Wczoraj nieopatrznie weszłam do sklepu ze sprzętem AGD i zostałam zbajerowana. No i teraz pragnę takiej lodówki. Tylko, ze za taki bajer jak komora BioFresh trzeba dopłacić 1000 zł do ceny lodówki.
W zwiazku z tym mam pytania:
Macie takie bajery w swoich lodówkach?
Jesteście zadowoleni?
Warto inwestować w ten bajer?

będę wdzięczna za wszelkie intormacje

SYSTEM BIOFRESH gwarantuje idealny klimat dla długotrwałej świeżości. Przy temperaturze niewiele powyżej 0oC i idealnej wilgotności powietrza owoce i warzywa, mięso oraz ryby zachowują swoje wartości odżywcze, delikatny aromat i apetyczny wygląd nawet do trzech razy dłużej niż w chłodziarce tradycyjnej.
Technologia BioFresh firmy Liebherr zapewnia produktom trwałość dostosowując się do ich rodzaju: szuflada DrySafe o niskiej wilgotności powietrza jest idealna do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych. Owoce i warzywa pozostają dłużej świeże w szufladzie HydroSafe o dużej wilgotności powietrza. Precyzyjna elektronika zapewnia stałe utrzymanie temperatury nieznacznie powyżej 0oC. Zapobiega to niepożądanemu przemarzaniu produktów. W schowku HydroSafe regulować można wilgotność powietrza w zależności od rodzaju produktów spożywczych.