dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 44
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 874
  1. #361

    Domyślnie

    Super pomysły

  2. #362

    Domyślnie

    Cytat Napisał ochikarka
    ja mam coś takiego
    czy ktoś jeszcze ma u siebie lacobel? jak się sprawdza w myciu/palcowaniu? nie pęknie nad kuchenką? no i gdzie go można kupić, jakie są ceny?

    W kuchni Ochikarki wygląda świetnie!
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  3. #363

    Domyślnie

    Już znalazłam jeśli ktoś chciałby się zorientować w cenach: http://szybka.pl/sklep/c-45/szklo-lacobel.html

    dalej jestem ciekawa jak sprawdza się w praktyce
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  4. #364
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Ja mam szybę hartowaną, przyklejoną na silikon (kosz 450zł) jestem bardzo zadowolona kiedyś miałam kafle ale na 100% wolę szybę -lepsza w utrzymaniu czystości.



  5. #365

    Domyślnie

    Skontaktowałam się z firmą która robi fototapety i doradzili mi zrobienie fototapety na folii, takiej jaką obkleja się samochody, zupełnie nieprzezroczystej, całkowicie zadrukowanej tą tapetą. Powiedzieli mi także że nie muszę na to kłaść szyby, nawet przy kuchni. koszt 55 zł/m kwadratowy. Chyba się zdecyduję na taką opcję, bo mam różne wysokości do których chcę fototapetę (na jednej ścianie będą również górne szafki, a na drugiej tylko okap i nic więcej).

  6. #366

    Domyślnie

    wisia30 mogłabyś podać namiary na tą firmę? Cena jest całkiem ok. Pozdrawiam

  7. #367

  8. #368

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisia30
    ....doradzili mi zrobienie fototapety na folii, takiej jaką obkleja się samochody, zupełnie nieprzezroczystej, całkowicie zadrukowanej tą tapetą...
    Pomysł świetny!
    Tym bardziej, że pogadałam już ze szklarzem i marudził, że lacobel nie hartowany, że ciepło przy kuchence - w efekcie nie poleca. Są oczywiście inne rozwiązania, ale też koszty jeszcze wyższe.

    I pytanie za 100 punktów - jakie macie pomysły na ten "obraz" do kuchni?

    Ostatnio w jakimś dodatku do czterech kątów widziałam kuchnię w jasnym fiolecie z fototapetą na której były nadrukowane napisy z jakimiś esamifloresami w tle, nie wiem nawet czy nie były to jakieś przepisy kucharskie
    A w takie miejsce aż się prosi o coś oryginalnego i chyba dosyć "panoramicznego"
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  9. #369
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Fajne te szyby, ale bałabym się - nie brudzą się/chlapią/palcują???
    Już mam dość inoxów które trzeba pucować, to teraz zamienię na pucowanie szybki?

  10. #370
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie Re: tez chce

    Cytat Napisał dianap
    Bede miała kuchnie z ikea tą czerowną błyszczaca zastanawiam sie czy nei za duzo połysku bedzie w kuchni i nie bede tylko ze ścierą latać.
    Tiaaa też chcę błyszczący mdf i się zastanawiam czy szyba to juz nie nadmiar połysku...
    I ta ściera...
    Ale takie to ładne wszystko, a kafelki są tragiczne: te pier... fugi, szczególnie wokół kuchenki

  11. #371

    Domyślnie

    dodam jeszcze że okazało się że w tej cenie jest jeszcze jakieś dodatkowe zabezpieczenie tej folii, które jednocześnie powoduje że jest ona matowa, nie świeci się tak.
    Jeśli chodzi o to co wydrukować, to ja chcę zdjęcie panoramiczne jakiegoś krajobrazu. Właściwie to już wybrałam , skontaktowałam się z jego autorem i dostałam darmowe udostępnienie oraz samo zdjęcie w mega rozdzielczości, bo to nie z każdego da się zrobić fototapetę długą na 4m. Ja skorzystałam z takiego portalu plfoto.com . Daję link do zdjęcia które mi tam udostępniono, pani od której je dostałam to modraszka.
    http://plfoto.com/1486603/zdjecie.html
    Odetnijcie sobie w wyobraźni górę zdjęcia i macie to co mi się w nim spodobało.
    Ja jeszcze szukałam odpowiedniego zdjęcia na http://www.fotosearch.pl/
    znalazłam tam bardzo ładne zdjęcie toskanii, może komuś się przyda
    http://www.fotosearch.pl/DGV025/1915185/
    i jeszcze tu zaglądałam:
    http://www.pbase.com/

  12. #372

    Domyślnie

    wiecie moze gdzie w Wawie mozna taka szybe teraz zamówić?

    IKEA zaprzestała produkcji takich szyb, kilku szklarzy oraz studia kuchenne zaspiewali sobie duuuuzo
    Zaj

  13. #373

  14. #374

    Domyślnie czarne szklo nad batem zamiast glazury

    Czy ktos z Was ma moze czarne szklo miedzy szafkami wiszacymi a blatem. Prawdopodobnie zamowie takie rozwiazanie. Obawiam sie tylko, czy jest to rozwiazanie praktyczne i czy niebardzo za ciemni mi kuchnie. Szafki wiszace mam z blyszczacego mdfu prawie bialego a dolne z forniru merbau. Podloga jasna. Moze ktos ma zdjecia takiego rozwiazania, bede wdzieczna.

  15. #375

    Domyślnie lacobel na scianę - jak zamontować

    niestety moj zlew znajduje się troche za blisko bocznej ściany przez co troche mi sie na nią chlapie, chce na ten kawałek polożyć płyte z lacobelu (chyba u szklarza powinnna byc???) element nieduzy cos koło 0,5m na 0,5, ściana to gładź pomalowana farbą, słyszałem ze są jakieś dobre kleje montażowe co powinny to dobrze umocować coć pomiędzy patexem a klejem do luster, zna ktos dokładną nazwę? i czy taki lacobel nie odpadnie mi razem z gładzią?

  16. #376

    Domyślnie

    nikt nie montował szyby albo lustra do ściany?

  17. #377

    Domyślnie

    Dwa wyjścia, albo jedno jeżeli do tynku nie można przykleić:

    1.Z tego co w poście jest napisane nie wynika jaką farbą jest pomalowany tynk. Wydaje mi się że lepsza byłaby olejna.
    Wtedy można przykleić klejem termoplastycznym z pistoletu:
    http://www.ise.pw.edu.pl/~wzab/mikrofon/pistolet.jpg

    http://www.muratordom.pl/lazienki/zr...15615_5041.htm

    lub jakaś inna wersja kleju w tubach ala silicon.

    2. Do lustra w dwóch miejscach przykleić blaszki dystansowe.
    Zrobić miejsce w ścianie na te blaszki- skuć trochę tynku.
    Wkręcić śrubę z kołkiem równo ze ścianą, i na te śruby powiesić lustro.

    Podjechać do szklarza i zapytać jak to zrobić.

  18. #378

    Domyślnie

    sciana pomalowana jest zmywalna farba beckersa, szyba u dou bedzie sie trzymała o listwe przykrecona do blatu kuchennego

  19. #379
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaco19775

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Widziałem na Allegro, już jestem po pomiarze w styczniu będę posiadaczem. Jestem bardzo ciekawy. Uważam jeszcze ze porównując do ceny jaką musiałbym zapłacić za płytki klej fliziarza i bałagan bo pan zapewniał ze montaż będzie trwał godzinę, to nawet wyższa cena będzie adekwatna.
    Pozdrawiam!

  20. #380

    Domyślnie

    A czy ktoś użytkuje szybę lacobel zamontowaną nad płytą indukcyjną / elektryczną? Też mamy w projekcie kuchni taką szybę, tylko wyczytałam, że nie jest ona hartowana więc boję się, że popęka :/

Strona 19 z 44

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony