dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.124

    Domyślnie

    Cytat Napisał DariuszWm Zobacz post
    ...
    . zamawialiśmy drzwi,okna, parapety granitowe i brame wiśniowskiego. Przede wszystkim wiedza jaką dyspnują ci goście.... polecam chociaż przyjść i zobaczyć. Był drobny problem z domykaniem drzwi, ale przyjechali i wyregulowali bez żadnej dyskusji.

    Dariusz
    Czyli tak jak ja Michale uważasz, że w firmach blisko "spokrewnionych" pod kątem poziomu oferty raczej trudno o taki produkt jak parapety granitowe?
    Celowo /jeszcze/ nie wycinam nazwy firmy by każdy mógł sobie wyrobić zdanie. Mi się podoba "polecam przyjść", czyli przyjść do nas. Bo w wersji "do nich" użyłbym słowa "pójść" )

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Czyli tak jak ja Michale uważasz, że w firmach blisko "spokrewnionych" pod kątem poziomu oferty raczej trudno o taki produkt jak parapety granitowe?
    Celowo /jeszcze/ nie wycinam nazwy firmy by każdy mógł sobie wyrobić zdanie. Mi się podoba "polecam przyjść", czyli przyjść do nas. Bo w wersji "do nich" użyłbym słowa "pójść" )
    Finlandia, wiesz, że mnie osobiście najbardziej interesują kwestię montażowe i wymieniona tu firma jest zdecydowanym "liderem" jeżeli chodzi o te kwestię - nie spotkałem się z ofertą firmy, która montuje TANIEJ - i to na tle CAŁEGO kraju

    Jak bym Ci powiedział jakie kwoty za 1mb widnieją na ich ofertach to byś z krzesła spadł i się zdrowo poobijał


    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony