dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 47
Pokaż wyniki od 921 do 923 z 923
  1. #921
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Honer przejrzyj wątek - było o tym już kilka razy.
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  2. #922
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ksieczcz

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-414
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam i błagam o pomoc

    Z powodu awarii instalacji tak zwani "fachowcy" skuli mi w łazience kilka płytek oczywiście nie pytając mnie o zdanie
    Niestety nie mam zapasu, a płytki są już wycofane ze sprzedaży, ale wiem że sporo osób na forum je ma więc może komuś został zbędny nadmiar.

    POSZUKUJE ZATEM PŁYTKI BIAŁE METRO, 10X30 CM Z CASTORAMY, KOLEKCJA COLOURS, POTRZEBUJĘ OK 10 SZTUK ALE ODKUPIĘ RÓWNIEŻ WIĘKSZĄ ILOŚĆ, Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJE

  3. #923
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar U Jaśków
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Witajcie! Czytam i zielenieję z zazdrości!!! Wszystkie kuchnie i łazienki cudne!Jeśli dobrze się przyglądam, płytki Ascot pun white są troszkę delikatniejsze i bardziej płaskie od mugatów... stąd moja prośba...może ktoś wrzucić kilka fotek z ascotami?? Albo może jakąś inną ciut bardziej płaską wersję mugatów? U mnie na podłogach wszędzie drewnopodobny Hasel ochra paradyża i od bogactwa kształtów mugatów obawiam się,że może mi się przelewać a do całkowicie płaskich płytek jakoś nie mogę się przekonać... na początku tego tematu ascoty jeszcze się przewijały a teraz głucho, cicho...może jakiś dobry duszek coś wrzuci??? Niech wiosna będzie z Wami!
    PC Viessman Vitocal 200 G moc 9,7 kW +grzałka 3/6/9 kW, odwierty 3x85m, sterowanie pogodowe.
    Pow ogrzewania podłogowego 245m2 +garaż. Dom parter+użytk. poddasze, IV strefa klimatyczna Mazury
    Porotherm 30cm+styro grafitowy Austrotherm 15cm, Dach 28 cm Isover SuperMata, okna 3-szybowe
    OZC 8,9 kW + na CWU około 1,0 kW. Rodzina: 2+Psia mać. PC odpalona 23.11.2016.
    Dziennik U Jaśków
    Galeria zdjęć U Jaśków
    KOMENTARZE MILE WIDZIANE POD TYM LINKIEM: Komentarze U Jaśków

Strona 47 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony