dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Gdzie fajne mebelki do pokoju 3-latka ?

    Szukałam na necie i szukałam na Muratorze i nie znalazłam, żadnych informacji, gdzie mogę kupić fajne mebelki do pokoiku dla chłopca 3-letniego?
    Znalazłam ze 2 czy 3 firmy, które produkują takie mebelki, ale to jakaś porażka. Najlepsze jakie widziałam to mebelki firmy Meblik http://www.meblik.pl/
    ale nie jest to szczyt moich marzeń. Może ktoś zna jakąś firmę, która robi ładne, bezpieczne i fikuśne mebelki dla przedszkolaka?

  2. #2

    Domyślnie

    ja tez bylabym zainteresowana namiarami na jakies fajne sklepy z mebelkami dla dzieci (2 latek)

  3. #3

    Domyślnie

    Meble FIORENTINO sa boskie Ceny troche mniej Wystawiaja swoje produkty na allegro. Komentarze maja bardzo pochlebne
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Jednym z rozwiązań branym przeze mnie pod uwagę dla dzieci, są mebelki sosnowe z www.mebledoktor.pl . Wybieram się zbaczyć je na żywo, bo słyszałam pochlebne opinie.
    Ceny mają dość przyjazne, choć i tak trochę trzeba wydać.

  5. #5

    Domyślnie

    Witam. Podobnie poszukuję mebelków na 3 latka i jak narazie najbardziej podobają mi się mebelki BAGGI
    www.baggi.com.pl
    Pozdrawiam

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    ja też szukam dla 3 latka chłopca w stylu "marynarskim"
    www.bami.pl seria nemo dla małego marynarza super
    www.meblik.pl
    teraz w conforamie są mebelki jasne z niebieskimi frontami znajomi kupili są bardzo ładne
    nadal szukam bo mam jeszcze trochę czasu do przeprowadzki

  8. #8

    Domyślnie

    A ja chodziłam, oglądalam, wybierałam, przebieram i w końcu kupiłam sosnowe łóżko, a komodę i regał w Ikei gdzie do tej pory nic nie mogłam kupić Meble dla dzieci są drogie, a Ikea tania. Liczę, że te meble postoją w pokoju mojego trzylatka z 4-5 lat i zmienię je na coś innego. Pokoik malutki więc na razie wstrzymałam się przed kupnem szafy (bo i tak mi na jego rzeczy niepotrzeba), a w przyszłości pewnie zabuduję jakąś szafą wnękową, albo wydzielę z pokoju jakąś mini garderobę. Poczekamy, zobaczymy.

  9. #9

    Domyślnie

    A nie lepiej zamiast mebli w style marynarskim - proste meble, a dodatki marynarskie (można kupić mnóstwo) i stworzyć prawdziwy morski klimat. A co będzie jak za dwa lata mały pirat zachce być koniecznie rajdowcem albo tarzanem?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony