dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie mój pierwszy telefon komórkowy :)

    W końcu się przekonałem i planuje zakup pierwszej komorki w moim życiu z racji że jestem zupełnie zielony w tej kwesti chciałem zapytać was w jakiej sieci najlepiej wziąć telefon i co wybrać abonament czy karte?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Bierz Nokie, na 80% nie bedziesz musiałtargać ze sobą zasilacza. Zawsze się znajdzie ktoś kto ma Nokie na miejscu.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  3. #3
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    kroyena ma racje ja czekam właśnie na n95.

  4. #4

    Domyślnie

    ok wezme nokie a w jakiej sieci najlepiej?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    a w jakiej sieci jest twoja rodzina?

  6. #6

    Domyślnie

    hmm większość jest w orange czyli sugerujesz żeby wziac w tej sieci co rodzina.Ale co lepiej karte czy abonament?

  7. #7
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zagłoba
    hmm większość jest w orange czyli sugerujesz żeby wziac w tej sieci co rodzina.Ale co lepiej karte czy abonament?
    Dla mnie lepiej abonament bo więcej można sie z nimi kłócić......wiadomo o co.Karta ....to karta.Tak bez "atrakcji operatorskich ".

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zagłoba
    hmm większość jest w orange czyli sugerujesz żeby wziac w tej sieci co rodzina.Ale co lepiej karte czy abonament?
    na początek weź mix'a za 20 zet. Jak stwierdzisz, że w jednym miesiącu potrzebujesz więcej to dokupisz kartę.
    Albo, jeżeli posiadasz firmę to weź na abonament. najmniejszy w tej chwili to też za 20 zet i daje 40min gratis.
    Komórki nie potrzebujesz wypasionej. Zwróć uwage na łatwość obsługi, duzy ekran, wygodne klawisze.
    Ja staram się brac najprostsze nokie. Bo ani WAP, ani aparat foto mi niepotrzebne

  9. #9
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Skoro to pierwsza twoja przygoda z telefonia komórkowa to tym bardziej weź abonament i komórkę z wachlarzem możliwości a to po to ,że tylko przez abonament zbudujesz sobie drogę do późniejszych opcji u wybranego operatora.Nie stracisz a zyskasz.Karta dla dzieci i dla leniuchów.

  10. #10

    Domyślnie

    Majka teraz to już za 10zł moze mieć mixa w orange i wydaje mi sie ze na początek to mu wystarczy.Jakby co to zawsze można doładować kartą ewentualnie wziać wyższą opcje np za 25zl

  11. #11

    Domyślnie

    Na początek warto kupić kartę i zorientować się: do której sieci najczęściej dzwonisz, może masz osobę z którą bardzo długo rozmawiasz (czyli w przyszłości np. osobą z którą masz rozmowy za 1gr lub za darmo w ramach jakiejś oferty), , ile potrzebujesz tych kart w miesiącu, itd.... ale na dłuższą metę najlepiej zaopatrzyć się w abonament..
    A telefon.. Mój mąż ma 2 telefony: nowy służbowy NokieE50 (bateria krótko trzyma, ok. 1,5 dnia) i starą wysłużoną Nokie6310 (bateria trzyma 5-7 dni)... Z tej drugiej korzysta też mój tato i nie chce zmieniać na żaden zbajerowany...
    Ale ja chciałam telefon z bajerami i wyglądem: aparat, kolorowy wyświetlacz, mp3, radio, itd... I bardzo rzadko korzystam z niektórych funkcji....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony