dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 252
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Widzisz Madziulka84 a Ty narzekasz, że nikogo to nie interesuje

  2. #22

    Domyślnie

    Pisałaś wcześniej, że będziecie mieć dwa pokoje, czyli salon i sypialnię tak? Nie wiem czy dobrze się domyślam.
    Jak będziesz mogła to wrzuć foteczkę łazienki, bo chyba jeszcze nie było żadnego zdjęcia (chyba że przeoczyłam )

  3. #23

    Domyślnie

    I napisz też cos o metrazu bo 65 m2 to sporo. Jakiej wielkości pomieszczenia ? Moi rodzice maja w blokach 64 m2 (juz niedługo bo domek wykańczają ) w tym 3 pokoje, wc, łazienke, kuchnię i przedpokój i wcale nie jest tak ciasno.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  4. #24

    Domyślnie

    jednak jakies zainteresowanie jest dzieki bardzo

    Dom ma 9 na 8 a naszem mieszkanko dokladnie odliczajac komin schody itd to ma 65m2
    wiec tak jest salon polaczony z kuchnia ( ankeks kuchenny ) i ma ponad 40m2, jest tez maly pokoik ktory ma ok 12m2 lazienka ma 4m2 mala troszke do tego korytarz jakies wneki i to na tyle
    Na samej gorze chcemy zrobic sobie po jednej stronie taka mala sypialnie z materacem a po drugiej stronie na pokojem stryszek-garderobe-cos na szparagaly
    Ale ogolnie to narazie wydaje mi sie strasznie male to wszystko i nie wyobraam sobie jak to tam bedzie wygladac, salon taki duzy a pokoj taki maly i lazienka mala i w skosach i nie mam pojecia jak polozyc kafelki w lazience czy na skosach tez?????widzieliscie u kogos cos takiego??

    faktyko zdjec lazienki nie bylo Asienko juz nadrabiam zaleglosci, ale troszke malo tych zdjec lazzienki

    wanna


    tu przed lustem

  5. #25

    Domyślnie

    Nie martw się , ja tez mam wrazenie ze u mnie takie wszystko maleńkie jest (mamy na razie tylko 2 scianki działowe ) i muszę sobie to wszystko wyobrażać. Prawie 100m2 + strych a jak wchodze na górę to klitka taka że hej. Kuchnia to juz w ogóle mikroskopijna mi się wydaje i aż się zastanawiam po co ja tyle pomieszczeń tam napchałam Pewnie jak przyjdą meble to będzie ok. Musimy sie uzbroić w cierpliwość.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  6. #26

    Domyślnie

    tu nasza mala sypialnia na gorze juz jest w plytach


    a tu grzeje rece przy kominku


    tu juz kuchnia w pytach i stare okno


    tu juz nowe okienko krotsze i szersze


    tu scianka dzialowa w lazience postawiona przez mojego mezusia ja tylko zaprawe mieszalam


    a tu scianka miedzy pokojem a korytarzem

  7. #27

    Domyślnie

    Fajnie u Ciebie. Juz tak domkowo A swoją drogą to co my byśmy bez tych mężusiów zrobiły...
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  8. #28

    Domyślnie

    jezuuuuuuuu jakie wielkie te pustaki tu wyszly nie to zdjecie mialo byc ;/

    stare okna w salonie


    nowki


    tu korytarz


    komin zrobiony tydzien temu, tynk nam odpadal i przeciekalo do mieszkania a teraz mamy takiego ladnego baranka

  9. #29

    Domyślnie

    oj Bea mi to sie wydaje ze nic sie nie zmienilo balagan taki straszny jest ze szok i wszystko takie male
    Ja to sie nie moge doczekac jak skonczy sie ta brudna robota plyty beda nakrecone i bede w koncu wybierac wszystko

    teraz schody zewnetrzne - zdecydowalismy sie na metalowe wolalam normalnie betonowe ale no coz pozwolenia nie pozwolenia wieksza kasa a my chcemy duzo zaoszczedzic
    wiec tu bedzie szkielet schodow jak to zobaczylam bylam przerazona


    w efekcie koncowym nie wygladaja zle



  10. #30

    Domyślnie

    Super foteczki Madziulka
    Ja za bardzo nie mogę się wypowiadać, bo to wszystko mam jeszcze przed sobą ale wydaje mi się, że szybciutko wam idzie
    I bardzo mi się podoba, że będziecie mieli oddzielne wejście ja też planuję tak robić

  11. #31

    Domyślnie

    Co do łazienki to rzeczywiście troszkę maleńka ale za to będzie przytulna

  12. #32

    Domyślnie

    no ta lazienka malutka ehhh

    wiem ze chce w kolorze seledynku, wanna napewno prostoatna choc marzy mi sie trojkatna ale za to bedzie z hydromasazem co mnie cieszy najbardziej
    lustro tez mam juz na oku hehe

    jutro bedziemy szukac czegos w sklepach a dokladniej wanny i kafelek choc ju prawie mam wybrane

  13. #33

    Domyślnie

    a masz jakieś zdjęcia tej wanny i kafelek?
    Jak masz to dawaj, chętnie ocenimy

  14. #34

    Domyślnie

    Hej Madzia!
    Bardzo podoba mi sie wasze mieszkanko!
    Czy dobrze rozumiem: budujecie sie na gorze u rodzicow - 65mkw, duzy salon otwarty z kuchnia, mala sypialnia, garderoba i lazienka, tak? Bedziecie mieli osobne wejscie - fajne te schody, ale czy nie sliskie?
    Jakie meble bedziecie mieli w kuchni? Pewnie na wymiar? A jaka kolorystyka? Napisz cos wiecej!
    Pozdrawiam
    LP

  15. #35

    Domyślnie

    zaraz moze znajde cos na necie

    a kafelek niestety nie moglam znalesc ale......jutro wezme aparat

    tak tak jak Lipowa Panienko mamy duzy salon z kuchnia meble napewno na wymiar bo sa skosy to planujemy w przyszlym roku mysle ze beda ciemne

    schody mam nadzieje ze nie beda sliskie jak narazie jest dobrze,na rancie profili ma byc cos antyposlizgowego zrobione, bo greting juz jest antyposlizgowy

  16. #36

  17. #37

    Domyślnie

    No ładna, ładna...
    tylko wiesz co, na temat wanien z hydromasażem są podzielone zdania
    poczytaj sobie tutaj (pozwoliłam sobie podkraść z dziennika Lipowej Paninki... mam nadzieję, że nie edzie na mnie zła...)
    http://forum.muratordom.pl/lipowski-...13463-120.html
    Chociaż mnie też się taka marzy

  18. #38

    Domyślnie

    Cholerka tak mi wolno dzisiaj net chodzi, że gdzieś mi giną literki...

  19. #39

  20. #40

    Domyślnie

    Wcale sie nie gniewam Bardzo mi milo nawet Wlasnie mialam Madzi pisac - bo tez myslalam o takiej wannie, ale juz naprawde mi sie odechcialo - mamy twarda wode i naprawde ja nie jestem osoba do sprzatania, tym bardziej po relaksujacej kapieli a tu jeszcze sprzatanie ... wanny Posylam kolejnego link'a do przestudiowania

    http://forum.muratordom.pl/wanna-z-h...ie,t116562.htm

    Madzia - ty chesz seledynowa lazienke tak? To sobie looknij na moja - he he - jak ci sie podoba? Czekam na komentarz

    A co do twojej kuchni - ciemne mebelki troche ci ja pomniejsza

Strona 2 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony