dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Pokój na poddaszu z dwoma skosami....

    Witajcie!
    Mam prośbę. Jeżeli macie jakieś zdjęcia swoich pokoi na poddaszu to bardzo proszę pochwalcie się.
    Chodzi mi w szczególności o aranżacje pokoju z dwoma skosami. U mnie będzie to sypialnia i pokoik dziecięcy.
    Może ktoś podsunie mi jakieś pomysły na urządzenie takich pomieszczeń

    Pozdrawiam kasia

  2. #2

    Domyślnie

    Podepnę się.Też będę urządzał pokoiki na poddaszu.Najgorzej pod skosami.Półki są oklepane.Może ktoś wymyślił coś lepszego.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  3. #3

    Domyślnie




    Witam. W moim domu poddasze to królestwo dzieci i tam znajdują się dwa pokoje i łazienka. Pokoje są na całą szerokość domu a więc z dwóch stron są skosy. Drzwi wejściowe są naprzeciwko okien w ścianach szczytowych. W jednych skosach są okna dachowe, natomiast w obydwu pokojach jedna ściana ze skosami jest zabudowana szafami z drzwiami przesuwnymi. Ponieważ wysokość ścianki kolankowej to 70 cm więc głębokość szaf to ok. 110 cm. Ale półki i wieszaki nie mają takiej głębokości, po prostu za półkami znalazło sie miejsce na schowek na plecaki, narty, walizki i inne wielkie przedmioty. Super sprawa, którą podpowiedzial nam projektant szaf.

    Te zdjęcia pochodzą z pokoju syna, ponieważ ten pokój jest trochę szerszy, więc na tej samej ścianie ze skosami co stoi biurko, (za oknem dacjowym) znalazło sie miejsce jeszcze na dwa fotele i stolik.

    W pokoju córki wzdłuż ściany ze skosami stoi łóżko z baldachimem, po drugiej stronie regał z IKEI, przy oknie biurko. Zmieścił się jeszcze wielki fikus stojący na podłodze i rowerek stacjonarny.

    Pokoje są bardzo ustawne i można je śmiało meblować we wszystko co potrzebne. Ale jest faktem, że przy naszym małym metrażu pokoje dzieci są spore (ponad 20 m2).

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki Aniu za zdjęcia. Faktycznie pokoje Twoich dzieciaczków są spore.
    Pomysł ze schowkiem za szafą super - też będę musiała pomyśleć o czymś takim Tylko nie bardzo potrafię sobie wyobrazić jak to wygląda w rzeczywistości. Jaki tam jest dostęp? Może uda ci się wkleić zdjęcie tej szafy ze schowkiem? Jeśli tak to z góry dziękuję...
    Nasze pokoje po podniesieniu ścianki kolankowej o 1 pustak będą miały pow. użytkową około 10m2, a po podłodze 13m2.
    Skosy w każdym pokoju będą koło siebie - dach jest kopertowy i wygląda to tak:



    A pokoje tak:


    Może ktoś jeszcze pokaże swoje pokoje na poddaszu

    Pozdrawiam kasia

  5. #5

    Domyślnie

    sypialnia


    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki motyczka za zdjęcia
    Bardzo ładny kolor sypialni

    Dodam jeszcze tylko, że w moich pokojach na poddaszu okna będą tylko dachowe

    Pozdrawiam kasia

  7. #7

    Domyślnie

    podbijam temat
    może jest ktoś kto chciałby pokazać swoje pokoje na poddaszu
    Pozdrawiam kasia

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    To teraz ja podbijam temat
    Wklejcie proszę jakieś fotki aranżacji wnętrz z DWOMA skosami, plisssss

  10. #10

    Domyślnie

    teraz dopiero załapałam ,że też będę miec taki pokój i to duży z dwoma skosami a w szczytach z jednej strony okno na środku a z drugiej drzwi na środku - eh, jak tam coś wstawic?

  11. #11

    Domyślnie

    Ja też chętnie pooglądam pokoje na poodaszu, szczególnie z dwoma skosami. Forumowicze, pochwalcie się !!!!!!!!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony