dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 165 z 165
  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Napisał zwil Zobacz post
    fliziarzowi pewnie chodzilo o te z kapinosem-wszystkodo ustalenia.ale co te z kapinosem i tak zabezpiecza przed zaciekami? to czolo balkonu mam dos spore wiec i tak ponizej nie bedzie zacieków
    Kapinos jest po to, zeby woda splywajaca po plycie odrywala sie na krawedzi - jesli nawet zawieje wiatr i scieknie troche po czole plyty, to nic nie szkodzi. Wazne, zeby nie splywala po plytce od dolu do miejsca styku plytki i plyty, bo tam klej by nasiakal i woda podciekala pod plytki, a podczas mrozow odsadzala je.
    Cytat Napisał zwil Zobacz post
    to nie był pomysł architekta te mega schody- ale nie istotne.. jest jak jest,... patrzylem na to na spokojnie i tej rynny i tak nei ma jak- a temat schodów to narazie temat odlegly...to wiec narazie mnie nie interesuje.
    Czemu nie da rady rynny? Masz przeciez proste czolo balkonu.

    Najwieksze bledy podczas budowy popelnialem tam, gdzie zostawialem sobie kwestie do zastanowienia sie na pozniej.

  2. #162
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zwil

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olleo Zobacz post

    Czemu nie da rady rynny? Masz przeciez proste czolo balkonu.
    bo ja bym chcial spust rynny puscic z boku balkony jak sciana i wpuscic rynne do ziemi -odplyw itd a tu nie ma za bardzo jak bo brzeg balkonu jest nad schodami wiec musialbym po elewacji ciagnac dalej rynne a to wogole bedzie wygladac jak idz i nie wracaj chyba ze jakies inne pomysly?

  3. #163

    Domyślnie

    faktycznie, to jest przeszkoda. Mozesz jeszcze ukierunkowac splyw wody w jeden lub dwa rogi za pomoca lancuchow

    a na schodach uformowac z plytek/kamieni takie mini kaskady. Jedynie to mi na szybko przychodzi do glowy.

    Zdradzisz, czym sie sugerowales wybierajac takie schody?

  4. #164
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zwil

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olleo Zobacz post
    .

    Zdradzisz, czym sie sugerowales wybierajac takie schody?
    ja ich nie wybierałem...i tyle w temacie... szkoda sie rozpisywac...
    Ostatnio edytowane przez zwil ; 29-12-2013 o 21:25

  5. #165

    Domyślnie

    Mam zamiar dokonać ocieplenia płyty balkonowej i wykonać hydroizolację, obróbkę i balustradę.
    Na co zwrócić uwagę ? Jaka powinna być kolejność prac ?

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony