dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.618

    Domyślnie

    U siebie na komary, pająki i inne tałatajstwo, mrówki na tarasie i podjazdach stosuję http://archiwum.allegro.pl/oferta/kl...193193590.html.
    Można pryskać białą elewację, nie brudzi.
    Najtaniej może nie jest, ale działa jak w opisie, bez ściemy. Łatwe w użyciu, nie trzeba rozrabiać. W obrocie są też mniejsze opakowania

    Polecam.

  2. #42
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    No to super. Mam jasna elewację i te cholerne much strasznie ją oblazły. Elewacji, tak jak sam wyżej wspomniałeś nie będę opryskiwał. Mam dosyć długie ogrodzenie, tam skieruję ich całą uwagę.
    Pozdrawiam.
    Zapraszasz na posesję np - pliszkę siwa i problem znika. Ja tez miałem muchy póki nie wrócił z wojazy w/w ptak i zrobil mała masakre i problem sam znikł

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Dzisiaj właśnie zauważyłem ją w akcji. Mam nadzieję, że zadomowi się u nas na dobre.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  4. #44
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ArtDop

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Łąck
    Kod pocztowy
    09-520
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ja niestety również przyłączam się do pytania. Żona wymyśliła sobie, żeby pomalować dom na żółto, a przy oknach na brązowo. Więc jak chciała tak zrobiłem, a teraz żałuję, bo od much i różnego robactwa ciężko się opędzić . Jaki polecacie preparat odstraszający na elewację ? Słyszałem wcześniej o czymś takim jak ?? Pomaga to ?
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 27-06-2017 o 17:10 Powód: Reklama

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony