dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1

    Domyślnie lodówka z komorą biofresh / komorą zerową - warto?

    Wczoraj nieopatrznie weszłam do sklepu ze sprzętem AGD i zostałam zbajerowana. No i teraz pragnę takiej lodówki. Tylko, ze za taki bajer jak komora BioFresh trzeba dopłacić 1000 zł do ceny lodówki.
    W zwiazku z tym mam pytania:
    Macie takie bajery w swoich lodówkach?
    Jesteście zadowoleni?
    Warto inwestować w ten bajer?

    będę wdzięczna za wszelkie intormacje

    SYSTEM BIOFRESH gwarantuje idealny klimat dla długotrwałej świeżości. Przy temperaturze niewiele powyżej 0oC i idealnej wilgotności powietrza owoce i warzywa, mięso oraz ryby zachowują swoje wartości odżywcze, delikatny aromat i apetyczny wygląd nawet do trzech razy dłużej niż w chłodziarce tradycyjnej.
    Technologia BioFresh firmy Liebherr zapewnia produktom trwałość dostosowując się do ich rodzaju: szuflada DrySafe o niskiej wilgotności powietrza jest idealna do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych. Owoce i warzywa pozostają dłużej świeże w szufladzie HydroSafe o dużej wilgotności powietrza. Precyzyjna elektronika zapewnia stałe utrzymanie temperatury nieznacznie powyżej 0oC. Zapobiega to niepożądanemu przemarzaniu produktów. W schowku HydroSafe regulować można wilgotność powietrza w zależności od rodzaju produktów spożywczych.

  2. #2

    Domyślnie

    Dołaczm się do tego pytania, gdyz ja również pragnę marząco i marzę gorąco o takiej lodówce..
    kolina
    "Szczęście jest wszystkim. Trzeba je mieć..." J.P.Sartre
    http://forum.muratordom.pl/lubczyk,t128630.htm

  3. #3

    Domyślnie

    moim zdaniem warto
    użytkuję taką lodówkę od 6 lat i jestem z niej bardzo zadowolona
    faktycznie dłużej np. warzywka zachowują świeżość
    następna też będzie z szufladami z Bio Freshem
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  4. #4

    Domyślnie

    To są takie bajerki typu BioFresh,ale skoro Cię stać i chcesz to mieć,to z tego co wiem to warto.Żywność napewno zachowuje dłużej świeżość,no i sama firma Liebherr zajmuje się głównie sprzętem chłodniczym,a więc napewno znają sie na rzeczy.Są to bardzo dobre lodówki,nie jest to jakiś tam bubel,więc polecam.

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,

    zdecydowanie wybierz BioFresh. Szczególnie Liebherra. Ja miałem podobny dylemat - nie kupiłem i teraz bardzo ale to bardzo żałuję. BioFresh to przede wszystkim możliwośc robienia dużych zakupów "na zapas". Jeśli twój domek nie jest położony blisko warzywniaka i sklepu mięsnego to idealne rozwiązanie.

    Dodatkowo - jeśli masz rodzinę min. 4 osobową to zdecydowanie polecam jednak wyższy model Liebherra - lodówkę o większej szerokości. Taką właśnie mam. Można do niej bez problemu wstawić np. patelnię z rączką, zakupy na cały tydzień, garnek z zupą itd.

    Jeśli pragniesz urządzać np. święta w domu dla rodziny to nie będziesz już musiała przechowywać produktów za zewnątrz modląc się żeby nie zamarzły albo prosić sąsiadkę o przechowanie karpa w lodówce. Zdecydowanie namawiam na wielką lodówę. Tyle tylko, że tej wielkości Liebherr z BioFreshem jest piekielnie drogi

    Kuba

  6. #6

    Domyślnie

    Ja od 7 lat posiadam w Whirpolu taką komorę i jest to na pewno przydatna rzecz.
    Ja przeważnie w niej trzymam surowe mięsko które w niedalekiej przyszło ma wylądować na talerzu, wędliny oraz masło.
    W tej chwili tym czasowo korzystam z innej lodówki(chwilowa przeprowadzka) która nie posiada takiej komory i nie mogę ogarnąć przechowywania wyrobów mięsnych , przyzwyczajony byłem że długo tam leżało i nic się z tym nie działo

    I oczywiście gorąco polecam

  7. #7

    Domyślnie

    Nie zastanawiaj sie tylko kupuj Mam bosch-a z dwoma takimi komorami, jedna "mokra" - na warzywa, owoce itp druga "sucha" na wedline, sery, maslo itp i jest to bardzo dobry wynalazek. Wszystko trzyma sie perfekcyjnie przez dluzszy czas, jest swieze, nie wyschniete, nie przegnile.
    Ja osobiscie jestem na duze tak

  8. #8
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie

    Mam niemądre pytanie:

    jak się ma komora biofresz do no-frost? czy działanie tych technologii jest podobne? Bo jak czytam wasze posty to tak mi się wydaje. Jeżeli to dwie kompletnie różne rzeczy, to która jest bardziej przydatna?

  9. #9

    Domyślnie

    No-frost to system zapobiegający oszranianiu się wnętrza lodówki, jak zresztą nazwa wskazuje. Zanabyłem takie cudo jakiś czas temu, rewelacja po za jednym ale, system ten wysusza wszytko w lodówce, nie ma szronu to + ale owoce i warzywa, ew. wędlinka schnie na potęgę w 2 dni. Po to wymyślono komory Biofresh. Szronu nie ma nadal ale utrzymywana jest właściwa wilgotność. Reasumując to taka wyższa forma rozwoju lodówki,
    IMHO to bardzo fajne rozwiązanie.

  10. #10
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie

    Kaczuch - czyli wniosek taki że najlepiej to mieć NO FROST z komorą BIO FRESH ?!!! Chyba ten mój wypatrzony model lodówki tak ma. Pytałam dlatego, że na forum czytałam, że owszem wysusza NO FROST, ale również przyczynia się do przedłużenia świeżości żywności.

  11. #11

    Domyślnie

    ale również przyczynia się do przedłużenia świeżości żywności.
    niby tak, jezeli wziasc pod uwage ze tak szybko nie plesnieje z nadmiaru wilgoci

  12. #12

    Domyślnie

    No frost, Bio Fresh, HDD Ready, Full HD i jakieś tam bajery.
    Trudno nadążyć za tym wszystkim.

  13. #13

    Domyślnie

    Ale niektóre jakie przydatne

  14. #14

    Domyślnie

    No i mam problem. Za sensowna dla mnie cenę moge mieć Liebherra bez zadnych bajerów, albo LG z BioFreshem.
    No i co wybrać.
    Jak narazie użytkowników lodówki LG zero :o(

  15. #15

    Domyślnie

    Są użytkownicy lg i samsunga na forum i chwalili sprzęt z tym że to w miarę świeży sprzęt. Samsung zapewne droższy. I nie wiem jak z zużyciem energii. Bo LG zawsze lubiło się najeść.
    Ja osobiście na 99% jestem za LG

  16. #16

    Domyślnie

    ja zakupiłem sharpa. dodatkowo mam system air flow czyli zero smrodków nawet z moich ulubionych serków plesniowych. zero lodu , chłodzenie odbywa sie przez nawiew zimnego powietrza, dodatkowo system plazmacluster który zabija bakterie ( niestety też te dobre z serków pleśnoiwych) więc muszę go wyłączać.

    uważam że watro było wydać 2500. no i jest w beżowym kolorze więc pięknie się komponuje z meblami
    Tu była reklama...

  17. #17

    Domyślnie

    no i znalazłam LG z komorą zerową za naprawdę rozsądną cenę...
    tylko boję się, że ta cena jest ZBYT rozsądna - co o tym myślicie?
    bo jestem skłonna się skusić na tą lodóweczkę, ma wszystko czego potrzebuję...

    http://www.ceneo.pl/105499
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

  18. #18

    Domyślnie

    ceneo to jedno a dostępność towaru drugie. wpier sprawdź czy jest dostepna i w tej samej cenie.
    Tu była reklama...

  19. #19

    Domyślnie

    marcin-jogo, tylko jak założyłam wątek z pytaniem do uzytkownikó lodówek LG to nikt sie nie odzywa... :o/

    rogacek, dla mnie sharp jest:
    a. zbyt energochłonny
    b. zbyt szeroki
    c. nie-biały ;o)

    Trini, to ta sama na którą i ja sie napaliłam... ;o)

  20. #20

    Domyślnie

    markdottir - ale ta lodówka nie jest biała tylko srebrna
    Chociaż może jest opcja białej...
    ja wiem, że na pewno białej nie chcę - najchętniej chciałabym beżową, no ale nie znalazłam żadnej, która by mi odpowiadała pod innymi względami

    Napisałam do mixmedia - czy jest możliwość zamówienia u nich, jak nie to są jeszcze inne sklepy
    Trini http://forum.erodzice.net/images/smiles/80.gif

    Pytanie przewodnie w każdym dniu...
    ... jak fachowców odróżnić od fahofcuf?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony