dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 46 z 47
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 923
  1. #901
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mr&Ms

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    11

    Domyślnie

    witam,

    Stosunkowo późno trafiłam na to forum poszukując białej błyszczącej cegiełki, płytki już położone a oto jak się prezentuje Tamoe z Paradyża (co prawda w II gatunku, ale oprócz płytkarza nikt tego nie zauważa) a cena atrakcyjna Załącznik 324887Załącznik 324887
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150719_004.jpg
Wyświetleń:	575
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	324888  
    Ostatnio edytowane przez Mr&Ms ; 20-07-2015 o 20:06

  2. #902

    Domyślnie

    Pomocy! Kładziemy z narzeczonym w łazience płytki tamoe bianco paradyża. Mamy problem z łączeniem tych płytek na narożnikach... wymyśliliśmy, aby pan kładący płytki ścinał je pod kątem 45 st. - nie chcemy listew, ale okazało się, że będą się uszczerbiać... co robić? przejrzeliśmy mnóstwo zdjeć z "cegiełkami" i widzieliśmy, że na narożnikach też się je kładzie... Pomocy!

  3. #903

    Domyślnie

    Problem w tym, że kładziemy je na tzw. mijankę i pojawiłby się problem cięcia plytek "w środku" ściany... tzn. nie przy krawędzi, tylko dalej, aby móc zachować ta całą mijankę... dlatego to cięcie pod kątem 45 st. musi być niestety...

  4. #904
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mr&Ms

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    11

    Domyślnie

    My mamy płytki cięte normalnie a w kątach będzie najprawdopodobniej silikonKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150719_003.jpg
Wyświetleń:	683
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	330428

  5. #905

    Domyślnie

    Nam właśnie "fachowcy" położyli mugaty w kuchni i to, co zrobili na zewnętrznym narożniku przechodzi ludzkie pojęcie. Byle jak, nie próbowali nawet przyciąć płytki, żeby się schodziła zostawili przekrój płytki na wierzchu. Jesteśmy załamani, będzie trzeba skuć i położyć od nowa. Czy Twój fachowiec jest może z Warszawy albo okolic? Potrzebujemy kogoś solidnego i dokładnego.

  6. #906

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    I jeszcze jedno zdjecie


    Uploaded with ImageShack.us
    Pytanie o fachowca było do mugatki, myślałam, że odpowiedź pojawi się bezpośrednio pod postem.

  7. #907

    Domyślnie

    Ale gdyby ktoś znał solidnego fachowca z Warszawy lub okolic, to jestem w pilnej potrzebie. Solidnego tzn. dokładnego i starannego.

  8. #908
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Gdyby ktoś chciał kupić białe cegiełki mugaty z Vivesa to chętnie odsprzedam po 70zł za m2. Zostało mi 14 metrów kwadratowych, białych, szkliwionych cegiełek 10x20cm Mugat Blanco. Ostatecznie zrezygnowałam z kładzenia ich w łazience. Zapakowane są wszystkie w oryginalne kartony. Chętnych proszę o kontakt na priv.

  9. #909

    Domyślnie

    Poszukując płytek natrafiłam na takie cegiełki:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EVOLUTION-1000015425.jpg
Wyświetleń:	449
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	334819 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EVOLUTION-1000015426.jpg
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	334820 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EVOLUTION-1000015428.jpg
Wyświetleń:	376
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	334821

    EQUIPE CERAMICAS EVOLUTION
    Może komuś się spodobają.

  10. #910

    Domyślnie

    wyglądają fajnie, ale chyba bałabym się czyszczenie tego. Szczególnie te z pierwszej fotki, w kuchni mogą się nie sprawdzić. Jeśli sporo się gotuje, chyba bym nie ryzykowała.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  11. #911

    Domyślnie

    Racja, w kuchni mogą być problematyczne. Ale jest to coś innego, alternatywa dla mugatów na przykład.

  12. #912

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    Wstawiam też zbliżenie narożnika zewnętrznego, naprawdę da się to zrobić bez żadnych odprysków itp...
    Potrzeba tylko czasu i cierpliwości Na dowód fotka, może komuś to pomoże
    Przy okazji w okolicach Warszawy mogę polecić dobrego fachowca, uporał się z naszą łazienką perfekcyjnie !
    I po pracy tego Pana nawet nie musiałam myć płytek, zdjęcia są tuż po wyjściu naszego "majstra"



    Uploaded with ImageShack.us
    Poproszę o namiar na tego fachowca !!!!! Bardzo bardzo bardzo sms em żeby było szybciej 607 94 02 94

  13. #913
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ala Mądrala

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i błagam ratujcie ...
    czytam Was od kiedy się buduję, czyli 2,5r - nadszedł czas na wykończenie wnętrz i zaczęło sie

    Od kilku dni szukam kwadratowych płytek typu cegiełki do łazienki......... z marnym skutkiem!
    Łazienka ma być w stylu nowoczesnym,
    a te płytki stanowić mają główna jej ozdobę i położone jako dekor i w małej ilości..
    także mogę zaszaleć z ceną... ale wolałabym nie przekroczyć kwoty 200zł/m2

    Co znalazłam?
    • tubądzin, zień piccadilly - 15x15cm - ale na żywo na wystawce wydawały mi się takie hmmm płaskie? słaby efekt 3D? bardziej retro?!
      nie wiem z czego to wrażenie wynika, bo na stronie producenta prezentowane są w nowoczesnej łazience
    paradyż tamoe - bardziej styl retro, niz nowoczesny, wrażenia jak wyżej - pięknie by wyglądały w łazience retro, ale nie w nowoczesnej, surowej

    pomóżcie, bo już głupieję.. a może szukam czegoś, czego nie ma?
    mogą być formaty 15x15 lub 20x20, białe, z głębokim frezem najlepiej, grube, aby uzyskać efekt 3D

  14. #914
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    To jakie mają w.koncu być?
    Kwadratowe czy cegiełki bo jedno raczej wyklucza drugie.
    Może wklej jakieś zdjęcie żeby zilustrować.to o czym piszesz.

  15. #915
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ala Mądrala

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    To jakie mają w.koncu być?
    Kwadratowe czy cegiełki bo jedno raczej wyklucza drugie.
    Może wklej jakieś zdjęcie żeby zilustrować.to o czym piszesz.
    Dziękuję Ci za odpowiedź.
    Kwadratowe mają być, z głębokim frezem, żeby był widoczny efekt 3D

    (taki ze mnie "znawca", że myślałam, że nazwa "cegiełki" odnosi się również do tych kwadratowych, ze względu na kształty, przepraszam

    Skłaniam się coraz bardziej ku płytkom m.zienia piccadilly 15x15 białym,
    widziałam je na żywo w hurtowni w kolorze piaskowym, może dlatego nie zrobiły na mnie wrażenia, może były źle położone - nie wiem
    na wszystkich zdj w google, projektach, realizacji w watku ŁAZIENKI NASZE!!! mi się podobały

    ale może jest coś jeszcze w tym stylu, w kwadracie, pasującego do nowoczesnej?
    Chciałabym takie płytki o ostrych kształtach (nie wiem czy jasno się wyrażam) - żeby ten kwadrat w śrdoku był wypukły, "kanciaty"
    Ale pewnie szukam czegoś czego nie ma cos czuję..

    w cermagu widziałam plytki z serii UP! bend lub optic (są niestety w całkowicie innych kształtach) - one mocno odstawały od ściany,
    ale te to nie na moja kieszeń 32zł/szt

    PODSUMOWUJĄC: Piccadilly Zienia mi odpowiadają, tylko wydaja mi się być zbyt "płaskie",
    mogłyby bardziej odstawać od ściany, być grubsze, takich szukam właśnie
    ale może wydziwiam, sama już nie wiem
    Widziałam tylko kilka sztuk wyklejonych na ścianie, może lepiej się prezentują jak jest ich więcej
    Ostatnio edytowane przez Ala Mądrala ; 18-03-2016 o 13:51

  16. #916
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Fotka by pomogła w poszukiwaniach.
    Idę na stronkę z Zieniem. Musze sobie przypomnieć.
    Jak znajdę to o czym piszesz ( chyba rozumiem...chyba) to podrzucę ci fotki albo namiar.

  17. #917
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Madralo, zrozumiałam, ze chcesz cos ciekawego do nowoczesnej łazienki.
    A co powiesz na cos takiego ?
    Masz tu efekt 3D... dośc niespotykany.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	78931.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	81,1 KB
ID:	350463

    Zdjęcie pochodzi z tego sklepu http://www.alekafelki.pl/kategoria/s...zmiaru/15-x-15

    W prawym górnym rogu masz różne opcje wyszukiwania. Naprawde pomocne.
    Miłej lektury bo maja towaru od groma i ciut ciut.
    Daj znac czy cos ci przypadło do gustu.
    Moze znajdziesz alternatywe dla Piccadilly

  18. #918

    Domyślnie

    Ciekawe plytki, ale fugowanie chyba nie należy do łatwych i przyjemnych

  19. #919
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ala Mądrala

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    15

    Domyślnie

    Marimag, dziękuję za odpowiedź.
    Nie mam internetu w domu z przyczyn technicznych, więc odzywam się dopiero teraz.
    Te płytki UP!, które pokazałaś na zdj, są piękne. Widziałam je w cermagu, tylko inny wzór.
    Ale ta cena........ 32zł/szt, nie przełknę tego. Potrzebuję 6m2 plus pod prysznic też
    (początkowo miał być prysznic bez płytkowy,
    ze specjalna farbą, ale cykamy się trochę i będą płytki pod prysznicem... )
    budżet na łazienkę mamy mocno ograniczony.

    Teść mi mówił, że na żywo widział u kogoś piccadilly i że są piękne. Chłopak, który pieści nam ściany teraz i pracuje przy wykończeniówkach, też.
    Także jak nie znajdę nic innego, to zostanę przy tych.. nie ma innego wyjścia

  20. #920

    Domyślnie

    Jak łączyć Mugaty w narożnikach wewnętrznych? Czy osoby które kładły mogłyby coś podpowiedzieć, ewentualnie osoby które mają już położone takie płytki wrzuciłyby zdjęcia ze zbliżeniem?
    Przy układaniu w cegiełkę pojawiają się spore szpary. Tak ma być? Potem zafugować te sport szczeliny?
    Jeszcze drugie pytanie, jak to wygląda przy oknie z układaniem w cegiełkę. NIe wygląda to dziwnie przy takich uskokach jak jedna płytka jest fazowana a druga nie? Też byłbym wdzięczny za fotkę ze zbliżeniem

    Dzięki

Strona 46 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony