dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 252
  1. #41

    Domyślnie

    no to nie wiem czemu się nie otwiera widocznie jeszcze nie umiem za bardzo...
    w każym razie podobno ciężko się ją myje i czasem śmierdzi no nie wiem sama
    Ale mnie to chyba nie zniechęci muszę mieć taką wanne
    jak chcesz to wejdz sobie na dziennik lipowej Panienki i na 3 stronie jest o tej wannie

  2. #42

    Domyślnie

    wlasnie odnalazlam ta stronke i sobie czytam

    ehhh naprawde tak jest jak pisza?

  3. #43

    Domyślnie

    mi tu mezus mowi ze on chce taka wanne jakby nawet tylko na poczatku z niej korzystal ze te 2tys nie zrobia duzej roznicy jak wprowadzimy sie miesiac pozniej a jakis relaks bedzie, no to teraz juz sama nie wiem

    a no i powiedzial ze moze ja myc rano i wieczorem

    Madzia - ty chesz seledynowa lazienke tak? To sobie looknij na moja - he he - jak ci sie podoba? Czekam na komentarz
    o nie taki seledynek mi chodzi, bardziej o zielen widzialam ladniutkie jutro fotke pstrykne jak znajde podobne jak w Leroya

    A co do twojej kuchni - ciemne mebelki troche ci ja pomniejsza
    tylko tak okna sa jasne,drzwi jasne to myslalam ze moze kuchnia dla kontrastu ciemniejsza?a jak wtedy podloga?tez myslalam ze ciemniejsza

  4. #44

    Domyślnie

    a i zapomnialam dodac ze Twoja lazienka naprawde nie jest taka zla serio, i taka czysciutka, zawsze mazyla mi sie narozna wanna no niestety musze zostac przy prostokatnej ;/

  5. #45

    Domyślnie

    Dzieki Madzia Ja jakos sie do tego koloru nie moge przekonac a i wanne chcialabym wieksza i tez planuje wyjazd do Leroy'a Czekam na foty od Ciebie ...

    Jesli chodzi o ta kuchnie - jasne okno, meble i podloga to nie jest zly pomysl i jesli do tego ciemne dodatki zarzucisz - nie pomniejszysz kuchni, a dodatkami nadasz charakterek - ale nie mam cie co przekonywac - hi hi hi - moja kuchnia jest czarna

  6. #46

    Domyślnie

    i co zla jest czarna?ja myslalam o czyms ciemniejszym niz okna i drzwi ale to dopiero w przyszlym roku

    teraz mysle o lazience zobaczymy co jutro dorwiemy

    a powiedzcie mi jak wkleic zdjecie do profilu mi sie jakos nie udaje

  7. #47

    Domyślnie

    Madzia, idziesz sobie do swojego profilu w ustawieniach jak juz sie zalogujesz.
    Zjedz sobie na dol strony tam masz czesc o EMBLEMACIE.
    Zdjecie ktore chcesz miec w emblemacie musi byc na serwerze - tak jak twoje inne zdjecia, ktore masz na forum - bo bedziesz potrzebowala do niego link. Jedyna roznica pomiedzy zwyklymi zdjeciami z twojego domku, a emblematem, jest taka ze emblemat musi byc malutki (wiesz ze zdjecia sie pomniejsza na serwerze na ktorym trzymasz zdjecia) - w swoich ustawieniach masz informacje o wymiarach. Jak juz masz link do swojego pomiejszonego zdjecia kopiujesz go i wklejasz w ustawieniach przy emblemacie. I tyle. Done

  8. #48

  9. #49

    Domyślnie

    Nie ma sprawy Polecam sie na przyszlosc Ladna buzia w emblemacie - az milo popatrzec - same ladne forumki/foremki mamy

  10. #50

    Domyślnie

    zmienilam na slubne a moze jutro znajde jakies fajniejsze zdjecie a na dzisiaj zycze dobrej nocki i dziekuje za pomoc i doradzanie

    fajne to forum naprawde

  11. #51

    Domyślnie

    HI hi hi Madzia sie Malżem chwali Ja też się pochwalę - za 10 miesięcy

  12. #52

    Domyślnie

    dzis wlasnie 100 dni minelo

    ale masz fajnie ze masz to wszystko przed soba, ja to bym chciala jeszcze raz

  13. #53

    Domyślnie

    Hej Madziulko -jestem pierwszy raz U Ciebie- a juz mi się podoba Będę Was śledziła A co z tą wanną? zdecydowałaś się na to hydro? To ja jestem autorką wątku o wannie z hydromasażem -i po tej lekturze chyba się nie zdecydujemy. Tym bardziej że woda twarda jak cholera a na wannę z balerami za 15tys mnie nie stac My budujemy domek (nie remontujemy) i plan finansowy mamy niestety napięty do granic wytrzymałości (kredycik). No ale nie ma to jak domek (lub poddasze )- mały ale własny

  14. #54

    Domyślnie

    No no no Madziulka śliczne zdjęcie ślubne a może wkleisz kilka ślubnych foteczek normalnie, na forum to sobie popodziwiamy

  15. #55

    Domyślnie

    mi sie bardzo podoba tutaj.moj brat sobie strych remontuje.wkleje wam zdjecia dla porownania.i opisze w grudniu.moze on cos doradzi.sam wszystko robi zeby bylo taniej.
    swietnie wam idzie.najlepiej oddaja to zdjecia.i juz widze jak niedlugo bedziecie sie plumkac w tej wannie,przegladac w lustrze i grzac przy kominku.
    my wprawdzie mielismy remontowac strych rodzicow,bo piekne wielkie 4 pomieszczenia,ale trafila sie okazja zarobienia wiekszej kasy i zaczelismy budowe,ale caly czas mysle o tym stryszku,i lubie zagladac do takich watkow.
    zycze powodzenia.
    prosze o zdjecia.

  16. #56

    Domyślnie

    dziekujemy za mile slowa

    a wiec jestesmy po objezdzie po sklepach ehhhh chyba podarujemy sobie taka wanne
    w jednym sklepie takim nie najtanszym bym powiedziala, wycenil nam wanne tyklo z masazem wodnym na ok 8000 a z wodno powietrznym i jakas swiatloterapia ????? w promocji ok 10000 hmmm tyle nie dam za wanne napewno!!!!!
    nastepny sklep kurcze nazwy nie pamietam a ma swoja stronke, ale wanny typu "no name" super ekstra ksztalty zaglowki,wyciagany prysznic ogolnie wszystko na full wypasie pompa podobno cicho chodzi dysze wodne ceny ok 3000

    na dodatek zapomniala aparatu i nie mam fotek buuuuuuu

  17. #57

    Domyślnie

    tu jeszcze fotka drzwi zewnetrznych, wykonanie pozostawia wiele do zyczenia niestety ;/



  18. #58

    Domyślnie

    Drzwi bardzo ładne
    I te luksfery obok super wyglądają

  19. #59

    Domyślnie

    hmmm ja jakos nie jestem przekonana do tych luksferow
    w weekend walczymy z plytami wiec wkleje pare fotek

  20. #60

    Domyślnie

    Mi też sie luksferki podobują I widniej będzie i wizualnie pozytywniej
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony