roboczego. Zagruntowane i pomalowane farbą. (ściana trochę przybrudzona od kwitnącej bazylii )


    A tutaj gniazdka, na łączeniu płytek, bo najbezpieczniej i w dodatku chcieliśmy podwójne. najprostsze Schneider Anya, jak w całym mieszkaniu.

  11. #891

    Domyślnie

    teraz płytki cegiełki sa po 49 zł w leroy merlin w 1 gatunku. A kiedyś widziałam w 2 gat w obi po 29 zł

  12. #892

    Domyślnie

    Cytat Napisał malinam Zobacz post
    Trochę późno, ale może komuś się jeszcze przyda. Oto moje wykończenie pasa roboczego. Zagruntowane i pomalowane farbą. (ściana trochę przybrudzona od kwitnącej bazylii )


    A tutaj gniazdka, na łączeniu płytek, bo najbezpieczniej i w dodatku chcieliśmy podwójne. najprostsze Schneider Anya, jak w całym mieszkaniu.
    Super efekt moim zdaniem Możesz przybliżyć jakie to są dokładnie płytki i czym pomalowane, żeby uzyskać taki efekt lekkiego połysku?

  13. #893
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    stanleyek

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-540
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał makartaka Zobacz post
    teraz płytki cegiełki sa po 49 zł w leroy merlin w 1 gatunku. A kiedyś widziałam w 2 gat w obi po 29 zł
    No właśnie tylko te z Leroy to kto produkuje? Słyszałem opinie, że dość mocno odstają od np. Vives Mugat.
    Muszę się przejść porównać.
    Dam znać co z tego wyszło.

  14. #894

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziemniaki.grillowe Zobacz post
    Super efekt moim zdaniem Możesz przybliżyć jakie to są dokładnie płytki i czym pomalowane, żeby uzyskać taki efekt lekkiego połysku?
    Dziękuję To są płytki vives zola blanco mate, mają dokładnie te same wymiary co mugaty, ale są matowe.

  15. #895
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    modliszka84

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    12

    Domyślnie

    A ja szukam takich płytek cegiełek ale w kolorze czarnym matowym lub grafit - czy ktoś mi coś może podpowiedzieć ?

  16. #896

    Domyślnie

    Cytat Napisał modliszka84 Zobacz post
    A ja szukam takich płytek cegiełek ale w kolorze czarnym matowym lub grafit - czy ktoś mi coś może podpowiedzieć ?
    vives zola negro mate - mam białe polecam
    http://www.ceneo.pl/18020460

  17. #897
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    modliszka84

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    12

    Domyślnie

    Zamawiacie te płytki przez internet? Czy szukaliscie stacjonarnych sklepów?

  18. #898

    Domyślnie

    Znalazłam stacjonarnie sklep, który miał próbnik i sprowadził na zamówienie. Szukałam odpowiedniej bieli, żeby ani płytki, ani kuchnia nie wyglądały 'żółtawo'.

  19. #899

    Question

    Witajcie!

    Pierwsze co ląduję u Was z pytaniem. Błagam pomóżcie!

    Będziemy niedługo kładli w kuchni płytki cegiełki z Paradyża. Naoglądaliśmy się zdjęć i stwierdziliśmy, że chcemy tak pięknie osadzone w płytkach kontakty jak Wasze! Przewertowałam ten wątek na dziesiątą stronę i nadal nie wiem. Wiem tylko, że można oddać do wycięcia otworu wodą.

    Jakiej firmy są kontakty, które można tak osadzić wewnątrz płytki?
    I co w razie gdyby się coś w nim popsuło: kucie płytki?
    W jaki sposób osadzaliście kontakty? Tzn. najpierw pociągnąć instalację, później martwić się gdzie dokładnie będzie kontakt? Akurat to ma nam kto zrobić, ale wolę wiedzieć wcześniej

    Baaaardzo Was proszę, głównie o namiar na te kontakty - w sklepie nam powiedzieli, że nie ma szans znaleźć czegoś takiego i najlepiej zamontować zwykły na płytkę :/

  20. #900
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Robiąc czystki na komputerze i trafiłam na fotki listw górnych vives remate quarter.
    Wrzucam , może komus sie przydadzą.Pare lat temu, listwy vives quarter mocno różniły sie odcieniem bieli od cegiełek mugat blanco.
    Na szczęście producent sie postarał i dzis remate quarter jest tak biała jak mugat.
    Poniżej mugaty z listwami z przed paru lat i przyłożona listwa z przed roku:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives quarter remate.JPG
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	311317

    A tu listwa vives remate rivoli i cokół dolny vives zocalo rivoli
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives rivoli remate.JPG
Wyświetleń:	348
Rozmiar:	74,8 KB
ID:	311318
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

Strona 45 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony